Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez paulina.ry95 » 10 cze 2015, o 11:15

Witajcie !

Mam poważny problem , jak dla mnie . Jestem od roku i czterech miesięcy z mężczyzną mojego życia , kochamy się bardzo często .
Nasz sex wygląda cudownie , jednak jest problem ze mną ,
tzn. nie wiem w czym problem dlatego postanowiłam poradzić się Was kobiety.
Przeciętnie kochamy się najkrócej do 30 min. mniej więcej... może nawet więcej ..
Po tym czasie mój facet dochodzi normalnie . Tylko jest problem w tym, że ja nie . . .
Jedynie dojdę wtedy gdy kochamy się godzinę , ewentualnie dłużej . Jeśli kochamy się te 30 min. sprawia mi to ogromną przyjemność .
Kochałam się z trzema facetami w swoim życiu,( z żadnym z nich nie czułam przyjemności ) dodam iż nie doszłam z żadnym z nim , ale ten sex wcale nie sprawiał mi takiej przyjemności jaką daje mi sex z moim teraźniejszym mężczyzną . :fallinlove

Nie wiem na prawdę w czym jest problem , mój mężczyzna jest naprawdę w tym idealny , bardzo dobry , wspaniały i długo można tu wymieniać .. :fallinlove
Dla tego myślę, że problem tkwi we mnie , chociaż nie wiem dlaczego . bardzo to mnie smuci , bardziej nawet dołuje ..

Nie wiem czy zgłosić się z tym problemem do ginekologa czy co zrobić .

Dlatego bardzo proszę wyraźcie swoje zdanie na ten temat , może jakieś porady ?
Każda porada dla mnie będzie bardzo ważna.

Pozdrawiam Paula.
paulina.ry95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 10:57

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez wrozka-bajuszka » 10 cze 2015, o 19:04

prawda jest taka że im bardziej wmawiasz sobie "już 30 minut a ja znowu nie mam orgazmu!" albo "na pewno nie dojdę!" to jakim cudem masz osiągnąć swój szczyt?
to jest taka wewnętrzna blokada. Uważam że jeśli naprawdę dasz się ponieść emocjom to nie będzie żadnego oporu z Twojej strony do tego by dojść. Spróbuj odrobinę poszaleć. Nie wiem jak wygląda wasz seks, ale pamiętam że ja też taka byłam, wmawiałam sobie że jestem beznadziejna bo nie potrafię mieć orgazmu mimo że mój facet bardzo się stara. I niestety to przynosiło jeszcze gorsze efekty.
Także głowa do góry, trochę spontaniczności, jakiejś zmiany, mniej stresu i będzie ok :)
wrozka-bajuszka
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 21:47

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez paulina.ry95 » 11 cze 2015, o 15:01

wrozka-bajuszka napisał(a):prawda jest taka że im bardziej wmawiasz sobie "już 30 minut a ja znowu nie mam orgazmu!" albo "na pewno nie dojdę!" to jakim cudem masz osiągnąć swój szczyt?
to jest taka wewnętrzna blokada. Uważam że jeśli naprawdę dasz się ponieść emocjom to nie będzie żadnego oporu z Twojej strony do tego by dojść. Spróbuj odrobinę poszaleć. Nie wiem jak wygląda wasz seks, ale pamiętam że ja też taka byłam, wmawiałam sobie że jestem beznadziejna bo nie potrafię mieć orgazmu mimo że mój facet bardzo się stara. I niestety to przynosiło jeszcze gorsze efekty.
Także głowa do góry, trochę spontaniczności, jakiejś zmiany, mniej stresu i będzie ok :)





Dziękuję za porady . :)
paulina.ry95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 10:57

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez neska89 » 11 cze 2015, o 15:58

Paula nic się nie przejmuj! wypracujecie to razem ;) wiem że to może być trochę "egoistyczne" ale podczas sexu musisz pomyśleć trochę o sobie pogadać z nim powiedzieć co Ci pasuje w sexie co nie jakbyś chciała spróbować itd sex to musi być fajna zabawa możecie się poprzebierać pobawić w jakieś scenki mi np pomaga długa gra wstępna ;)
Powodzenia!

