Doradzicie jak się odchudzić?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Doradzicie jak się odchudzić?

Postprzez Odelie » 12 sty 2024, o 10:16

Jak schudnąć zdrowo? Nie koniecznie szybko, ważne żeby do wakacji trochę zrzucić
edycja
Mój najgorszy nawyk to jem mimo że głodna nie jestem, albo nawet najedzona. Jem jak się nudzę, nie wiem jak się oduczyć tego ..
Odelie
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34

Re: Doradzicie jak się odchudzić?

Postprzez andrat » 12 sty 2024, o 10:47

Jeśli masz problem z wcinaniem ciągle to mam radę na to – na początek zmień to co jesz w takich sytuacjach.
Zamiast pełnych posiłków, czy słodyczy – owoce, domowe słodkie lowcal (np pianka truskawkowa).
Albo rozdziel posiłki na więcej porcji/rób więcej ale mniejszych posiłków i wcinają często, ale nie do syta.
Kolacje czy lunch możesz zrobić "do chrupania" czyli coś co możesz jeść w między czasie, a nie siadając do posiłku. Zjesz tyle samo kalorycznie, ale rozłożysz to czasowo i będziesz miała uczucie ciągłego wcinania.
A co do zwykłego dietowania – wciąż jedz co lubisz, ale jak wyżej, więcej porcji ale mniej kalorycznych. Plus fajne są diety keto. Dużo moich znajomych na nich schudło, sama jakiś czas stosowałam chociaż w formie diety pudełkowej.
https://faktyct.pl/pl/901_biznes-plus/6 ... -3-kg.html
Kilka porad na temat szybkiego odchudzania się jest na tej stronie.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Doradzicie jak się odchudzić?

Postprzez skrzypaczka » 22 sty 2024, o 10:32

Na pewno nie zaszkodzi sie skonsultowac z dietetykiem, który pomoże w doborze odpowiedniej diety, będzie wiedział jak ułożyć jadłospis i jakie czynniki wziąc pod uwagę,w szpitalu medicover jest klinika leczenia otyłości :) Może warto się tam zgłosić
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników