Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez REni77 » 20 wrz 2012, o 09:51

Cellulit zmora prawie każdej kobiety ;( jak sie go pozbyc, albo złagodzic? pare prostych przepisów znajdziecie tutaj;
http://www.ermito.eu/domowy-sposob-na-cellulit/
REni77
 

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez natka1234 » 22 wrz 2012, o 21:45

Ktoś coś stosował? Mamy jakieś opinie?

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez alalis » 26 wrz 2012, o 22:07

Podobno kiwi działa. Ale nie wiem, nie sprawdzałam. Wolę jednak chemiczne sposoby:)

Hurtownia kosmetyków – szeroki asortyment, konkurencyjne ceny
alalis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 21:57

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez mastylla » 30 wrz 2012, o 16:50

Po kąpieli polecam "szczotkowanie" newralgicznych miejsc szczotką z naturalnego włosia (nie moze byc za ostra zeby sie nie podrapac ani za miękka bo to ma byc masaz a nie myzianie ;) ). Na tak przygotowane ciało nakładamy preparat antycellulitowy.

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez kukilka » 1 paź 2012, o 15:03

Ja na własnej skórze przetestowałam peeling z kawy i oleju rzepakowego i działa :) To za sprawą kofeiny i witaminy E, której w oleju pełno :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez wiewióra » 29 mar 2013, o 14:35

kukilka, a co jeszcze prócz tego peelingu stosujesz ? jakiś balsam po tym ?
wiewióra
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 14:51

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Katia » 1 kwi 2013, o 22:30

Okład z guam robiony samodzielnie w domu. 2 serie po 10 zabiegów w roku i wystarczy. Takie guamy można zakupić przez internet. Działają!

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Dana3311 » 26 lip 2013, o 13:31

Tabletki na cellulit - SPAM Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Ostatnio edytowano 26 lip 2013, o 13:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ale tabletki to raczej nie domowy sposób

Tabletki na cellulit - http://cellactiv.pl Zamówiłam tabletki Cellactiv i efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania. Pomarańczowa skóra na udach była już historią.
Dana3311
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2013, o 13:30

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez mlodababa » 30 lip 2013, o 20:44

Mozna pozbyć sie cellulitu w ciągu maksymalnie miesiąca. Wystarczy reguralnie stosować podaną metodę. Efekty już po pierwszym stosowaniu!
SPAM :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 07:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mlodababa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 20:39

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez kukilka » 5 sie 2013, o 16:35

@wiewióra - nie, po takim peelingu już żaden balsam nie jest potrzebny :) olej super natłuszcza, napina i ujędrnia skórę.
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Melula » 11 wrz 2013, o 09:32

o to to sobie zapamiętam koniecznie
Melula
 

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez orientalna » 3 paź 2013, o 23:03

Ja robiłam sobie domowy peeling: kawa zwykła, oliwka, cynamon/papryczka chili oraz troszkę żelu pod prysznic do tego (żeby mi się zapachy zgrywały, to był to grapefruit bądź inny cytrus :) ). Nie powiem, bo działał jeśli był regularnie stosowany. Pomógł mi też taki kosmetyk, jak peeling 3D Eveline bodajże, nie był też zbyt drogi. Ale tak naprawdę, najbardziej pomagają ćwiczenia i po nich (po prysznicu rzecz jasna) wklepywanie balsamu.

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez gugaro87 » 6 paź 2013, o 16:00

peeling z kawy i olejek arganowy. Warto skorzystać z serii masaży bańką chińską. Masaż ten pobudzi skórę do działania. Ja wypróbowałam w SPAM

Ostatnio edytowano 6 paź 2013, o 16:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
gugaro87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lip 2013, o 21:35

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez kukilka » 6 paź 2013, o 16:30

orientalna napisał(a):Ja robiłam sobie domowy peeling: kawa zwykła, oliwka, cynamon/papryczka chili

Z cynamonem robiłam ale z chilli bym się chyba nie odważyła - nie szczypie cię to?
Zamiast oliwki używam oleju rzepakowego - ma dużo witamin i... taniej wychodzi ;)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Kobietka » 21 lut 2014, o 15:59

Ja używałam i kawy i cytryny i nic, dodatkowo chłopak zaczął się ze mnie lekko nabijać.... miałam dość. Na szczęście pożaliłam się koleżance, a ta poleciła mi zabiegi na cellulit w Q Institute w Alejach Jerozolimskich, Warszawa oczywiście. Trochę się bałam,że w ogóle jak wyjdę z zabiegu będę musiała uciekać, bo nie mam tyle pieniędzy. Okazało się jednak,że w tym salonie są najniższe ceny w stolicy i to żadna ściema. Cellulit jest już u mnie praktycznie niewidoczny, no tylko chłopaka nowego muszę poszukać, ale dobrze mi z tym.Pozdrawiam
Kobietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 15:55

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Marysia77 » 6 mar 2014, o 09:55

