ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 12:59

Ja także przyłączam się do tych opinii. Taka seksowna bielizna to bardzo fajne rozwiązanie,ale tylko na specjalne okazje. Mam na myśli oczywiście takie spędzane tylko we dwoje ze swoim mężczyzną :) A najbardziej podobają mi się koronki,oraz czarne,zmysłowe komplety.
ABCbielizny
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez kitka_kitka » 5 paź 2010, o 10:53

nikoletta, mi się bardzo podoba ten komplecik i nawet ten dół może być - zwłaszcza na jakiś romantyczny wieczór we dwoje ;)
kitka_kitka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Bielizna-Anna » 12 paź 2010, o 13:10

Chyba właśnie szczególnie na romantyczny wieczór:) Moim zdaniem jest bardzo sexy i możesz śmiało kupować:)
Bielizna-Anna
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez kitka_kitka » 14 paź 2010, o 10:13

He He no właśnie szykuje się nam wkrótce rocznica więc planujemy weekendowy wyjazd do Paryża! Już się doczekać nie mogę ;)) Muszę przygotować na tę okazję coś specjalnego dlatego też zaopatrzę się w szałową bieliznę. Oby tylko mojemu chłopakowi się spodobało ;)
kitka_kitka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez aura » 14 paź 2010, o 14:24

jeżeli chodzi o elegancką bieliznę, to ten komplet mi się bardzo podoba: http://www.koronka.pl/konrad-ulpu-biustonosz.html, nie jest wyzywająca, ale jednak seksowna..ogólnie bardzo lubię takie kroje, są bardzo szykowne
aura
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez kitka_kitka » 18 paź 2010, o 10:26

aura napisał(a):jeżeli chodzi o elegancką bieliznę, to ten komplet mi się bardzo podoba: http://www.koronka.pl/konrad-ulpu-biustonosz.html, nie jest wyzywająca, ale jednak seksowna..ogólnie bardzo lubię takie kroje, są bardzo szykowne


oj też podoba mi się ten komplet i widziałam w internecie dużo podobnych :) Paryż czeka więc muszę pospieszyć się z wyborem ;)
kitka_kitka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez madzia89m » 19 paź 2010, o 10:34

Ja również od dłuższego czasu poszukuję eleganckiej bielizny i muszę przyznać, że ciężko znaleźć coś naprawdę ładnego i w odpowiednim rozmiarze (w moim przypadku 80G!). Mój wybór padł na http://www.krisline.com/product,products,53.html :) oczywiście wersja z gorsetem plus do tego podwiązki. Mam nadzieję że mój narzeczony oszaleje jak mnie w tym zobaczy :D
madzia89m
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Justyna4 » 19 paź 2010, o 12:57

Ja jestem za bielizna koronkowa :) jest bardzo seksowna :) ja sama kupuje biustonosze z koronka i bokserki lub stringi :)
Justyna4
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez nikoletta » 19 paź 2010, o 20:57

kitka_kitka napisał(a):He He no właśnie szykuje się nam wkrótce rocznica więc planujemy weekendowy wyjazd do Paryża! Już się doczekać nie mogę ;)) Muszę przygotować na tę okazję coś specjalnego dlatego też zaopatrzę się w szałową bieliznę. Oby tylko mojemu chłopakowi się spodobało ;)


Wooooow! Jedziesz do Paryża :) Ach – to moje marzenie… Bawcie się dobrze ;) W takim razie kup koniecznie coś wystrzałowego ;P
nikoletta
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez madzia89m » 25 paź 2010, o 11:47

Moje Kochane, jest teraz świetna okazja do zdobycia kompletu bielizny :) dostałam od koleżanki linka do konkursu, a nagroda jest przepiękna, więc pewnie wezmę udział:) a że samolubem nie jestem to dzielę się z Wami tą radosną nowiną http://www.dourody.pl/konkurs5.html :)
madzia89m
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez cooleczka » 27 paź 2010, o 10:50

To ja jeszcze dorzucę coś w temacie eleganckiej bielizny ale z fajnymi akcentami ;)

