ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez aldoonaa » 14 lip 2010, o 12:27

http://www.corin.pl/
Dziewczyny zobaczcie na to. Śliczne i jakie seksowne ;)
aldoonaa
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Dianna » 20 lip 2010, o 15:05

jasne, że lubię seksowną bieliznę.
masz rację Aldonko, Corin pasuje idealnie do tematu
Dianna
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez aldoonaa » 29 lip 2010, o 11:06

;)
kupiłybyście to: ??
http://www.corin.pl/index.php?kid=2&pk=153

mi się podoba
mierzyłam ostatnio
aldoonaa
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Spragga » 29 lip 2010, o 11:14

Strasznie zabudowany ten komplet. Ja bardzo lubię seksowną bieliznę, ale odrobinę bardziej skąpą. Ale oczywiście wygodną. Dużo jest ładnej bielizny, niestety bardzo często jest ona kiepskiej jakości i po pierwszym praniu już nie wygląda ładnie...Ja bardzo lubię markę obsessive, bo ma bieliznę dobrej jakości. Taki komplecik chcę sobie kupić:
http://koronka.pl/obsessive-dessert-set.html
Spragga
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez aldoonaa » 5 sie 2010, o 12:38

Spraggo,
dla mnie nie jest za bardzo zabudowany, a taki w sam raz
kupiłam go ostatnio
dobrze się nosi
aldoonaa
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Dianna » 5 sie 2010, o 12:48

a kupiłabym bo ładne.
gdzie w krakowie mogę taki dostac???
Dianna
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez aldoonaa » 9 sie 2010, o 15:05

sklepy gdzie można kupić corin w krakowie :
• BOŚ, Rynek Główny 5, Kraków
• BOŚ, ul. Krakowska 36, Kraków
• BOŚ, ul. Karmelicka 46, Kraków
• Lanoro, CH Zakopianka, ul. Zakopiańska 62, Kraków
• Lanoro, CH Plaza, al. Pokoju 44, Kraków
• Lanoro, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, Kraków
• Obssesion, Bonarka City Center, lok. H08, ul. Kamieńskiego 11
aldoonaa
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez diablica89 » 9 sie 2010, o 20:03

ubieram seksoena bielizne dla mojego ukochanego
diablica89
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Mandragora » 13 sie 2010, o 15:58

No ba ja raz na miesiąc kupuje sobie cos seksownego i bynajmniej nie dla faceta, no może troszke i też :P, ale jednak dla wlasnego poczucia głównie :)
Mandragora
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Dianna » 18 sie 2010, o 12:25

aldonko
dziękuję za adresy sklepów
bardzo się przydały
kupiłam w Plazie ;)
Dianna
 

ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez kitekkow » 23 sie 2010, o 13:11

Witam Dziewczyny!

Chce poznać Waszą opinię na temat bielizny, którą kupujecie. Szukam marki bielizny, która jest elegancka, zmysłowa ale i dobrej jakości?
kitekkow
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez sylfia » 23 sie 2010, o 13:37

kitekkow napisał(a):Witam Dziewczyny!

Chce poznać Waszą opinię na temat bielizny, którą kupujecie. Szukam marki bielizny, która jest elegancka, zmysłowa ale i dobrej jakości?



Osobiście od niedawna stałam się fanka marki CORIN. Bielizna jest wyszukana, każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie. Bardzo lubię tę bieliznę bo jest naprawdę dobrej jakości. Uwielbiam ją nosić bo czuje się w niej komfortowo i super kobieco.
sylfia
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez angel_a » 24 sie 2010, o 13:13

Zgadzam się w stu procentach! Od jakiegoś już czasu kupuję bieliznę tej firmy i jestem z niej bardzo zadowolona. Wprawdzie zaopatruję się jedynie w komplety bielizny (biustonosz i figi) to i tak sprawiają one, że czuję się w nich niezwykle kobieco ;) CORIN ma bardzo szeroką ofertę, tak więc, myślę, że każda kobieta znajdzie w niej coś wyjątkowego tylko dla siebie ;) Polecam!
angel_a
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez sexowna » 31 sie 2010, o 07:06

http://szort.pl/red-white a może coś takiego . ? jest ładne i sexowne :usta
sexowna
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Gulga » 1 wrz 2010, o 00:48

