Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez mikus » 10 mar 2015, o 11:20

Mój dziesięciolatek ma problemy z ząbkami. Co chwila coś się nam psuje, a nie bardzo mogę trafić na stomatologa, która nie tylko dobrze leczy, ale też potrafi się fajnie zająć dzieckiem, jest miły, nie krzyczy i przede wszystkim cierpliwy. Polecicie coś w Warszawie?

większość rzeczy w życiu układa się sama :)
Avatar użytkownika
mikus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez klementynka » 11 mar 2015, o 19:09

A gdzie dokładnie mieszkacie? Albo ile jesteś w stanie przejechać? Ja mam dobrego specjalistę, ale na Białołęce. Dla niektórych to za daleko, chociaż moim zdaniem z dzieciaczkiem zawsze warto pojechać do dobrego stomatologa, który przede wszystkim nie zrazi do wizyt u dentysty
klementynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 13:30

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez mikus » 14 mar 2015, o 00:03

Jestem tego zdania co Ty, że jak dobry specjalista to można jechać, zwłaszcza z dzieciątkiem. Mieszkamy na Mokotowie, ale to naprawdę nie jest dla nas problem pojechać na Białołękę. Co to za lekarz?

większość rzeczy w życiu układa się sama :)
Avatar użytkownika
mikus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez klementynka » 22 mar 2015, o 16:58

Pani doktor Basia Stąpor. Dla mnie najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić:)
klementynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 13:30

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez mikus » 25 mar 2015, o 19:55

A mogłabyś powiedzieć coś więcej? Jakie ma w ogóle podejście do dzieciaków? Ja nie chciałabym jednak zrazić dziecka do stomatologa bo wiadomo, później tylko problemy z zębami

większość rzeczy w życiu układa się sama :)
Avatar użytkownika
mikus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez klementynka » 29 mar 2015, o 15:58

Z nią na pewno nie zrazisz. Moje dziecko panicznie bało się dentysty, a pani doktor poradziła sobie z nim super. Nie wiem jak kobieta to robi, ale tak zagaduje, tak świetnie opowiada rozmaite historie i bajki, że pociecha nawet nie wiedziała kiedy a było po krzyku:d Jak nigdy nawet jedna łza nam nie spadła;) Powiem ci, że dla mnie to też była ulga wielka bo do tej pory wizyty u dentysty to był istny koszmar, ja też się męczyłam, stresowałam. A teraz - bez porównania.
klementynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 13:30

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez mikus » 30 mar 2015, o 18:12

Brzmi rzeczywiście fajnie. Jeśli tak jest naprawdę to nawet nie będę się zastanawiać tym bardziej, że o dobrego stomatologa dziecięcego nie jest łatwo.

większość rzeczy w życiu układa się sama :)
Avatar użytkownika
mikus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez stasimo » 3 kwi 2015, o 12:45

Jak interesuje Cie stomatolog w niedzielę to warto wejść w pierwsze wyniki w google.
stasimo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lis 2014, o 11:23

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez Samiamidi » 14 cze 2015, o 20:53

Stomatolog Karolina Trusiewicz jest bardzo dobrym lekarzem z wieloletnią praktyką lekarską. Ma gabinet swój Radość Uśmiechu w Warszawie Żoliborzu. Jest pogodną kobietą, z bardo dobrym podejściem do dzieci. Jest godna polecenia i można ją obdarzyć zaufaniem. Potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić. Znalazłam ja na stronie.

Ostatnio edytowano 14 cze 2015, o 21:06 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Samiamidi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 cze 2015, o 20:46

Re: Dobry dentysta dziecięcy w Warszawie

Postprzez BlackWolf » 14 cze 2015, o 21:09

Tego typu tematy służą głównie do reklam. Jeśli ktoś szuka dobrego lekarza itd. to pierwsze co -zaczyna szukać w google po danej miejscowości oraz przegląda opinie a nie zadaje pytanie na forach. Także temat zamykam.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]