Efektywna nauka

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Efektywna nauka

Postprzez kamigorka12 » 22 paź 2020, o 12:20

Hej! Czy ktoś z Was może polecić warsztaty efektywnej nauki od Instytutu Engram "efektywny dorosły"? Zastanawiam się nad zapisaniem na nie, bo zależy mi na poprawie swojej efektywności w pracy, a słyszałem dobre opinie. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Może ktoś wie czy zajęcia są online czy stacjonarnie oraz czy są indywidualnie czy w grupach?
kamigorka12
Jestem tu nowa :)

Re: Efektywna nauka

Postprzez katarzyna08 » 22 paź 2020, o 14:35

Ja chodziłam na te warsztaty i muszę przyznać, że mega! Dużo pomagają, szczególnie jeśli chodzi o poprawę koncentracji. Zajęcia są online więc jest to mega wygodne :D
katarzyna08

Postprzez szewczuk.dariaa » 22 paź 2020, o 18:20

Ja uczęszczałam na antykujon i również jestem zadowolona z tych warsztatów :D ogólnie instytut bardzo fajny, nie olewają klientów, zajmują się każdą sprawą i we wszystkim pomagają :)
szewczuk.dariaa

Postprzez placeses » 30 gru 2020, o 13:20

A jak wyglądają takie warsztaty? Nigdy jeszcze nie byłam dlatego zastanawiam się czy opierają się na jakiś mnemotechnikach czy czymś innym?

Śmieci i różne odpady zalegające na strychu i w piwnicy mogą stać się poważnym problemem. Nie dość, że zabierają cenne miejsce to jeszcze mogą stwarzać niebezpieczeństwo dla najmłodszych oraz wszelkiego rodzaju zwierząt domowych. https://twojagdynia.pl/20201202366692/s ... -i-odpadow
placeses

Postprzez viasy12 » 26 sie 2021, o 16:04

O chyba przekonałaś mnie do tych warsztatów!

Jesteśmy sklepem papierniczym oferującym artykuły szkolne takie jak: piórniki, ołówki, kredki, przyrządy do geometrii. Sprawdź nas na https://shan.pl/pl/
viasy12

Postprzez Tamagotchi » 30 sie 2021, o 15:32

Mi w efektywnej nauce sprawdza się technika pomodoro :)
Tamagotchi
Miła Kobietka

Postprzez Venti » 13 paź 2021, o 11:06

Aktualnie jestem w klasie maturalnej i najlepiej wychodzi mi nauka w krótkich segmentach. Szukam też ciekawostek na dany temat, które pomogą mi się bardziej zainteresować się danym wątkiem. Poprosiłam rodziców o zapisanie się na kurs maturalny w marka.edu.pl/kursy-maturalne/ i dzięki temu też dużo łatwiej jest mi ogarnąć materiał. Chyba takie dodatkowe zajęcia z dobrym prowadzącym też mają ogromne znaczenie.
Venti

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]