Duże i szerokie stopy

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Duże i szerokie stopy

Postprzez Jola870 » 3 cze 2015, o 09:37

Mój pierwszy post na tym forum i proszę o wyrozumiałość ale mam naprawdę duży problem.
Mam szerokie i duże stopy, rozmiar 41. :(
Mam problem ze znalezieniem sobie eleganckich butków. Z adidasami przeważnie nie mam problemu, ale z eleganckimi owszem.
Przecież całe życie nie można chodzić w sportowych. :/

Jakie powinnam nosić? Czy gdzieś mogę kupić eleganckie butki na szeroką stopę?
Jola870
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 09:35

Re: Duże i szerokie stopy

Postprzez Hadassa » 3 cze 2015, o 09:54

Dość duże rozmiary to najczęściej w deichmanie widziałam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Duże i szerokie stopy

Postprzez EdytaWide » 3 cze 2015, o 10:25

Mam, a w zasadzie miałam podobny problem. Mam rozmiar 42 i przez długi czas nie mogłam znaleść elegenckich butów dla siebie.
Pojechałam za chlebem do Anglii i tam trafiłam na markę Atmosphere. Duże rozmiary, pasują idealnie na moją szeroką stopę!

Obecnie mieszkam w Lesznie (wlkp) i tutaj mam na miejscu sklep, który sprowadza te buty. Przy okazji polecam odwiedzić, sprzedawca bardzo miły, nie przypominam sobie aby ktokolwiek inny mnie w ten sposób obsługiwał. :)
Jak masz niedaleko do Leszna to sklep jest przy ul. 55 Pułku Piechoty (wejscie od ul. Wiecierzynskiego).
Jakiś czas temu otworzyli też sklep internetowy: SPAM

Ostatnio edytowano 3 cze 2015, o 10:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: czyżby jednopostowie odpisał jednopostowcowi i myśli że nie wydaje się to dziwne :D
EdytaWide
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 10:24

Re: Duże i szerokie stopy

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 10:20

Na Twoim miejscu rozpoczęłabym poszukiwania od dobrych sklepów internetowych,gdzie wybór obuwia masz po prostu największy i prędzej czy później bez problemu trafisz również na swój rozmiar.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Duże i szerokie stopy

Postprzez BlackWolf » 9 cze 2015, o 00:21

Hadassa napisał(a):Dość duże rozmiary to najczęściej w deichmanie widziałam

Są rozmiarówki 40-41. I mają naprawdę fajne rzeczy. Swego czasu zaopatrywałam się w ich buty. Zwłaszcza na obcasie i koturnach i są wygodne.
Sportowe, eleganckie, ekstrawaganckie itp. do wyboru do koloru.

Ale dla reklam mamy oddzielne działy. Nie trzeba zakładać wątku i multikonta i samemu sobie odpisywać. To głupie. Wystarczy umieścić tam ogłoszenie itp. i po sprawie. ;)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Duże i szerokie stopy

Postprzez KonradAlfa » 13 cze 2015, o 14:28

Tez słyszałem o tej marce pozytywne opinie. Żona ma podobny problem, więc dzięki za przydatne informacje.
KonradAlfa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 09:08

Re: Duże i szerokie stopy

Postprzez kamila » 16 cze 2015, o 11:31

W Bon Prix kiedys widziałam duze rozmiary damskich bucików.Sprzedaz chyba wysyłkowa.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Duże i szerokie stopy

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 23 cze 2015, o 07:44

Zgadza się,po przez katalogi wysyłkowe możemy spotkać właśnie tego typu obuwie jeżeli mamy większą stopę,tylko też pytanie o ich jakość bo z doświadczenia wiem,że nie są zbyt dobre,moja znajoma już kilka razy się zawiodła.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]