Dziwny problem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Dziwny problem

Postprzez Ilonka93 » 7 sty 2013, o 20:05

Witam ponownie!
Dziś piszę do Was z innym problemem, mianowicie: jestem z moim chłopakiem już 9 miesięcy. Ja mam 19 lat, rocznikowo 20, a mój chłopak jest młodszy o rok i parę miesięcy, niedawno skończył 18 lat. Bardzo się kochamy i jesteśmy ze sobą szczęśliwi, od początku temat seksu nie stanowił dla nas żadnego tabu i rozumieliśmy się na tej płaszczyźnie, lubiliśmy opowiadać sobie o swoich fantazjach i razem takowe snuć, mimo że w momencie poznania się ja byłam dziewicą, a on prawiczkiem.
Po raz pierwszy spróbowaliśmy się kochać po 4 miesiącach, jednak udało nam się tylko tyle, że wszedł we mnie i rozdziewiczył, bo praktycznie od razu stał się znów miękki i z dalszego stosunku nic nie wyszło. Zrzuciliśmy to wtedy na karb zdenerwowania pierwszego razu i naszej niegotowości do współżycia i wstrzymaliśmy się od stosunku na kolejne 4 miesiące.
Niedawno kochaliśmy się jeszcze dwa razy i znów ten sam motyw: stawał mu, wchodził we mnie, minuta, dwie i opadał i tak parokrotnie, aż on się całkiem nie zdenerwował i nie stwierdził, że nic z tego. W miarę udawało nam się w pozycji "na jeźdźca", wtedy ja spokojnie sobie doszłam, jednak zaraz po tym opadł mu i nie był w stanie już we mnie wejść, doszedł dopiero oralnie (z tym nie ma nigdy problemu).
Dziś kochaliśmy się po raz trzeci i sytuacja się powtórzyła, tym razem w pozycji "na pieska". Ja doszłam dwukrotnie, trwało to jakieś 5 minut, jednak on nie mógł dojść i znów skończył oralnie (a zanim to nastąpiło trwało to jeszcze jakieś 3-6 minut).
Nie wiem, co mam z tym fantem począć... Bardzo kocham mojego chłopaka i chcę dać mu również tę przyjemność podczas stosunku, której doznaję ja, ale nie wiem jak mogę mu pomóc. Jego penis w spoczynku jest mały i co do tego nie ma wątpliwości, wiem też, że on ma duży kompleks na tym tle, choć ja staram się go na każdym kroku dowartościowywać. W stanie wzwodu wcale nie ma tragedii, jest na tyle duży, żebym ja mogła go czuć dosyć głęboko i żebym osiągnęła orgazm.
Kiedy zaspokajamy się oralnie, tak jak już pisałam, on teraz zawsze dochodzi i pozycja nie ma znaczenia, choć na początku dopiero za trzecim podejściem udało mu się osiągnąć finisz.
Bardzo prosiłabym Was o jakieś porady, sugestie, tylko tak na poważnie. To jest dla nas problem, bo jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi i ten jeden "szkopuł" szwankuje w naszym związku. Czy któraś z Was przechodziła przez coś podobnego i wie jak temu zaradzić? Dodam tylko, że mojemu kochanemu bardzo "siada" to na ambicji i wydaje mi się, że on się tym bardzo "nakręca" i może to jest powód, dla którego sytuacja ta się powtarza.
Czekam z niecierpliwością na Wasze odpowiedzi i z góry dziękuję za każdą poradę, czy komentarz!
Ilonka93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 17:37

Re: Dziwny problem

Postprzez elzbieta45 » 7 sty 2013, o 20:12

wiesz moze powinien sie odstresowac bo gdy sie tym stresuje to mu nie idzie powinien całkowicie oddac sie namietnosci
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziwny problem

Postprzez Ilonka93 » 7 sty 2013, o 20:16

Też tak mi się wydaje, ale on nie ma się czym denerwować, bo robimy to zawsze bezpiecznie, tj. gdy jesteśmy sami i nikt nie może nam przeszkodzić, z prezerwatywą (choć ona spada, gdy jemu opada i często zużywamy dwie na jeden raz) i w moje dni niepłodne.
Mówię mu, żeby się nie spinał i pytam czym się denerwuje, on mówi, że nie wie, że to nie od niego zależy, choć dziś mi coś bąknął, że boi się chyba tylko tego, żebym nie zaszła w ciążę. No ale taka możliwość jest baaaardzo nikła przy dniach niepłodnych, z prezerwatywą i przy planowaniu mimo prezerwatywy stosunku przerywanego...
Ilonka93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 17:37