Obrazek
cooleczka
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez cooleczka » 2 lis 2010, o 16:08

aldoonaa napisał(a):sklepy gdzie można kupić corin w krakowie :
• BOŚ, Rynek Główny 5, Kraków
• BOŚ, ul. Krakowska 36, Kraków
• BOŚ, ul. Karmelicka 46, Kraków
• Lanoro, CH Zakopianka, ul. Zakopiańska 62, Kraków
• Lanoro, CH Plaza, al. Pokoju 44, Kraków
• Lanoro, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, Kraków
• Obssesion, Bonarka City Center, lok. H08, ul. Kamieńskiego 11


myślę, że też skorzystam :) w przyszłym tygodniu pójdę się rozejrzeć ;)
cooleczka
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez renata.w » 3 lis 2010, o 12:55

ja lubię, zazwyczaj kupuję na allegro, bo można znaleźć naprawdę ładne koszulki, a i ceny są w miarę niskie
renata.w
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Hania26 » 3 lis 2010, o 14:21

Uwielbiam seksowną bieliznę:) Staram się jednak również nigdy nie zapomnieć o dodatkach, np. seksownych pończoszkach. Uwielbiam zmieniać wzorki i kolorki, ale moim faworytem są chyba pończochy ze szwem takie jak te: http://www.knittex.pl/produkt,2,37.html :)
Hania26
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez czerwonekorale » 5 lis 2010, o 09:43

cooleczka napisał(a):To ja jeszcze dorzucę coś w temacie eleganckiej bielizny ale z fajnymi akcentami ;)

Obrazek



wow! super ten komplecik - mimo, że na dole trochę za dużo odsłania - jak dla mnie - ale ogólnie fajny :)
czerwonekorale
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez cooleczka » 9 lis 2010, o 11:45

czerwonekorale a dla mnie w sam raz - może rzeczywiście jeśli chodzi o figi - mogłyby nieco mniej odsłaniać ale jakoś bym to "przełknęła" ;P
cooleczka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez kitka_kitka » 10 lis 2010, o 11:26

A mi podoba się bardzo ten komplet ;) Jest prawie idealny ;)
kitka_kitka
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez kitka_kitka » 10 lis 2010, o 11:34

Ja również lubię :) Tylko nie tak na co dzień... I przez internet raczej bielizny nie kupuję
kitka_kitka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Kasia2 » 10 lis 2010, o 11:48

Bardzo ładnie wygląda kobieta w samej bieliźnie i biżuterii. Można być rozebranym a wyglądać jak w ubraniu, ostatnio kupiłam sobie właśnie czarną piękną bieliznę firmy Kinga i zamówiłam od Cleo-Art naszyjnik z pereł akoya. I wróbelek był w mojej garści ;)
Pewnie wiecie co mam na myśli oczywiście chodzi o mojego osobistego wróbelka ;)
Kasia2
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Hania26 » 10 lis 2010, o 16:31

Przez internet kupuję jedynie rajstopy i jestem bardzo zadowolona :) . Znam swoją rozmiarówkę i wiem, że będą dobrze leżeć,a co do bielizny to powoli się przekonuję. Sklepy internetowe z bielizną kuszą swoją bogatą ofertą, więc może też warto wypróbować :)
Hania26
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Misia » 10 lis 2010, o 21:14

Każda kobieta powinna czasem wrzucić coś takiego na siebie. Jeszcze dobrze jak ma dla kogo. :fallinlove
Misia
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez anka12 » 11 lis 2010, o 21:07

Oczywiście że tak, a mój chłopak szaleje!!
anka12
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez anka12 » 11 lis 2010, o 21:12

Mój chłopak ostatni mi kupił na urodziny bielizne własnie z tej marki:)
anka12
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Kasia2 » 12 lis 2010, o 12:59

Bielizna jest bardzo kobieca i fajnie jest dostać taką niespodziankę.
Kasia2
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez czerwonekorale » 14 lis 2010, o 12:24

Kasia2 napisał(a):Bielizna jest bardzo kobieca i fajnie jest dostać taką niespodziankę.


zgadzam się ;) zwłaszcza, gdy dostanie się taką od swojego mężczyzny :)
czerwonekorale
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]