Dla kobiet pracujących

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Dla kobiet pracujących

Postprzez malenkami » 3 mar 2011, o 10:45

Proponuję utworzyć nowy wątek o pracy :-) Gdzie pracujecie? Czy Wasza praca związana jest ze studiami, które ukończyłyście?
malenkami
 

Re: Dla kobiet pracujących

Postprzez ewa » 8 mar 2011, o 14:08

Muszę z przyjemnością stwierdzić ze pracuję w dziedzinie którą studiowałam, cieszę się z tego chociaż czasem mam ochotę robić coś innego, owszem będzie to coś pokrewnego ale zajęcie które mnie bardziej rozwija, potrzebuje więcej adrenaliny wtedy wiem że moja praca ma sens. Pozdrawiam wszystkie babeczki którym udało się rano wstawać i nie krzywić że muszą iść do znienawidzonej pracki. :witch
ewa
 

Re: Dla kobiet pracujących

Postprzez dzo » 8 mar 2011, o 15:49

ja obecnie pracuję i robię jeszcze studia zaoczne ale moja praca nie jest ściśle związana ze studiami chociaż można by się doszukać podobieństw 8-)
Moją pracę uwielbiam i mam ogromne szczęście że udało mi się ją znaleźć bez znajomości 8-)
dzo
 

Sprawy związane z praca- proszę o pomoc

Postprzez malalena » 19 sie 2011, o 15:23

Witajcie drogie Panie,
proszę i doradzić, skutecznie, tak bym nie musiała po kolejnym niepowodzeniu się zamartwiać i dołować.
1. W jaki sposób rozmawiać z potencjalnym pracodawcą-
-szczerze?
-trochę podkolorować sprawy, jeżeli wie się o co chodzi i kłamstwo nie wyjdzie na jaw,gdy pracodawca zagłębi się w temat?
- jeżeli on jest na luzie, czy ja też mam sobie pozwolić na luz?
- jak odpowiadać na poprzedna pracę, jeżeli na jej zakończenie miały wpływ sytuacje prywatne?
2. Ubiór- jeżeli to jest zwykła praca w sklepie, nie jakaś super ekstra...
- jeżeli jest gorąco jak w piekle- co proponujecie?
- i propozycje, które napewno się sprawdzą przy braniu mnie pod uwagę- jakiś dodatek, fryzura, makijaż, itp.
Wszystko, co wiecie, proszę- doradźcie tak, żebym mogła się zdążyć przygotować na rozmowę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
malalena
 

Re: Sprawy związane z praca- proszę o pomoc

Postprzez mysiogonek » 2 wrz 2011, o 10:45

to zależy w jakiej pracy :P lepiej byc soba i szczerym bo nawet gdy na poczatku podkoloryzujesz to potem wyjdzie szydlo z worka :D
mysiogonek
 

Re: Dla kobiet pracujących

Postprzez an124 » 15 wrz 2012, o 22:11

Ja jeszcze studiuję ale moja praca nie jest w ogóle związana ze studiami, traktuje je raczej jak hobby bo są naprawdę ciekawe a wiem, że będę pracować w obecnym zawodzie :)
an124
 

Re: Dla kobiet pracujących

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 15:46

moja praca tez nie jest scisle zwiazana ze studiami chociaz jakies podobienstwa sa ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Dla kobiet pracujących

Postprzez sandrawaw » 2 paź 2012, o 13:38

W dzisiejszych czasach na prawdę trudno jest jednocześnie studiować i pracować w pokrewnym zawodzie. Zresztą czy jest to negatywne zjawisko? Poznajemy przez to i uczymy się wielu różnych rzeczy, bo kto wie co w przyszłości będzie nam potrzebne.

Wierny bowiem przyjaciel potężna obrona, kto go znalazł, skarb znalazł materiały budowlane.
Avatar użytkownika
sandrawaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 13:29

Re: Dla kobiet pracujących

Postprzez kusicielka » 11 kwi 2013, o 16:19

sandarawaw masz rację. Ja pracuję zgodnie z wykształceniem, ale nie jest to umnie w pracy powszechne wcale...
Niemniej są studia, które determinują - choćby takie prawo, czy ,edycyna, choć i tu róznie bywa, bo moja kuzykna skończyła weterynarię, a teraz kończy już pielęgniarstwo, bo stwierdziła, że jednak w tym siebie bardziej widzi ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Dla kobiet pracujących

Postprzez posterka » 24 kwi 2013, o 15:54

Dla kobiet pracujących to ja polecam ten blog o samorealizacji i rozwoju. Warto go szczególnie poczytać w przerwie pracy przy kawie. Myślę że każda pracująca kobieta znajdzie tu coś dla siebie.
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]