drukarka etykiet
drukarka etykiet
Planuję zakup drukarki etykiet, jednak nie wiem na jaki model się zdecydować. Co sądzicie o urządzeniu Zebra zd410?
Re: drukarka etykiet
Myślę, że będzie dobre. Idealnie sprawdziło się w przypadku dodawania nadruku na taśmy pakowe sklep. Urządzenie w mojej ocenie działa sprawnie i bezproblemowo.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości