Drzwi

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Drzwi

Postprzez natalia89 » 8 lut 2022, o 12:47

Dzień dobry, wraz z mamą chcemy wymienić drzwi w naszym domu praktycznie we wszystkich pomieszczeniach. Przeszukałam prawie całą stronę firmy
Erkado-https://erkado.pl/ i mają tak ogromny wybór, że ciężko nam wybrać tylko jeden model. Bardzo podoba nam się https://erkado.pl/produkt/juka-1/ oraz
https://erkado.pl/produkt/epimedium-1/. Który wybrać? Proszę o opinie.
natalia89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 sty 2022, o 14:59

Re: Drzwi

Postprzez jaskter » 22 mar 2022, o 10:47

A szukacie też dobrych drzwi zewnętrznych? Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie model Supertherm 90 od KMT - są to grube drzwi, wiec są mega solidne. Do tego mają dobrą izolację cieplną, więc zimą nie ucieka wam ciepło z domu ;) Dodatkowo na ich zakup możecie otrzymać dofinansownie.
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Drzwi

Postprzez Danka » 27 cze 2022, o 17:52

jaskter napisał(a):A szukacie też dobrych drzwi zewnętrznych? Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie model Supertherm 90 od KMT - są to grube drzwi, wiec są mega solidne. Do tego mają dobrą izolację cieplną, więc zimą nie ucieka wam ciepło z domu ;) Dodatkowo na ich zakup możecie otrzymać dofinansownie.

@jaskter ja mam drzwi wejściowe z KMT, ale do mieszkania. Również bardzo je sobie chwalę. Potrzebowałam dobrych drzwi akustycznych, żeby wyciszyć mieszkanie i powiem szczerze, że z tymi drzwiami to mi się udało.
Ich zakupo to jedna z lepszych inwestycji
Danka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 17:45

Re: Drzwi

Postprzez kristy23 » 7 lip 2022, o 13:49

Przy wyborze drzwi wewnętrznych czy innych drzwi, które znajdują się w budynku stawiamy na ich jakość wykonania oraz wygląd. W końcu one także powinny się dobrze prezentować i pasować do architektury wnętrza.

Avatar użytkownika
kristy23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lip 2022, o 13:47
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Drzwi

Postprzez wkrawczyk » 18 sie 2022, o 14:42

Firma https://sembli.pl ma w ofercie drzwi i okna wielu producentów, m.in właśnie Erkado. Po przedstawieniu naszych wymogów i polegając na radach panów z Sembli my zdecydowaliśmy się na drzwi od DRE, mimo że Erkado też kusiło bogatą ofertą. Polecam zdać się na firmy, które mają rozeznanie wśród wielu producentów
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10

Re: Drzwi

Postprzez Danka » 22 paź 2022, o 17:06

ja mam u siebie drzwi zewnetrzne z KMT i jestem bardzo z nich zadowolona. Drzwi są stalowe więc mega porządne i solidne. Ładnie wyglądają. Dodatkowo a może to i najważniejsze bardzo dobrze izolują ciepło. Kupiłam model Supertherm i jest ekstra. Polecam jak ktoś się zastanawia
Danka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 17:45

Re: Drzwi

Postprzez Luizka » 13 kwi 2023, o 17:42

Danka napisał(a):ja mam u siebie drzwi zewnetrzne z KMT i jestem bardzo z nich zadowolona. Drzwi są stalowe więc mega porządne i solidne. Ładnie wyglądają. Dodatkowo a może to i najważniejsze bardzo dobrze izolują ciepło. Kupiłam model Supertherm i jest ekstra. Polecam jak ktoś się zastanawia


@Danka ja również mam drzwi z tej firmy u siebie i jestem jak najbardziej zadowolona. Super jakość
Luizka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2023, o 17:38

Re: Drzwi

Postprzez rogatka » 9 maja 2023, o 18:13

Jeśli szukasz solidnych i estetycznych drzwi zewnętrznych, to firma Kenbud z Krakowa może być świetnym wyborem. W ofercie mają drzwi wiodących producentów polskich, czeskich, włoskich i hiszpańskich. Co więcej, w przypadku nietypowych wymagań, firma proponuje wykonanie drzwi na wymiar. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu pracowników, możesz liczyć na fachową obsługę i autoryzowany montaż. Polecam sprawdzić ich ofertę na stronie internetowej kenbud.pl
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron