Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Olka » 5 lis 2013, o 12:15

Zastanawiam się czasem do jakiego wieku wypada nosić różne ubrania.
Ostatnio zastanowiły mnie leginsy. Jak uważacie ? czy rażą Was panie noszące leginsy ? Zaczyna się sezon kozaków a do kozaków super wyglądają leginsy, tylko do jakiego wieku wypada je nosić ? Czy kobieta o bardzo szczupłych udach wygląda źle w leginsach ?
Poproszę o Wasze rady i spostrzeżenia :D
Olka
 

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Hadassa » 5 lis 2013, o 12:28

Konkretnego wieku nie ma ... takie jest moje zdanie...
Ale na pewno liczy sie wygląd... pomarszczona pani brzydko wygląda w krótkiej mini z dużym dekoltem itp....
Co do samych legginsów... mam mieszane uczucia...
Nie tylko co do figury, wieku ale i dodatków jakie do nich ubiera się...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Adidasowa » 11 lis 2013, o 00:16

jeśli ktoś ma szczuplutkie nóżki to najlepiej wybierać leginsy o jasnych kolorach, białe, szare. Byle nie czarne bo jeszcze bardziej optycznie je wyszczuplą.
A co do wieku no jakieś granice są, jeśli mówimy o wyjściu do ludzi, a nie bieganie po podwórku czy po domu. Jak widzę 60letnią panią w leginsach to jednak mam mieszane uczucia. Jak ktoś jest dość puszysty to też leginsy nie są najlepszym rozwiązaniem.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez 456 » 11 lis 2013, o 19:08

Zależy jaki róż ładnie wygląda. Moim zdaniem rażący w oczy odcień różu na kobiecie odpada. Chociaż spotkałam babcię ubraną w różową, lateksową kurtkę.
Nie ma wyznaczników wiekowych. Lubisz róż -ubieraj się w róż. Nieważne ile masz lat.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez MarianAna » 12 lis 2013, o 15:54

Nie wiek, a to jak wyglądasz. Jeśli jesteś kobietą, gdzie mówiąc kolokwialnie będzie Ci się wszystko wylewać, to nie wypada ich założyć. Jeśli natomiast masz 50-60 lat ale zadbane ciało, które nie psuje ogólnej wizualizacji to możesz nosić nawet w takim wieku.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez aii » 12 lis 2013, o 17:39

Można nosić wszystko i w każdym wieku. Kwestia doboru innych części garderoby, aby został zachowany dobry smak i poczucie gustu. Serio.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 13 lis 2013, o 14:10

Zgadzam się,nosić można niemal wszystko jeżeli czujemy się w tym po prostu dobrze,to ma moim zdaniem największe znaczenie,czyli wygoda. Co prawda wszystko ma swoje granice,mówimy tutaj o tym bardziej dojrzałym wieku.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez MelonowaAga » 20 lis 2013, o 11:34

leginnsy stonowane to na chwile obecna moga nosic wszyscy ;) zawsze mozna je polaczyc z fajna tunika ;)
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez eleganckaPani_pl » 20 lis 2013, o 17:25

Racja,jeżeli wszystko odpowiednio stonujemy,to oczywiście,że można nosić wiele rzeczy,tym bardziej leginsy plus tunika,nic nie stoi na przeszkodzie:)
eleganckaPani_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 15:07

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Olenka14 » 20 lis 2013, o 17:43

Legginsy ok, ale jak widzę 50latki w koszulkach z obrazkami, to mnie to razi. Sama mam 25 lat, a i tak rzadko sięgam po takie ciuchy, bo uważam że są dla licealistek maksymalnie.

Mój blog w tematyce mama i dziecko Wokół Dziecka :)
Avatar użytkownika
Olenka14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4 lis 2013, o 15:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez paula » 20 lis 2013, o 23:22

Wszystko zależy od tego jak ten ktoś się w tym czuje i jak w tym wygląda.
Bardzo często grube osoby noszą leginsy i do tego np. dłuższe bluzki (tuniki) jak M.Gesler. Jest grubą kobietą ale w niektórych połączeniach leginsów i tunik naprawdę jej do twarzy.
Ale!
Najbardziej co mnie razi, to jak dziewczyny w wieku 15-19 lat mające zbyt dużą nadwagę noszą bardzooo przylegające do ciała leginsy i do tego zwykłe koszulki.. jest to widok naprawdę nieprzyjemny jak dodatkowe te leginsy uwydatniają JESZCZE BARDZIEJ jej bardzo pokaźną pupę..
także trzeba dobrze w czymś wyglądać i dobrze się czuć.
Ja bym się źle czuła mając na sobie same leginsy i krótką bluzkę, ale już jakąś tuniczkę jak założę - to jest całkiem dobrze ;)
paula
 

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 11 gru 2013, o 11:31

Tutaj mogę się zgodzić,to częste zjawisko u młodych dziewczyn,chcą być jednocześnie szczupłe kompletnie nie dbając o dietę i ruch,przez co potem niektóre ubrania wyglądają na nich wręcz komicznie,dobrze ze zwróciłaś na to uwagę w swoim poście.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez alice27 » 31 sty 2014, o 12:14

Moim zdaniem nie wiek a wygląd konkretnej osoby ma tutaj znaczenie.
alice27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 12:10

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez czarna.orchidea » 5 lut 2014, o 20:18

ja też uważam, że wiek to nie jest najważniejsze kryterium :) noś to, w czym sie dobrze czujesz i w czym dobrze wyglądasz!
czarna.orchidea
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 sty 2014, o 19:43

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Andzia » 10 lut 2014, o 20:38

