Dowiedział się, że to jego dziecko.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez Olunia » 21 gru 2015, o 18:04

Poznaliśmy się na urlopie. Taka trochę wakacyjna miłość. Po 2 miesiącach dowiedziałam się o ciąży. Nasza córka za niedługo będzie miała 2 lata. Było mi ciężko, ale jestem silna. Zaczęliśmy ze sobą współpracować we wrześniu no i ostanio zadał mi pytanie czy moja córka czasami nie jest nasza. Powiedziałam mu, że tak jest to jego córka. Wybuchł złością i stwierdził, że chce żeby mała miała jego nazwisko, chce mieć z nią kontakt, chce się nią zajmować. Nie wiem co mam robić. Wiem mogłam go znaleźć, ale każde z nas miało swoje żyje. Pomóżcie mi..
Olunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 gru 2015, o 17:56

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez luska22 » 26 gru 2015, o 21:38

Moim zdaniem powinnaś dać mu szansę skoro chce zaistnieć w życiu swojej córki . A każde dziecko potrzebuje ojca. Ustal z nim na jakich zasadach chcesz żeby to się odbywało . Zobacz jak będzie się zachowywał w jej obecność itp. Jeżeli wie już że to jego dziecko to może iść do sądu o DNA i w tedy sądownie będziecie to załatwiać .
luska22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 gru 2015, o 20:05

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez Marylin » 28 gru 2015, o 13:42

Też sądzę, że powinnaś dać mu szansę. Zawsze to chociażby dodatkowa kasa dla dzieciaka, czy odciążenie dla Ciebie. Może okazać się dobrym ojcem i przekazać małej wiele dobrego :)
Marylin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 16:02

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez BlackWolf » 29 gru 2015, o 20:23

Podzielam zdanie Marylin.
Skoro chce być w życiu waszego dziecka, to nie zabieraj mu tej szansy. Może okazać się być dobrym ojcem. Lepsza taka reakcja niż gdyby powiedział Ci, że nie chce mieć z wami nic wspólnego. Daj mu szanse. Sama zobaczysz co dalej.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez Pam_ela » 3 sty 2016, o 17:42

Nie wyobrażam sobie żeby mojemu dziecku odebrać ojca - chyba że byłby to jakiś kryminalista, ćpun albo ktoś bardzo zły i miał na dziecko i na mnie zły wpływ, a z Twojej relacji nie wynika, że był kimś złym. Co z tego, że miał swoje życie - ale każdy ma prawo uczestniczyc w zyciu wlasnego dziecka i nie powinnas mu tego utrudniać.

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez kakaowa » 20 sty 2016, o 13:40

Zgadzam się. Ojciec to jednak ojciec.
Avatar użytkownika
kakaowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 sty 2016, o 12:33

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez kokoszanel » 20 sty 2016, o 19:34

Daj mu szansę, skoro sam to powiedział że chce być obecny w jej życiu. Nie zawsze zdarza się by mężczyzna mimo iż nie wyszło rodzicom stawał na wysokości zadania, ale musicie to przegadać, ustalić zasady. Lepiej dla ciebie załatwić to polubownie niż ciągać się po sądach.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez RoxanaT10 » 5 lut 2016, o 14:31

dokładnie nie ograniczaj specjalnie kontaktu dzieca z ojcem
RoxanaT10
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 15:16

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez olus329ka » 10 lut 2016, o 15:32

Dziecko musi mieć ojca.
olus329ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lut 2016, o 20:48

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez kokoszanel » 10 lut 2016, o 16:17

olus329ka napisał(a):Dziecko musi mieć ojca.


Ale też wiem z własnego doświadczenia, że nie ten jest ojcem kto spłodził!

