dobranie makijażu do sukienki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

dobranie makijażu do sukienki

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 10:59

witam. nie widziałam jeszcze na naszym forum takiego tematu.
jaki makijaż zrobić pod kolor sukienki?
11.02 ide na bal. Postanowiłam zgłosić się do krawcowej( u której szyłam sukienkę ślubną) i uszyć sukienkę. Bedzie czarna, ale w całości pokryta bordową koronką, w sumie bordo ma kolor bardzo dojrzałego czerwonego wina. pod biustem będzie srebrny dodatek jeszcze nie wiem jaki, coś z krawcową wymyślimy.
jednak jaki makijaż dobrać do sukienki? chodzi przede wszystkim o kolor cieni do powiek...
lidka86
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez zakupocholiczka » 24 sty 2012, o 12:24

a może po prostu "smokey eyes".
zakupocholiczka
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 14:52

szczerze.. nie umiem ... :( nie wychodzi mi robienie tego makijażu.... myślałam o jakimś może jednym kolorku czy coś innego łatwego:)
lidka86
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez dzo » 26 sty 2012, o 09:41

ja bym nałożyła jakieś cienie w kolorze bordo ;)
dzo
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez smutny aniołek » 26 sty 2012, o 12:42

tez jestem za bordo;)
ładnie by to wyglądało
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez lidka86 » 26 sty 2012, o 14:26

WCZORAJ KUPIŁAM JUŻ LAKIER DO PAZNOKCI Z PUPY:0 W CZERWONYM KOLORZE... UWIELBIAM:)... a te cienie .. może faktycznie bordo, ale z jednej strony byłoby za dużo czerwieni bordo sukienka, czerwone paznokcie... , albo dla odróżnienia cos w innej tonacji.. dołączam zdjęcie.. może taka paleta jak w środku? jasny cień z tym środkowym.. ?? hmm co sądzicie?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
lidka86
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez Malwa100 » 28 sty 2012, o 18:56

Ja jestem za smoky lub za zwykłą czarną konturówkę - wygląda to najładniej i stonowanie.
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez dzo » 28 sty 2012, o 19:36

Malwa100 napisał(a):Ja jestem za smoky lub za zwykłą czarną konturówkę - wygląda to najładniej i stonowanie.


smoky raczej nie jest stonowanym makijażem :? :?
dzo
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez no.nie.wiem » 29 sty 2012, o 13:33

A jadzę pojść do kosmetyczki, zrobić sobie ładny, stonowany, naturalny i podkreślający urodę makijaż. Zamiast wydawać na cienie do powiek :)
Udanej imprezy :drinkwine
no.nie.wiem
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez lidka86 » 30 sty 2012, o 13:47

właśnie za bardzo brakuje mi funduszy i kosmetyczka nie jest przewidziana w budżecie:(... a większośc z mojej okolicy bierze 82-100 zł za makijaż. gdybym mogła to oddałabym się w rece profesjonalistki ale musze liczyc na siebie... :cry:

mysle nad smoky coraz mocniej... a może jakaś jaśniejsza paleta barw.. ale lubie ciemne oczko:))
lidka86
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez tusia25 » 22 lut 2012, o 23:19

Wiesz co, może warto kupić jakąś książkę o makijażu. Ja mam akademię wizażu, czy makijażu tej babeczki która jest stylistką firmy KOBO. Znalazlam ja przypadkowo w drogerii natura. Mi sie przydala bo posiada naprawde wiele ciekawych informacji. Moze sie przydac przy Twoim wyborze:)
tusia25
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez tusia25 » 27 lut 2012, o 18:56

srodkowy dla mnie jak najbaardziej jest ok:) Zwlaszcza ze to moje klimaty:) Jesli jednak mzienisz zdanie to pojdz w kolory bordo i zaszalej, oko bedzie ciekawie wygladac:) bordo/czerwien + czern w kacikach zew.i rozjasnione ciut w kacikach wew.
tusia25
 

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez Malwa100 » 5 cze 2012, o 14:16

czytałam własnie że bardzo modne sa niebieskie i turkusowe kredki i tusze do oczu i latem żółć na powiekach
Żółtych powiek sobie nie wyobrażam, dla mnie to wyglada okropnie- a Wy jak myslicie?

Ale niebieskiej kredki namiętnie szukam bo dla mnie akurat taki akcet byłby ok
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez Wizaz_waw_pl » 13 cze 2012, o 20:26

A może elegancko i wymownie? Czerwone usta i ciemne oczy. Kredka na powiekach i ciemny cien...
Wizaz_waw_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 19:14

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez MonikaKosmyk » 14 lis 2012, o 00:57

także polecam udać się w takiej sytuacji do kosmetyczki, profesjonalnie i pewnie, jeśli chodzi o kolor, to niebieski łagodny, przynajmniej mi się podoba, do bordo dopasować odcień :)

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez julia000 » 26 kwi 2013, o 23:43

Może po prostu podkreśl oczy ciemna kredką, jeśli robisz sobie sama makijaż, a nie czujesz się w tym zbyt pewnie to nie powinnaś zbytnio kombinować

julia000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 23:33

Re: dobranie makijażu do sukienki

Postprzez majkaa » 27 kwi 2013, o 13:33

hm... jak juz jest taka okazja, taka uroczystość, ja korzystam z kosmetyczki, wolę zapłacić i wiedziec ze dobrze bede wygladac, niz się denerwowac czy mi wyjdzie i czy zdążę

Ostatnio edytowano 14 wrz 2013, o 20:18 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
majkaa
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]