neska89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 15:50

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez paulina.ry95 » 13 cze 2015, o 14:06

jestem z nim rok i cztery miesiące, może w końcu ' wypracujemy to ' , tzn. mówiłam dokładnie co mi pasuje. na początku powiedziałam mu , żebyśmy to robili np. codziennie na chwilę , dłuższą chwilę . później doszłam do wniosku , że tylko jak długo będziemy się kochać to spowoduje , że dojdę . wczoraj rozmawiałam z Nim o tym - bo zapytał mnie ile razy chciałabym to robić , odpowiedziałam więc , że tyle razy ile będziesz miał ochotę. odkąd z Nim o tym rozmawiam , to ma do mnie dziwne pretensje , że co mi się nagle dzieje, że co się dzieje , że nagle tak naciskam na sex , a dziś usłyszałam od Niego cudowne słowa - ' nie jestem bykiem rozpłodowym ' , zrobiło mi się bardzo przykro, aż miałam łzy w oczach , bo myślałam , że mój facet lubi się ze mną kochać . teraz już sama nie wiem . jak myślicie , zrobić np. miesiąc przerwy ? po prostu żeby zrozumiał , że nie wymagam od niego sexu 5 razy dziennie , ale wystarczająco by było raz na trzy dni . co więc zrobić ? jak myślicie ?
paulina.ry95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 10:57

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez iga1980 » 13 cze 2015, o 17:12

Ze swojej strony mogę dodać tylko tyle, że kobieta musi nauczyć się osiągania orgazmu. Meżczyna ma go po prostu.. niestety u nas tak nie jest. Musisz poznać swoje ciało, zobaczyć co sprawia Ci największą przyjemność i wtedy próbować osiągnąć wymarzony orgazm.

iga1980
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez paulina.ry95 » 17 cze 2015, o 14:36

neska89 napisał(a):Paula nic się nie przejmuj! wypracujecie to razem ;) wiem że to może być trochę "egoistyczne" ale podczas sexu musisz pomyśleć trochę o sobie pogadać z nim powiedzieć co Ci pasuje w sexie co nie jakbyś chciała spróbować itd sex to musi być fajna zabawa możecie się poprzebierać pobawić w jakieś scenki mi np pomaga długa gra wstępna ;)
Powodzenia!



nie wiem dlaczego , ale blokuje mnie ten temat .. tzn. wstydzę się mu powiedzieć o tym co lubię..
paulina.ry95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 10:57

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez kartka » 17 cze 2015, o 16:49

Cześć,
z tego, co przeczytałam, dla mnie wniosek nasuwa się jeden - masz za duże ciśnienie na orgazm i przerzucasz też to ciśnienie na swojego partnera.

Tak jak już to zostało wyżej trafnie napisane, przede wszystkim musisz się nauczyć swojego ciała. To jest proces, a nie pstryknięcie palcem. Kobiety są inaczej skonstruowane i nie możesz oczekiwać od partnera a tym bardziej od siebie samej, że nastąpi wtedy, kiedy Ty tego chcesz. I paradoksalnie im więcej o tym myślisz i się nakręcasz, tym gorsze to efekty przyniesie.
Skup się na sobie, na tym, co faktycznie przynosi Ci satysfakcję. Osiągnęłaś w ogóle kiedykolwiek orgazm? Z partnerem nie, a bez niego?
Ja bym Tobie radziła, żebyś spróbowała sama się najpierw doprowadzić do orgazmu, w spokoju, ciszy, w swoim tempie, bez partnera. I przestań spoglądać na zegarek, bo to nie są wyścigi, sama sobie tylko zwiększasz presję.
Spróbuj w ten sposób, a później z partnerem. Nie gadaj mu nad głową o tym, tylko mu POKAŻ. Niech on np. pieści się sam, a Ty siebie sama. Jako taki eksperyment;-) niech zobaczy, jak to robisz, jak reaguje Twoje ciało itd. A na koniec spróbujcie to wpleść w Wasz seks. Musicie się siebie "nauczyć", to może trwać rok, może trwać 3 lata. Więc stanie z zegarkiem i kalendarzem w ręku do niczego Cię nie doprowadzi. Sama wspomniałaś, że dopiero z tym facetem odczuwasz przyjemność, więc i na orgazm przyjdzie pora.