Ja też miałam problem z cellulitem. Byłam załamana, brzuszek płaski, a nogi jak galarety. Tak to jest, każdy ma jakieś kompleksy. Postanowiłam coś z tym zrobić, najpierw jeździłam na steperku, ale lato szybko nadciągało, a tu dalej nic. Wybrałam się jak "Kobietka" do Q Institute i uważam, że to było idealne posunięcie. Czeka mnie jeszcze parę zabiegów, ale czego się nie robi...moje stadium jest bardzo zaawansowane. Uważam, że warto korzystać z gabinetów kosmetycznych.
Marysia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 09:51

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez misiapysia » 6 mar 2014, o 10:56

dotychczas uzywalam wlasnorecznie robionego peelingu kawowego, ale ostatnio znalazlam na promocji w rosmanie maske algowa bielendy na cellulit i za wczesnie, zeby mowic o efektach, ale po jednym uzyciu skora juz byla o wiele gladsza :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez 1mpresja » 6 mar 2014, o 13:27

misiapysia napisał(a):dotychczas uzywalam wlasnorecznie robionego peelingu kawowego, ale ostatnio znalazlam na promocji w rosmanie maske algowa bielendy na cellulit i za wczesnie, zeby mowic o efektach, ale po jednym uzyciu skora juz byla o wiele gladsza :)


no ja też właśnie wcześniej tej maski jakos nie zauważałam... Ale jak zauważyłam, to wiem, że będę z niej korzystać, bo widzę, że chyba działa :) do tego ruch i dobra dieta... i sukces murowany :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez misiapysia » 7 mar 2014, o 09:21

a jak dlugo uzywasz tej maski i jakie widzisz efekty? masz moze jeszcze cos z tej serii bielendy? widzialam jeszcze inne produkty, ale sama nie wiedzialam na co sie zdecydowac a algi stosowalam na twarz, wiec uznalam, ze na cialo nie zaszkodza :) a chcialabym kupic cos jeszcze, lato zbliza sie wielkimi krokami :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Adidasowa » 8 mar 2014, o 03:27

Ile bym dała, żeby ten cellulit zniknął :( zaczęłam chodzić na basen, może pomoże ;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Karolcia93 » 17 mar 2014, o 00:51

też szłyszałam że cwieczenia regularne sa najlepsze na walke z cellulitem. A dziewczyny, ta maska algowa bielendy na cellulit, to jest z tej serii pomarańczowa skórka? Bo przeglądam własnie ich produkty i nie moge znaleźć tego o czym mówicie...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez misiapysia » 20 mar 2014, o 17:37

Karolcia93 napisał(a):też szłyszałam że cwieczenia regularne sa najlepsze na walke z cellulitem. A dziewczyny, ta maska algowa bielendy na cellulit, to jest z tej serii pomarańczowa skórka? Bo przeglądam własnie ich produkty i nie moge znaleźć tego o czym mówicie...


nie, to nie jest z serii pomaranczowa skorka. to dokladnie nazywa sie PHE kremowa maska algowa do ciała "ANTYCELLULIT" na cellulit wodny i tłuszczowy CELLU- CORRECTOR :) nazwe skopiowalam ze strony bielendy, wiec na pewno to jest inna seria kosmetykow na cellulit :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez rosiehw » 23 mar 2014, o 23:20

misiapysia napisał(a):
Karolcia93 napisał(a):też szłyszałam że cwieczenia regularne sa najlepsze na walke z cellulitem. A dziewczyny, ta maska algowa bielendy na cellulit, to jest z tej serii pomarańczowa skórka? Bo przeglądam własnie ich produkty i nie moge znaleźć tego o czym mówicie...


nie, to nie jest z serii pomaranczowa skorka. to dokladnie nazywa sie PHE kremowa maska algowa do ciała "ANTYCELLULIT" na cellulit wodny i tłuszczowy CELLU- CORRECTOR :) nazwe skopiowalam ze strony bielendy, wiec na pewno to jest inna seria kosmetykow na cellulit :)


orientujecie sie moze ile taka maska bielendy kosztuje i na jak dlugo starcza?? jestem zmeczona nieskutecznymi produktami, ale skoro tak zachwalacie to moze cos w tym jest... w koncu..
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Karolcia93 » 31 mar 2014, o 01:20

podobno ta maska jest bardzo wydajna, jak stosowałam inne ich kosmetyki, to na długo mi starczały...:) Warto wypróbować, myślę, że będziesz zadowolona z efektów. Ale pamiętaj o jakimś regularnym ruchu, i to pomoże
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez rosiehw » 31 mar 2014, o 17:29

dzięki za info! ruch ruchem, z tym nie mam problemu, ale najgorzej z dietą... :(( jak już zjem jedną kostkę czekolady to na tym się nie konczy tlyko na calej tabliczce. i wmawiam sobie ze od jutra dieta, wiec dzisiaj jeszcze dorzuce ciastka i inne śmieci... :/ ehh. sorry za offtop
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]