Drzwi Wrocław

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Drzwi Wrocław

Postprzez Fene » 12 cze 2023, o 18:32

Kto we Wrocławiu zajmuje się pomiarami przed montażem drzwi i potrafi przedstawić nowoczesne modele drzwi wejściowych, wewnętrznych, czy nawet technicznych do lokalu komercyjnego?
Fene
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:46

Re: Drzwi Wrocław

Postprzez Gater444 » 13 cze 2023, o 09:16

Dzwoń pod 607 302 302 i dobierz ze specjalistami drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne, w tym antywłamaniowe od czołowych, krajowych producentów z usługą pomiaru i montażu. We Wrocławiu masz do dyspozycji bezpłatny dojazd na miejsce inwestycji.
Gater444
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:46

Re: Drzwi Wrocław

Postprzez Tama » 8 sie 2023, o 06:59

Sprawdź ofertę KMT. Polska firma, mają drzwi wysokiej jakości, starannie wykonane. Mamy od nich drzwi wejściowe stalowe Supertherma 90 - bardzo dobre drzwi. Jedne z najgrubszych tego typu na rynku, z dobrą izolacją termiczną, elegnackie, solidne.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Drzwi Wrocław

Postprzez Joana » 26 sie 2023, o 17:24

Tama napisał(a):Sprawdź ofertę KMT. Polska firma, mają drzwi wysokiej jakości, starannie wykonane. Mamy od nich drzwi wejściowe stalowe Supertherma 90 - bardzo dobre drzwi. Jedne z najgrubszych tego typu na rynku, z dobrą izolacją termiczną, elegnackie, solidne.


@Tama mam od nich drzwi wejściowe do mieszkania. Chciałam kupić akustyczne żeby wyciszyć mieszkanie i super mi się to udało. Drzwi idealne
Joana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 paź 2020, o 11:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]