I jeszcze uwaga na koniec - kobiecy orgazm nie jest raczej komfortowym tematem do rozmów dla faceta i sam fakt, że go nie osiągasz, powoduje jego frustrację. Może on czuje się winny temu, czuje, że Cię nie zaspokaja i dlatego tak reaguje (oczywiście nie powie tego wprost). Nie możesz w taki sposób stawiać sprawy i wyznaczać mu, ile razy w tygodniu macie się kochać i ile czasu, mocno przy tym akcentując brak Twojego orgazmu. Powtórzę: to nie są wyścigi a wszelkie naciski z którejkolwiek strony będą się mściły.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez paulina.ry95 » 21 cze 2015, o 14:49

kartka napisał(a):Cześć,
z tego, co przeczytałam, dla mnie wniosek nasuwa się jeden - masz za duże ciśnienie na orgazm i przerzucasz też to ciśnienie na swojego partnera.

Tak jak już to zostało wyżej trafnie napisane, przede wszystkim musisz się nauczyć swojego ciała. To jest proces, a nie pstryknięcie palcem. Kobiety są inaczej skonstruowane i nie możesz oczekiwać od partnera a tym bardziej od siebie samej, że nastąpi wtedy, kiedy Ty tego chcesz. I paradoksalnie im więcej o tym myślisz i się nakręcasz, tym gorsze to efekty przyniesie.
Skup się na sobie, na tym, co faktycznie przynosi Ci satysfakcję. Osiągnęłaś w ogóle kiedykolwiek orgazm? Z partnerem nie, a bez niego?
Ja bym Tobie radziła, żebyś spróbowała sama się najpierw doprowadzić do orgazmu, w spokoju, ciszy, w swoim tempie, bez partnera. I przestań spoglądać na zegarek, bo to nie są wyścigi, sama sobie tylko zwiększasz presję.
Spróbuj w ten sposób, a później z partnerem. Nie gadaj mu nad głową o tym, tylko mu POKAŻ. Niech on np. pieści się sam, a Ty siebie sama. Jako taki eksperyment;-) niech zobaczy, jak to robisz, jak reaguje Twoje ciało itd. A na koniec spróbujcie to wpleść w Wasz seks. Musicie się siebie "nauczyć", to może trwać rok, może trwać 3 lata. Więc stanie z zegarkiem i kalendarzem w ręku do niczego Cię nie doprowadzi. Sama wspomniałaś, że dopiero z tym facetem odczuwasz przyjemność, więc i na orgazm przyjdzie pora.

I jeszcze uwaga na koniec - kobiecy orgazm nie jest raczej komfortowym tematem do rozmów dla faceta i sam fakt, że go nie osiągasz, powoduje jego frustrację. Może on czuje się winny temu, czuje, że Cię nie zaspokaja i dlatego tak reaguje (oczywiście nie powie tego wprost). Nie możesz w taki sposób stawiać sprawy i wyznaczać mu, ile razy w tygodniu macie się kochać i ile czasu, mocno przy tym akcentując brak Twojego orgazmu. Powtórzę: to nie są wyścigi a wszelkie naciski z którejkolwiek strony będą się mściły.





Dziękuję za porady ; )

Ostatnio edytowano 22 cze 2015, o 12:38 przez paulina.ry95, łącznie edytowano 1 raz
paulina.ry95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 10:57

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez moniv3 » 21 cze 2015, o 22:25

A próbowałaś się trochę bardziej wyluzować chociaż raz (mam na myśli łyknąć parę szybkich kolejek alkoholu) i wówczas się kochać ze swoim facetem? Alkohol rozluźnia i daje większą swobodę. Jeżeli wówczas dostaniesz to czego oczekujesz to będziesz wiedziała, że problem leży w Twojej głowie (co z resztą już moje przedmówczyni dodały).