Tak, lubię, lubię bo wiem, że Jemu się w niej podobam. Oczywiście to nie bielizna ma znaczenie ale takie dodanie smaczku... owszem. Cieszę się, kiedy i On jest zadowolony. A On jest zadowolony, kiedy ja jestem. Wzajemne uzupełnianie się. :)
Gulga
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Bielizna-Anna » 7 wrz 2010, o 13:47

Ja bardzi lubię taką bieliznie. Ale muszę miec okazje aby ją załozyc;) Bo wiadomo ze nie zawsze pasuje;)
Bielizna-Anna
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez kitka_kitka » 10 wrz 2010, o 10:32

Jeśli o mnie chodzi -> zazwyczaj noszę bieliznę, w której czuję się komfortowo - nic mnie nie uwiera, nie gniecie... Elegancką bieliznę zakładam na specjalne okazje - co nie oznacza, że tylko od święta ;) W Polsce jest wiele firm, które produkują ładną, zmysłową bieliznę. Ciężko byłoby wybrać mi jedną markę... Ale podobają mi się takie zestawy:

Obrazek
kitka_kitka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez dione » 12 wrz 2010, o 18:23

Axami jest bardzo dobrą firmą, Lupoline też ma ładne i eleganckie zestawy, ja kupuję bieliznę tych firm na koronka.pl, masz tam spory wybór, a do tego wysyłają bieliznę w przeciągu 24h, także nie trzeba długo czekać
dione
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez nikoletta » 14 wrz 2010, o 14:54

Cześć dziewczyny :)

Bardzo ładny komplecik zamieściła kitka_kitka ! Taki smakowity kąsek z niego ;) W sumie podobne rzeczy mi się podobają: koronkowe, w kolorach raczej stonowanych (czyli powiedzmy czerń i biel). A! No i elegancją bieliznę chyba najbardziej sobie cenię ;) Jest kilka polskich marek, które mają ciekawe kolekcje i nawet w internecie można je sobie zamówić.
nikoletta
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez m.orkan » 17 wrz 2010, o 10:44

Zgadzam się z koleżanką wyżej. Ja również lubię ten rodzaj bielizny, ale tylko na specjalne okazje.. na codzień lubie swoje piżamki w których czuje się najlepiej :)
m.orkan
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez cooleczka » 22 wrz 2010, o 16:19

A co sądzicie o tym dziewczyny >>

Obrazek

Jest to komplet raczej elegancki, ale i zmysłowy. No i koronek nie jest za dużo - powiedziałabym, że tak w sam raz ;) Polskie marki zaczynają mnie pozytywnie zaskakiwać ;) Wydaje mi się też, że z jakością jest coraz lepiej. Ale to tylko moje subiektywne odczucie ;) Kitekkow >> na pewno z łatwością znajdziesz w polskich sklepach tego czego szukasz ;)

Pozdr.
cooleczka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez czerwonekorale » 23 wrz 2010, o 12:25

cooleczka - cudny komplecik! I faktycznie elegancja i zmysłowość w jednym. Z moich doświadczeń wynika, że mnóstwo jest form produkujących bieliznę ale tylko niektóre mogą poszczycić się naprawdę dobrą jakością/wykonaniem projektów. Osobiście - lubię większość z wymienionych wcześniej marek. Zazwyczaj kupuję jednak w sklepiku niedaleko domu. Kameralna atmosfera, brak pośpiechu - to lubię ;))
czerwonekorale
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez kitka_kitka » 27 wrz 2010, o 14:28

nikoletta - fajnie, że podoba Ci się ten komplecik ;) A jeśli piszesz, że taki smakowity z niego kąsek to co powiesz na to ;)

Obrazek
kitka_kitka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez nikoletta » 28 wrz 2010, o 20:38

kitka_kitka >> hehe powiem znowu, że smakowity kąsek zamieściłaś ;) naprawdę bardzo ładny komplecik, tylko gdyby ten dół był bardziej zabudowany, ale poza tym spoko :)
nikoletta
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 12:48

Jeżeli chodzi o zmysłową bieliznę to uwielbiam zakładać czarne oraz czerwone sexi komplety. Często jest to wynikiem zachcianek mojego faceta,ale jakoś zbytnio nie protestuje ;) Koronki też bardzo mi się podobaja,ale nie za często,powiedzmy raz na jakiś czas. Natomiast bardzo nie lubię nosić białych kompletów bielizny.
ABCbielizny
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]