Dziwne zachowanie u męża

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dziwne zachowanie u męża

Postprzez annie777 » 24 mar 2019, o 13:27

Mój mąż od kilku miesięcy bez żadnego powodu dostaje dziwnych ataków wrzeszczenia na mnie bez powodu. Wyzywa mnie przy tym strasznie,wypomina wszystko. Nie dosyć,że nigdy mi nie pomagał, rzadko sie widywaliśmy, ponieważ wykonuje taką pracę, która wymaga częstych wyjazdów. Ostatnio do tego wrzeszczenia doszły urojenia,że kogoś mam,każde moje wyjście do pracy czy na zakupy kojarzy ze spotkaniem z kochankiem, którego nie miałam i nie mam. Mówi przy tym,że coś planuje przeciwko niemu z kochankiem i chcę go pozbawić wszystkiego,co nie jest prawdą.Bardzo mnie to męczy,jestem tym zmęczona,nie dosyć,że wszystko jest na mojej głowie to jeszcze muszę znosić jego nieuzasadnione wrzaski. Czy to prawda co piszą tutaj?
link:
SPAM

Pomocy!!! Liczę na was :(

REKLAMA

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 15:54 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
annie777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lut 2019, o 18:25

Re: Dziwne zachowanie u męża

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 12:34

Zwykle w paranoję popadają ludzie, którzy sami nie mają czystego sumienia, ale to tylko moje zdanie.
Próbowałaś z nim usiąść na spokojnie i porozmawiać z nim bez zbędnych emocji o tym co dzieje się między wami?
Wygląda to tak jakby jego coś gryzło a najprostszą rzeczą jest obwinianie innych zamiast siebie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: anisklerz66, Bing [Bot]