Ewentualnie dalej kochaj się ze swoim facetem ale zaproponuj jakieś nowe zabawy w łóżku lub jego obrębie. Uczcie się nowych pozycji, może któraś da Ci więcej przyjemności :)))

Moje IQ 86 a Twoje? Sprawdź swoje IQ: http://goo.gl/5pxZPW
moniv3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 22:17

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez sominna » 22 cze 2015, o 12:32

Zawsze można z nim o tym pogadać, ale wiem też, ze nie można (bo sama kiedyś nie gadałam).
Ale grunt to pozbyć się ciśnienia na orgazm, rozluźnić się w 100%, zrelaksować, dać sobie poczuć te emocje. To nie jest tak, zę chcę mieć orgazm i mam. Czasem tak, czasem nie, trzeba pracować :D
sominna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 12:11

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez paulina.ry95 » 22 cze 2015, o 12:38

moniv3 napisał(a):A próbowałaś się trochę bardziej wyluzować chociaż raz (mam na myśli łyknąć parę szybkich kolejek alkoholu) i wówczas się kochać ze swoim facetem? Alkohol rozluźnia i daje większą swobodę. Jeżeli wówczas dostaniesz to czego oczekujesz to będziesz wiedziała, że problem leży w Twojej głowie (co z resztą już moje przedmówczyni dodały).

Ewentualnie dalej kochaj się ze swoim facetem ale zaproponuj jakieś nowe zabawy w łóżku lub jego obrębie. Uczcie się nowych pozycji, może któraś da Ci więcej przyjemności :)))



z alkoholem owszem, próbowałam. byłam rozluźniona i to bardzo. właśnie wtedy co wypiliśmy i się kochaliśmy , doszłam. ale nie chcę się ' spijać ' dlatego żeby dojść . zawsze gdy kocham się z moim mężczyzną , ZAWSZE czerpię ze seksu przyjemność. można pomyśleć , że coś mi się dzieję, że tylko ten orgazm i orgazm. nie . ja po prostu chciałabym odczuwać to co odczułam kiedyś jak doszłam po alko. teraz gdy się kochamy , staram się wyluzować, nie skupiać na tym. tak jak właśnie kobiety tutaj dawały mi rady. jeszcze nie uzyskałam ' tego momentu ' , ale raczej wszystko idzie w dobrą stronę. mój facet wie, że to mnie tak przejmuje, bo powiedziałam mu o tym.. przełamałam się i powiedziałam, że bardzo mi przeszkadza to , że nie mam tego orgazmu.. zobaczę co będzie dalej . oby dobrze ; )
paulina.ry95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 10:57

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez paulina.ry95 » 22 cze 2015, o 12:42

sominna napisał(a):Zawsze można z nim o tym pogadać, ale wiem też, ze nie można (bo sama kiedyś nie gadałam).
Ale grunt to pozbyć się ciśnienia na orgazm, rozluźnić się w 100%, zrelaksować, dać sobie poczuć te emocje. To nie jest tak, zę chcę mieć orgazm i mam. Czasem tak, czasem nie, trzeba pracować :D



no pogadać można , ale ja za bardzo nie potrafię. wie w czym tkwi problem, bo jakoś się przyznałam jednym zdaniem o co chodzi. na większe konwersacje nie umiem rozmawiać.. no po prostu wstydzę się , nie wiem dlaczego ..

jestem w trakcie pozbywania się ' ciśnienia ' i całkowitego rozluźnienia :D

myśle, że jakoś to będzie :)
paulina.ry95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 10:57

Re: Dlaczego nie dostaje orgazmu ? :(

Postprzez babunia00 » 22 cze 2015, o 21:22

To w końcu Twój facet więc przełam się i nie wstydź się przy nim.. nie ma sensu. Lepiej żyć otwarcie bez żadnego wstydu przed sobą. A na pewno nie ze wstydem przed rozmową. To najgorsze - brak rozmowy.

http://www.medica2000.pl Najlepszy gabinet lekarzy na Smolnej 34
babunia00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]