Dziewczyny pomożecie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dziewczyny pomożecie?

Postprzez Anonimowy » 12 sie 2016, o 21:49

Cześć mam 15 lat i mam problem z dziewczynami. Wiem ze może to za wcześnie ale wkońcu kiedyś trzeba zacząć. Wszyscy mówią mi ze jestem przystojny i będę miał powodzenie u dziewczyn. Ale jak widzę jakaś ładna dziewczynę widzę ze się na mnie patrzy czasami któraś się uśmiechnie. Jak ja to widzę obrazu robie się czerwony ma twarzy i łzawią mi oczy. Spodobała mi się właśnie zajebista dziewczyna i chciałbym do niej zagadać ale nie mam odwagi i boję się że zrobię się cały czerwony. Może wy mi pomożecie bo ja już mam dosyć.

Sorki za błędy ale piszę z telefonu.

Ostatnio edytowano 12 sie 2016, o 21:52 przez Anonimowy, łącznie edytowano 1 raz
Anonimowy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sie 2016, o 21:42

Re: Dziewczyny pomożecie?

Postprzez ktosia93 » 16 sie 2016, o 19:39

masz dopiero 15 lat..jeszcze całe zycie przed Tobą..to że jakas dziewczyna na Ciebie sie patrzy a Ty robisz sie czerwony to jest normalnym w twoim wieku..jestes niesmiały i wstydzisz sie do niej podejsc i zagadac...kiedyś Ci to przejdzie
ktosia93
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 12:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron