Dzieci z mieszanych malzenstw

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Dzieci z mieszanych malzenstw

Postprzez Kolory Świata » 3 gru 2012, o 19:44

Witam.Mam pytanie do wszystkich mam ktore maja dzieci z mieszanych malzenstw.Ja sama jestem mulatka, wyszlam za maz za Polaka.Jestem mama trzech corek, urode odziedziczyly po mnie.To co spotyka je w przedszkolu i szkole przechodzi ludzkie pojecie. Dziewczynki z otwartych, smialych, przebojowych dziewczynek staly sie zahukanei wycofane.Czy Wasze dzieci przezywaja to samo?
Kolory Świata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:57

Re: Dzieci z mieszanych malzenstw

Postprzez Armigor » 6 gru 2012, o 17:49

Moje dzieci są tolerancyjne nie Zwracają uwagi na kolor skory czy wyznznie religijne mieszkam w Irlandii tu rasizm jest tepiony zachowanie dzieci to często kwestia wychowania przez rodziców powtarzają co słyszą w domu współczuje twoim dzieciaczką bo cierpią przez głupotę ludzką Moje dzieci mają ciemno skórych kolegów i jakoś kolor skory nie robi żadnej stronie problemów razem się bawią chodzą do siebie itp. Cieżko Ci cos doradzić bo ludzie bywają podli
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Dzieci z mieszanych malzenstw

Postprzez tusia25 » 16 gru 2012, o 18:12

to jest tylko i wyłącznie wina rodziców i wzorców jakie przekazują swoim dzieciom od najmłodszych lat! Szkoda tylko Twoich szkrabów! chociaż uważam tez że nauczycielki jakoś powinny zareagować.
tusia25
 

Re: Dzieci z mieszanych malzenstw

Postprzez lolak1 » 28 gru 2012, o 14:02

Ja mam dzieci w Nowym Jorku i są białe i tak samo czują się w publicznej szkole więc rasiści są wszędzie. Coraz częściej ludzie o innym kolorze skóry niż biały są większymi rasistami niż my

lolak1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 13:58

Re: Dzieci z mieszanych malzenstw

Postprzez Kolaboracja » 31 gru 2012, o 18:28

słuchajcie przecież to nie od dziś wiadomo, ze dzieci takie rzeczy chłoną od rodziców, co tu ukrywać, jak rodzice są normalni i nie maja żadnych uprzedzeń to małe szanse żeby dzieci je miały:)
Kolaboracja
 

Re: Dzieci z mieszanych malzenstw

Postprzez Aka » 22 maja 2022, o 19:39

Czesc jestem tu nowy, jak mozna napisac do Eas na priv?
Aka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 maja 2022, o 19:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]