Długoletni związek na włosku

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Długoletni związek na włosku

Postprzez anita.jalowska » 19 wrz 2016, o 22:27

Hej wszystkim. Jestem tu, ponieważ mam problemy w związku. Jestem z chłopakiem od 10 lat. Nie mieszkamy razem, widujemy się zazwyczaj w weekendy. Ostatnio pojechał ze znajomymi nad morze na 3 dni, wtedy juz bylo zle, wrocil nie odzywal sie nic. Ma takiego kolegę który go nastawia, wiem o tym, jest na kazde jego skinienie. Nie widzielismy się 2 tyg i jak juz dzisiaj pisalismy i wydawalo mi sie ze wszystko sobie wyjasnilismy to nawet nie raczyl do mnie przyjechac tylko znowu gdzies pojechal z tym kolega. On mi zarzucał, że daje mu za malo wolnosci i sobie pomyslalam, ze moze faktycznie tak bylo. Dlatego wyjechal miedzy innymi i mnie olewal. Chcialam sie zmienic, naprawde, ale dla mnie 10 lat zwiazku i widzenie sie zazwyczaj tylko w weekendy to sory, kazdy moze zwariowac. Odkad wyjechal kazdy dzien i noc spedza z tym kolega. Nigdy taki nie byl, zawsze mial jakies obowiazki w domu albo w pracy, a teraz codziennie. Oczywiscie nawet nie pomysli zeby sie ze mna spotkac z tego co widze, nie wiem co on sobie wyobraza. Tak ciezko jest to skonczyc...ale z drugiej strony, to nie jest normalne zeby tyle sie ze soba nie widziec, mieszkajac 2km od siebie i na dodatek jak juz jest swiatelko w tunelu to on znowu leci do tego typa. Mi juz rece opadly. Wiem, ze powinnam sie z nim rozstac, ale zastanawiam sie jak to przezyc ;/ Była może któraś w takiej sytuacji, ze chlopak az tak olewal? dodam, ze jak wychodzi wieczorem to praktycznie nie odpisuje bo mowi ze mu sie wku**iac nie chce. A i przez te 2 tyg raz zgodzil sie na chwile rozmowy i wszystko zrzucil na mnie. Bez sensu to wszystko...
anita.jalowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 22:10

Re: Długoletni związek na włosku

Postprzez Pysiana » 20 wrz 2016, o 10:33

Dlaczego nie mieszkacie razem? 10 lat to już chyba coś poważnego. Skoro dużo więcej czasu spędza z nim, niż z Tobą, to może jest gejem? Nie mam pojęcia, ale jedno jest pewne. Na pewno nie ma do Ciebie szacunku.

A jak chce mieć więcej wolności, to daj sobie z nim spokój i zobacz jak się wtedy zachowa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: Długoletni związek na włosku

Postprzez anita.jalowska » 20 wrz 2016, o 17:11

Ja studiuję 170km od domu, on ma dobrą pracę koło swojej rodzinnej miejscowości. Jak rozmawialiśmy mówił, że mu zależyi że mnie kocha, ale że chce żebym się zmieniła i że ja do tego doprowadziłam ostatnią aferą. Zrobiłam mu znowu aferę, że ciągle tylko koledzy, mnie ma gdzies.. Ja wiem, że czasem przesadzam może ale przez to, że jak raz gdzieś wyjdzie to później przez kilka nast dni jest też z chłopakami umówiony i dla mnie czasu nie ma.
anita.jalowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 22:10

Re: Długoletni związek na włosku

Postprzez Zamrożona » 21 wrz 2016, o 08:29

Jeżeli możecie się widywać tylko w weekendy, a on nie ma wtedy dla Ciebie czasu i nie pragnie spotkania... To sama sobie odpowiedz...
Niestety chyba już się to "coś" wypaliło...
Jeżeli facetowi zależy na kobiecie, to jak pies będzie czekał pod Twoimi drzwiami, a koledzy przestają być najważniejsi.
Na Twoim miejscu w ogóle bym do niego nie dzwoniła... Daj mu czas żeby zatęsknił...
A jeżeli tym razem znowu zapragnie czasu bez Ciebie, to daj sobie z nim spokój...
Avatar użytkownika
Zamrożona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 wrz 2014, o 18:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]