Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postprzez Staszektechnik » 1 lut 2017, o 13:58

Cześć. Ostatnio na spotkaniu dziewczyna mi powiedziała że wcześniej się starała w innych związkach, ale jej się rozpadły te związki. Dodała, że w związku z tym teraz się nie będzie starać, to facet( w domyśle ja) ma się o nią starać i wszystko będzie się powoli realizować, że potrzeba czasu i wielu jeszcze rozmów i chwil spędzonych razem. Na łóżko trzeba zaczekać i na poważnie podejść do tematu bycia razem. Czy ta wypowiedź dobrze świadczy? Mam mieszane odczucia, że nie chce mi wprost powiedzieć że jestem i będę tylko kolegą, może sponsorem.... Mam rację?
Staszektechnik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 13:54

Re: Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postprzez BlackWolf » 1 lut 2017, o 18:05

Nie masz.

Powiedziała w prost - to facet ma się starać.
Nie ma w tym drugiego dna.
I wcale jej się nie dziwię.
Nie oczekuj od niej zbyt wiele zanim nie udowodnisz jej, że jesteś inny od tamtych.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postprzez Hadassa » 2 lut 2017, o 15:44

Black chyba wszystko powiedziala...
Mimo iz mamy rownouprawnienie kobieta lubi czuc ze sie facet o nia stara.. a jak pokazesz jej ze warto to i ona dolozy wszystkich swoich mozliwosci by Wam wyszlo ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postprzez Jaśmin » 2 lut 2017, o 15:58

Nie masz racji.

Kobieta jeśli miała "cięższe" przejścia i związki w których dawała z siebie wszystko nie otrzymując nic w zamian tak ma. Chwilowa blokada. Dobrze, że jest z Tobą szczera. Znaczy to, że musiałbyś się postarać przełamać ten lód, zabiegać o nią, ale jeśli już złamiesz skorupkę i pokażesz, że jesteś tego wart to zacznie się starać, otworzy i da Ci wszystko co najlepsze :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postprzez Damian Parcel » 2 lut 2017, o 21:11

Jaśmin - super;)
Dokładnie, zawiedzione nadzieje, czy to w związkach, czy innych życiowych sytuacjach muszą się odbudować. Kiedy ona będzie się czuła, że może Ci zaufać, wtedy się otworzy. Na seks przyjdzie pora mówi, oczywiście, każdy ma swój czas, a i przy kimś nowym może ten czas ulec zmianie:) Z czasem powinno być tak, żeby panowała równowaga. Żebyś Ty inwestował w związek tyle, ile ona. Oczywiście nigdzie tego nie zmierzycie, ale wyznacznikiem tego czy tak się dzieje jest poczucie, że Ty nie jesteś przez nią wykorzystywany, a ona musi czuć, że ona nie jest przez Ciebie:) I będzie wszystko w porządku;)

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: Dziewczyna mówi mi że się nie będzie starać.

Postprzez Jaśmin » 3 lut 2017, o 01:33

Swoją drogą to na krótko przed poznaniem mojego narzeczonego też mówiłam, że "długo z nikim nie będę i, że ciężko mi będzie zaufać komukolwiek". Miesiąc później byłam w związku :) To zależy też od starań mężczyzny. Mój tak ze mną chodził i wiecznie o sobie przypominał, że "wychodził" :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników