Efektywna nauka

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Efektywna nauka

Postprzez kamigorka12 » 22 paź 2020, o 12:20

Hej! Czy ktoś z Was może polecić warsztaty efektywnej nauki od Instytutu Engram "efektywny dorosły"? Zastanawiam się nad zapisaniem na nie, bo zależy mi na poprawie swojej efektywności w pracy, a słyszałem dobre opinie. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Może ktoś wie czy zajęcia są online czy stacjonarnie oraz czy są indywidualnie czy w grupach?
kamigorka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 mar 2020, o 14:36

Re: Efektywna nauka

Postprzez katarzyna08 » 22 paź 2020, o 14:35

Ja chodziłam na te warsztaty i muszę przyznać, że mega! Dużo pomagają, szczególnie jeśli chodzi o poprawę koncentracji. Zajęcia są online więc jest to mega wygodne :D
katarzyna08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 cze 2020, o 10:34

Re: Efektywna nauka

Postprzez szewczuk.dariaa » 22 paź 2020, o 18:20

Ja uczęszczałam na antykujon i również jestem zadowolona z tych warsztatów :D ogólnie instytut bardzo fajny, nie olewają klientów, zajmują się każdą sprawą i we wszystkim pomagają :)
szewczuk.dariaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 paź 2020, o 18:16

Re: Efektywna nauka

Postprzez placeses » 30 gru 2020, o 13:20

A jak wyglądają takie warsztaty? Nigdy jeszcze nie byłam dlatego zastanawiam się czy opierają się na jakiś mnemotechnikach czy czymś innym?

Śmieci i różne odpady zalegające na strychu i w piwnicy mogą stać się poważnym problemem. Nie dość, że zabierają cenne miejsce to jeszcze mogą stwarzać niebezpieczeństwo dla najmłodszych oraz wszelkiego rodzaju zwierząt domowych. https://twojagdynia.pl/20201202366692/s ... -i-odpadow
placeses
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 gru 2020, o 13:12

Re: Efektywna nauka

Postprzez viasy12 » 26 sie 2021, o 16:04

O chyba przekonałaś mnie do tych warsztatów!

Jesteśmy sklepem papierniczym oferującym artykuły szkolne takie jak: piórniki, ołówki, kredki, przyrządy do geometrii. Sprawdź nas na https://shan.pl/pl/
viasy12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 sie 2021, o 15:12

Re: Efektywna nauka

Postprzez Tamagotchi » 30 sie 2021, o 15:32

Mi w efektywnej nauce sprawdza się technika pomodoro :)
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Efektywna nauka

Postprzez Venti » 13 paź 2021, o 11:06

Aktualnie jestem w klasie maturalnej i najlepiej wychodzi mi nauka w krótkich segmentach. Szukam też ciekawostek na dany temat, które pomogą mi się bardziej zainteresować się danym wątkiem. Poprosiłam rodziców o zapisanie się na kurs maturalny w marka.edu.pl/kursy-maturalne/ i dzięki temu też dużo łatwiej jest mi ogarnąć materiał. Chyba takie dodatkowe zajęcia z dobrym prowadzącym też mają ogromne znaczenie.
Venti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 paź 2021, o 11:00

Re: Efektywna nauka

Postprzez Aligru » 23 lis 2022, o 08:01

Na pewno najlepiej uczy się, gdy lubisz jakiś temat. Ja np. jestem fanką lean management, więc bez problemu siadam, żeby poczytać sobie jakieś blogi na ten temat. Ostatnio natknęłam się na artykuł o raporcie 8d. :)
Aligru
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lut 2019, o 13:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]