Re: Dziwny problem

Postprzez elzbieta45 » 7 sty 2013, o 20:21

niemyslałam o stresie zwiazanym z tym ze ktos wam przeszkodzi . Ale o tym stresie ze on nie moze stanac na wysokosci zadania . Wiesz a sprobuj najpierw onalnie a potem pozwol mu wejsc kiedy bedzie gotow i zeby sie wylozowal
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziwny problem

Postprzez Ilonka93 » 7 sty 2013, o 20:25

Tak właśnie robimy - najpierw ja pobudzam go ręką i oralnie, a kiedy jest już bardzo twardy wchodzi we mnie, ale minie kilka chwil, a on już wypada i mięknie.
Ilonka93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 17:37

Re: Dziwny problem

Postprzez elzbieta45 » 7 sty 2013, o 20:28

powinien byc psychicznie wylozowany a jak własnie mysli jego kraza koo ciazy i zapewne tez koło tego ze nie da rady to go blokuje
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziwny problem

Postprzez Ilonka93 » 7 sty 2013, o 20:31

Zapewne tak jest i ja to rozumiem i nie mam o to do niego pretensji. Domyślam się, że tę sytuację może zmienić czas i po prostu próbowanie i ja nie naciskam nigdy na stosunek, nie dopytuję się "A kiedy kochanie?", "a czy jesteś już gotów?", tylko spokojnie czekam, aż on zainicjuje, a w międzyczasie zaspokajamy się z powodzeniem na inne sposoby.
Chciałabym jednak jakoś mu pomóc uporać się z tym psychicznie, nie wiem tylko jak.
Ilonka93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 17:37

Re: Dziwny problem

Postprzez elzbieta45 » 7 sty 2013, o 20:34

nie wypominaj mu badz z nim i zapewniaj go ze jest ci dobrze z nim . z czasem dojdzie do perfekcji ale teraz wspieraj go
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziwny problem

Postprzez Ilonka93 » 7 sty 2013, o 20:47

Tak staram się robić i on czuje moje wsparcie i dziękował mi już, że nie naciskam, ale serce mnie boli, gdy widzę jak jego to męczy
Ilonka93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 17:37

Re: Dziwny problem

Postprzez kropeczka20 » 7 sty 2013, o 21:03

Za bardzo on się stresuje.. Powinien dać na luz . Ponieść się chwili rozkoszy.. Porozmawiaj z nim, powiedz mu, że przez stres nigdy wam nie wyjdzie w łóżku..
kropeczka20
 

Re: Dziwny problem

Postprzez Ankara 25 » 8 sty 2013, o 23:35

hej jamialam taki problem z bylym facetem zawsze chwila wszedl we mnie i mu opadal tak jak mowisz gumka mu spadala i koniec a penis miekki jak flak ale on przede man mial starsza od siebie partnerke czesto i ostro sie kochali znajomi mi mowili z emozez e man mial z amalo wrazen nie podniecalam go?? nie mam pojecia... u was widac ewidentnie ze chlopak sie denerwuje niemoze sie wyluzowac przyczyna tkwi w glowie nie wiem moze pojdzcie do psychologa psychiatry bo naprawde czasem blokada jest taksilna z emoze skutecznie popsuc wasze zycie seksualne a moz elekarz przypisze mu jakies slabe tabletki na wyciszenie odprezenie i bedzie lepiej??? powodzenia i szczescia w milosci zycze
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: Dziwny problem

Postprzez monika1992 » 11 sty 2013, o 12:55

moim zdaniem stres robi swoje .. a odpręż go np zawiąż mu oczy potem jakiś delikatny masaż jakieś pieszczoty a dalej pójdzie jakoś zobaczysz ... musisz mu cały czas jak ja to powiem dogadzać może jego stan podniecenia nie trwa tak długo .... może ty powinnaś przejąć inicjatywę pozdrawiam monia ;)
Avatar użytkownika
monika1992
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 21:43

Re: Dziwny problem

Postprzez ladyD22 » 12 sty 2013, o 12:38

Wydaje mi sie ze to bardziej na podlozy psychicznym jest. Twoj facet ma kompleksy mysle ze on przed kazdym stosunkiem mysli o tym ze znowu moze mu opasc ze ty z tego powodu mozesz byc niezadowolona itd poprostu musisz mu uswiadomic i pokazac ze seks nie jest stresujacy ze to normalne jest... jezeli to nic nieda niestety bedzie musial udac sie do lekarza bo jak dla mnie to jest troszeczke dziwne ze podczas stosunku opada...hmm... badz z nim poprostu i uswiadamiaj go w tym ze dla ciebie jest najwspanialszym mezczyzna ze tylko jego kochasz tylko z nim sie chcesz kochac... powodzenia:)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]