Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez roksanka » 15 kwi 2014, o 14:50

Szukam osób, które mają sprawdzonego, dobrego, kompetentnego i fajnie by było gdyby też miłego lekarza - ginekologa, we Wrocławiu. Nie mieszkam tutaj długo, ale chcę osiąść na stałe i cchiałabym już sobie znaleźć porządnego lekarza.
Bardzo będę wdzięczna za rady.
roksanka
 

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez Hadassa » 15 kwi 2014, o 15:34

Doktor Teterycz, przyjmuje w EMC na łowieckiej na pewno. Chodzę do niej jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, nie wiem czy przyjmuje gdzieś jeszcze

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez Tygrys » 16 kwi 2014, o 07:10

Dr Gruszczyńska - obecnie przyjmuje na Jemiołowej, wizyty w bardzo miłej atmosferze.
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez zulkas » 22 kwi 2014, o 19:48

Ja np. chodzę do doktora Michalika, kompetentny, z doświadczeniem, z podejściem do kobiety, z nowoczesnym sprzętem, krótkie terminy, można się nawet zapisać do niego przez internet tutaj SPAM
Mnie bardzo odpowiada, nie zamierzam zmieniać lekarza, a to chyba jest całkiem niezła rekomendacja...

Ostatnio edytowano 22 kwi 2014, o 20:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
zulkas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 16:55

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez Hosenka » 8 maja 2014, o 17:11

To ja Ci poradzę umówić się na wizytę do doktora Kwoki. On przyjmuje w centrum medycznym Ginemedica. To jest na Krawieckiej 1. Bardzo sobie cenię tego lekarza. A sama namiary dostałam z polecenia.

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez Madzia » 18 maja 2014, o 12:23

ja to dr Kwokę cenię najbardziej za profesjonalizm i poczucie humoru.
prowadzi moją ciążę.
jakoś tak zazwyczaj przychodzę zestresowana na wizyty, bo to moja pierwsza ciąża i co tu dużo mówić – straszna panikara ze mnie :P
ale własnie doktor zawsze jakoś tak pokieruje wizytą, że wychodzę pozytywnie nastawiona ;)
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez Hosenka » 22 maja 2014, o 13:11

Madzia napisał(a):ja to dr Kwokę cenię najbardziej za profesjonalizm i poczucie humoru.
prowadzi moją ciążę.
jakoś tak zazwyczaj przychodzę zestresowana na wizyty, bo to moja pierwsza ciąża i co tu dużo mówić – straszna panikara ze mnie :P
ale własnie doktor zawsze jakoś tak pokieruje wizytą, że wychodzę pozytywnie nastawiona ;)


no dokładnie, ja też odniosłam podobne wrażenie ;-)

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez Madzia » 4 sie 2014, o 11:49

Jeszcze w temacie ginekologów i dr Kwoki: miałam nagłą sytuację i potrzebowałam pilnej wizyty a oczywiście był weekend ( zawsze takie poważniejsze sytuacje dzieją mi się na weekend kiedy ciężko jest gdziekolwiek się dostać i coś załatwić :angrywife )
No i właśnie doktor w ginemedice przyjmuje w soboty!! Na szczęście wystarczyła sama wizyta i obyło się bez IP.
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez roksanka » 29 wrz 2014, o 15:16

Jeszcze niedawno sama szukałam "swojego" lekarza, żeby już nie zmieniać ich co chwilę od przyjazdu, i w końcu znalazłam SPAM
Usg 3d i 4d też wykonuje, jakby ktoś szukał we Wrocławiu. Ogólnie ja zawsze czuję się tam bardzo dobrze, nie stresuję się, a u niektórych lekarzy to już cała drżałam jeszcze przed wejściem do gabinetu :) Polecam dr Tomasza!

Ostatnio edytowano 29 wrz 2014, o 15:18 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
roksanka
 

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez pancia » 13 lis 2015, o 13:48

hej ja też chodziłam do dr kwoki i byłam zadowolona, ale jak się przeprowadziłam na gądów to mi było nie po drodze i znalazłam tam LEKARZA i jestem nawet jeszcze bardziej zadowolona :) bałam się bardzo zakładania wkładki, ale pani doktor ma świetne podejście do (zaniepokojonych) ludzi i jakoś dałam radę :)

Ostatnio edytowano 13 lis 2015, o 23:20 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nie zaczynajmy od takich praktyk, jeżeli się mamy polubić ;)
pancia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 12:49

Re: Dobry ginekolog - Wrocław

Postprzez Milusia18 » 25 mar 2016, o 15:03

Ja chodzę na legnicką do MAMED, obecnie jestem w zaawansowanej ciąży i od samego początku jestem tam prowadzona. Trafiłam z polecenia i jestem bardzo zadowolona i spokojna :)
Avatar użytkownika
Milusia18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 mar 2016, o 14:59
Lokalizacja: Wrocław
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]