Wypada nosić do takiego wieku, do jakiego ma się ochotę :) Najważniejsze żeby się dobrze czuć mając daną rzecz na sobie, a co komu do tego, jak się inni ubierają? Najgorzej jak młode dziewczyny dziadzieją mentalnie i uważają się za "zbyt poważne" na noszenie czegoś, lub odmawiają innym prawa do tego...
Andzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 20:29

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Gumkadowlosow » 13 lut 2014, o 13:45

widziałam ostatnio babkę po 60.tce, za to świetnie się trzymającą - miała na sobie leginsy i tunikę, uważam, że wyglądała świetnie! :) choć fakt, była szczuplutka. gdyby jej się tłuszcz z tych leginsów wylewał może miałabym inne zdanie...
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez bronia » 18 lut 2014, o 11:07

otóż to - grunt to wyczucie i estetyka - trzeba spojrzeć do lustra przed wyjściem

Najlepsze tłumaczenia http://www.interlogos-krakow.pl/
bronia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2014, o 10:56

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez babajakmalina » 18 lut 2014, o 12:15

alice27 napisał(a):Moim zdaniem nie wiek a wygląd konkretnej osoby ma tutaj znaczenie.


Zgadzam się :) Kwestia tego jak ktos wygląda. Jesli może sobie pozwolić na obcisle ubrania, bo jest szczuply, to jak najbardziej :) Zresztą to też kwestia tego gdzie pracujemy, to tez ma duże znaczenie jak się ubieramy

Avatar użytkownika
babajakmalina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lut 2014, o 12:05

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez BaskaBe » 19 lut 2014, o 13:43

Ola masz rację, chyba że po domu pomykają w takich bluzeczkach to wtedy ok, ale na ulicy jakoś też się dla mnie to gryzie.
Avatar użytkownika
BaskaBe
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 16:02

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Kikimora » 25 lut 2014, o 18:29

Trochę mnie rozbawił ten temat. Zapewniam, że kobiety w pewnym wieku potrafią fajnie wyglądać. To raczej nastolatki popadają w skrajności, bo często nie maja jeszcze wyrobionego gustu i smaku. co do leginsów to faktycznie w moim wieku (50 z małym plusikiem) nosze je tylko pod spodnie, żeby nie zmarznąć. Uważam, ze w pewnym wieku nie można być ani zaniedbanym , ani przestylizowanym. Nic tak nie postarza jak niemodne,przypadkowe ciuchy, albo nadmiar stylizacji, typu za dużo dodatków ,tandetnej biżuterii, zbyt krzykliwe kolory, wzory,zawłaszcza panterka lub kropeczki. Trzeba postawić na minimalizm, umiarkowana kolorystykę i klasyczne kroje. Jeden modny akcent nie zaszkodzi, np. modna torebka, jakiś ładny element stroju, byle nie przekombinować. Za duże dekolty, za krótkie kiecki, za dużo pokazanego ciała odpada, chyba że na wakacjach, na luzaku, ale tez z wyczuciem. Nawet jak ciało smukłe i szczupłe to twarz prawdę powie, więc nie wolno narażać się na śmieszność.Ja staram się ubierać stosownie do okoliczności, ale nie do wieku. Oczywiście bluzeczki z myszką Mickey nie założę, ani w serduszka. Róż zarezerwowany jest dla małych dziewczynek, potem się z niego wyrasta. Bluzki z nadrukami noszę, ale na spacerach z psami, bo mam kilka z ulubioną rasą, oraz z wilkami , którymi się fascynuję. Jestem w wieku , gdzie w sumie mi wszystko wolno, ale wariatki z siebie nie zrobię, więc raczej uważam na to co noszę. Cudna ta moda teraz. Każda pani, w każdym wieku znajdzie coś dla siebie.A umiaru w stylizacjach życzę Wam wszystkim, bo nikt nie chce znaleźć się na Faszyn from Raszyn :ok:
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Agnieszka79 » 21 mar 2014, o 01:03

Uważam, że legginsy są domeną nastolatek, potem często zaczynają wyglądać śmiesznie (wyjątek stanowi zastosowanie w celach sportowych ;) )

Agnieszka79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 00:28

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez amberlady » 21 mar 2014, o 12:31

Nie przesadzajcie z leginsami ;) Między nami to wszystko zależy od naszej figury, wiadomo, że nie każdej kobiecie będą pasować.
Avatar użytkownika
amberlady
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 12:25

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 21 mar 2014, o 13:46

Ja także nie popadałabym w zbytnią przesadę z leginsami,moim zdaniem można je nosić również nie będąc nastolatką ponieważ pasują do wielu rzeczy,są seksowne i wygodne:)

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez Haska » 5 lut 2020, o 19:47

Nie rozumiem tego myślenia. Czy kobieta wkraczając w pewny wiek nie może nosić jakichś ubrań? Moim zdaniem to nie od tego zależy- bardziej chodzi o to, czy komuś dana rzecz pasuje. Czy w takim razie kupując mamie taką tunikę z merg popełnię błąd? Nie sądzę. Mama jest szczupła i dobrze wygląda w takich ubraniach.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Do jakiego wieku wypada nosić ... ?

Postprzez tereskac1 » 5 lut 2020, o 20:30

To chyba jest osobistym wyborem każdej z nas ;)
Ja zimą, z racji tego, że jestem zmarzluchem, leginsy noszę pod spodniami w typie jeansów np.Natalia z Cross Jeansu.
Tak w cieplejsze miesiące nie widzę problemu by ubrać leginsy jeśli nam tak wygodnie, czy też spodnie dresowe.
Pełen luz. Jak byłam młodsza nosiłam różne w typie panterka, teraz raczej ubieram czarne leginsy.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: amtutersga5669, Bing [Bot]