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez Mirka101 » 10 lut 2016, o 16:50

To wszystko zależy od tego, czego Ty chcesz. Jak wygląda Twój stan teraz? Masz kogoś? Jesteś gotowa na związek? Chcesz z kimś dzieli sie swoją córką. Jakby nie patrzeć to lepiej jakby Twoje dziecko wychowywało sie z ojcem. Jednak nic na siłę. Jeśli będziesz z nim wyłącznie dla tego by dziecko było szczęśliwe to nie uda się to. Pamiętaj, że szczęśliwa matka to szczęśliwe dziecko. Jeśli nie chcesz sie z nim wiązać to po prostu pozwól mu uczestniczyć w życiu córeczki, niech ją odwiedza, dba o nią i aktywnie spędza z nią czas.
Mirka101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 09:59

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez inka28 » 24 lut 2016, o 11:31

jak najbardziej powinnaś mu pozwolić zaistnieć w waszym życiu tym bardziej że to nie on Was zostawił, tylko Ty nie próbowałaś go odnaleźć, moim zdaniem on na to zasługuje
inka28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 lut 2016, o 11:19

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez Mala_Mi » 25 lut 2016, o 22:26

Wcale się nie dziwię, że chce mieć kontakt z dzieckiem. Na czym polegała Twoja jak piszesz - siła? Na ukrywaniu prawdy?
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez a... » 29 lut 2016, o 22:31

Jestem zdania, że skoro ojciec dziecka sam chce mieć z nim kontakt, wychowywać je, to nie powinnaś tego zabrać. Wręcz przeciwnie, dziecko ma prawo mieć/znać ojca i nie możesz tego córeczce odbierać. W końcu to nie wina tego faceta, że nic nie wiedział o ciąży.
a...
 

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez Adriana » 17 mar 2016, o 13:41

Nie dziwię się, że się wkurzył. Wyobrażasz sobie, że dowiedziałabyś się, że masz dziecko dopiero po 2 latach? Tak, to czysto teoretyczna sytuacja, kobieta przecież rodzi, ale to nie znaczy moim zdaniem, że ma większe prawo do dziecka. Ono jest wspólne.
Avatar użytkownika
Adriana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 11:42

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez Silesiana » 18 mar 2016, o 09:05

Jeżeli chce zaistnieć w życiu dziecka i twoim zdaniem jest dobrym człowiekiem, to nie widzę powodów, dla których trzeba byłoby mu zabraniać tych kontaktów. Skoro się już dowiedział, to głupotą byłoby odcinanie się od niego i zabranianie mu kontaktów z córką. To twoja decyzja, ale mimo wszystko lepiej podejść do tego właściwie.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez joaska86 » 28 kwi 2016, o 15:18

jeśli czujesz coś do niego, to spróbuj dać mu szansę, zobacz jak będzie.
Avatar użytkownika
joaska86
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 14:26

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez Edytka77 » 14 cze 2016, o 14:37

Ma prawo do dziecka ponieważ jest ojcem.Nie możesz mu utrudniać bo może to załatwić sądownie .Swoją drogą to bardzo egoistycznie zrobiłaś nie mówiąc mu o dziecku.Dobrze ze zapytał ,ze spotkaliście się bo tak byś może nigdy bys mu nie powiedziała .Już i tak pozbawiłas go czasu w którym przez dwa lata corka rosła.Pozbawiłąs go pięknych chwil i nie powtarzalnych gdy zaczęła siedzieć, chodzić.Patrzyłas tylko na siebie bo akurat on nie był ci do niczego potrzebny.A rodzice są oboje ,oboje mają obowiązek utrzymania i wychowania dziecka i uczestniczenia w zyciu dziecka.To czy załatwicie tą sprawę sądownie czy polubownie to już od was zależy.Jeśli chodzi o nazwisko to chyba sądownie będziecie musieli to zrobić .
Tak czy tak patrz oboje patrzcie na DOBRO DZIECKA ,nie na to że macie jakieś tam swoje żale czy coś.Musisz sie ustosunkowac bo on ma prawo do dziecka ,a lepiej chyba żeby by odbyło się to w zgodzie nie w kłótniach nerwach co się odbija negatywnie na dziecku.
Edytka77
Miła Kobietka
 
Posty: 84
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 19:38

Re: Dowiedział się, że to jego dziecko.

Postprzez modnamama » 17 cze 2016, o 10:38

rozumiem jego złość troszkę. Na szczęście to odpowiedzialny facet i chce się zająć swoim dzieckiem. Myślę, że gorszą sytuacją jest gdy jest odwrotnie ...

modnamama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 cze 2016, o 15:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron