Dni płodne i nie płodne

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Dni płodne i nie płodne

Postprzez Justyna4 » 20 paź 2010, o 21:36

Witam
Chciała bym się dowiedzieć kiedy są dni płodne a kiedy nie płodne..bo nie mam pojęcia..powiedzcie proszę
Justyna4
 

Re: Dni płodne i nie płodne

Postprzez mamba » 20 paź 2010, o 21:43

http://dniplodne.schorzenia.info/

Potraktuj to jednak z przymrużeniem oka...
mamba
 

Re: Dni płodne i nie płodne

Postprzez Justyna4 » 22 paź 2010, o 00:04

A czemu z przymrużeniem oka?
Justyna4
 

Re: Dni płodne i nie płodne

Postprzez mamba » 22 paź 2010, o 08:12

Bo komputer tego dokładnie nie wyliczy.
Poza tym, aby stosować tę metodę antykoncepcji, trzeba dużego wysiłku. Należy mierzyć temperaturę swojego ciała, patrzeć na ilość wydzielanego śluzu. Czynniki takie jak stres mogą np. przedłużyć nieco cykl i wtedy metoda wyliczania z komputera się nie sprawdzi.
Dlatego można traktować to jako "mniej więcej" odpowiednie.
mamba
 

Re: Dni płodne i nie płodne

Postprzez Cukiereczek19 » 22 paź 2010, o 15:59

Dlatego że każdy organizm kobiety jest też inny i taki komputerowy kalkulator oszacuje Ci wynik... ;)
Cukiereczek19
 

Re: Dni płodne i nie płodne

Postprzez Justyna4 » 26 paź 2010, o 00:20

Dziękuję drogie Panie za to ze odpowiedziałyście na mój post :*:)
Justyna4
 

Re: Dni płodne i nie płodne

Postprzez Bielizna-Anna » 12 lis 2010, o 14:14

Ja prowadzę swój kalendarzyk i doskonale wiem kiedy mam dni płodne,a kiedy nie. Ty też tak zrób,żaden komputer nie poda CI dokładnego wyliczenia,ponieważ każdy organizm jest inny.
Bielizna-Anna
 

Ryzyko ciąży

Postprzez sylwia237 » 19 cze 2011, o 22:13

Witam. Mam 16 lat i chciałabym zacząć współżyć ze swoim chłopakiem. Jest to nasza wspólna decyzja, wiec niektórzy jak przeczytają ile mam lat mogą to potępić. Ok rozumiem, ale nie oczekuje oceny z waszej strony. Mianowicie przejdę do tematu. Nie wiem za bardzo ile trawa mój cykl, ponieważ nie prowadzilam tego wcześniej. Jak mogę dowiedzieć się kiedy mam dni płodne a kiedy nie? Ile dni po miesiączce występują dni nie płodne? Czy prezerwatywa daje nam pewność (pewności nigdy nie ma, ale duże prawdopodobieństwo), że nie zajdę w ciąże? Dodam, że ostatnią miesiączke miałam 15 a trwa do dzisiaj czyli 19. zazwyczaj miesiączka trwa u mnie 5-7dni
sylwia237
 

Re: Ryzyko ciąży

Postprzez dzo » 20 cze 2011, o 15:55

wujek google nie gryzie ;) ;)

na przykład:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_miesi%C4%85czkowy

Obrazek

poczytaj trochę zanim zaczniecie współżycie ;)

EDIT:
i tutaj na forum też używaj proszę opcji "Szukaj" bo wątek o podobnej tematyce już jest

zatem łącze obydwa wątki ;)
dzo
 

Re: Dni płodne i nie płodne

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:27

W googlach się wszystkiego dowiesz, ale ja jednak odradzam tego typu antykoncepcję.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot]