Erotyczny dom

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Erotyczny dom

Postprzez Gustiwa » 26 sty 2013, o 13:54

Witam :) ,

Od ubiegłego tygodnia zajmuje się tym projektem: http://erotycznydom.pl/ i chciałabym poznać Waszą opinie na jego temat.
Co myślicie o tym domu? Co chciałybyście w nim zmienić lub co dodać? Czego w nim brakuje Waszym zdaniem?
Podkreślę, że dom projektował facet więc wygląda on tak, a nie inaczej!!!
Wasze zdanie pomoże mi zmienić ten dom i dopasować go również do kobiecych gustów ;)
Z chęcią wysłucham wszystkich sugestii :)
Gustiwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 13:41

Re: Erotyczny dom

Postprzez mstuv » 26 sty 2013, o 14:07

ja osobiście czułabym się skrępowana mieszkając w takim domu ;) bez tych "Pań" byłoby dużo lepiej :)
mstuv
 

Re: Erotyczny dom

Postprzez Gustiwa » 26 sty 2013, o 14:09

Przepraszam w takim razie za "Panie" :) więcej ich nie będzie!
A co sprawiłoby, jakie zmiany musiałyby nastąpić byś chciała w nim mieszkać?
Gustiwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 13:41

Re: Erotyczny dom

Postprzez Ankara 25 » 26 sty 2013, o 14:19

o kurcze no mi sie nie podoba jednym lowem sory ale jestem szczera bardziej sie nadaje jako dom publiczny a nie erotyczny dom..i co tam mialaby mieszkac rodzina z dziecmi??? dajcie spokoj szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: Erotyczny dom

Postprzez mstuv » 26 sty 2013, o 14:28

Ogólnie architektura jest na tak ! Tylko bez tych dodatków... Typu umywalki z wiadomo czym i te "Panie". Jeśli czytałyście " 50 Twarzy Greya" to tam był czerwony pokój.. zrobić taki tutaj gdzie nikt nie będzie miał wstępu bo będzie zamknięty i będzie w porządku :)
mstuv
 

Re: Erotyczny dom

Postprzez Gustiwa » 26 sty 2013, o 16:42

Słuchajcie ja wiem, że on wcale erotyczny nie jest!!! Chciałabym jednak to zmienić! Sama nie jestem w stanie tego zrobić, dlatego potrzebuję też Wasze zdanie by móc je przed moim szefem zaprezentować. Ten dom to "jego dziecko" i pewne zmiany w tym domu ciężko jest wprowadzić.
Ankara dom jest bardziej przeznaczony dla "kasiastych" par bez dzieci.
Może macie jakiś pomysł na meble lub dodatki, które można byłoby tam dodać?
Co by sprawiło, że jego klimat by się zmienił?
Gustiwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 13:41

Re: Erotyczny dom

Postprzez 456 » 26 sty 2013, o 21:34

Widać, że to typowe luksusowe domy. A tam chyba przemknęła mi sala a la bdsm. Takie to fajne pomieszczenie... :lol: Te "panie" mi się nie podobają. Tzn. ładne rzeźby ale nie chciałabym mieć nagich kobiet w domu. Mojemu mężczyźnie wystarczy jedna prawdziwa.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Erotyczny dom

Postprzez Gustiwa » 28 sty 2013, o 22:28

A co myślicie o samej nazwie? Jak ona się Wam kojarzy?
Jak by się Wam ten dom podobał gdyby dodać na zewnątrz zieleń-krzewy, trawka itp, w domu kominek, zmienić gdzieniegdzie podłogi na drewniane, jakieś dywany?
I co byście powiedziały na rurkę? :P
Gustiwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 13:41

Re: Erotyczny dom

Postprzez 456 » 29 sty 2013, o 12:01

Rurka w sypialni, czemu nie. Bez zieleni wygląda zbyt pusto.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Erotyczny dom

Postprzez Gustiwa » 29 sty 2013, o 23:09

A co myślicie o samej nazwie? Jak Wam się ona kojarzy? Maci jakieś inne propozycje co do nazwy tego domu?
Gustiwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 13:41

Re: Erotyczny dom

Postprzez UtoleK » 30 sty 2013, o 16:31

Sala do bdsm mogłaby być bardzo inspirująca :p rozmarzyłem się :P Niemniej dom dupeczki nie urywa , ot zwykły nowoczesny dom z erotycznymi gadżetami. Wygląda raczej jak imprezownia z gadżetami do orgii niż dom, w którym ktokolwiek mógłby mieszkać.
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Erotyczny dom

Postprzez 456 » 30 sty 2013, o 19:35

UtoleK napisał(a):Sala do bdsm mogłaby być bardzo inspirująca :p rozmarzyłem się :P

O proszę. Mogłaby to fakt.

Tak, zdecydowanie nie wygląda na dom, w który można mieszkać. Raczej miejsce do orgii. Co do nazwy to nie wiem. Jeśli miałabym urządzić dom w stylu erotycznym to zrobiłabym go troszkę inaczej ale to już kwestia gustu.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Erotyczny dom

Postprzez anne » 30 sty 2013, o 20:03

Ja to bym nazwała "nagi dom". Mnie też nie kojarzy się z miejscem, w którym mozna mieszkać. z miejscem do orgii też raczej nie... wiesz, wg mnie brakuje tutaj czerwieni. Czerwień powoduje, że miejsce ,mimo nadanego mu charakteru, robi się bardziej przytulne. A nastrój erotyczny też buduje ;)

anne
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 13:26

Re: Erotyczny dom

Postprzez 456 » 30 sty 2013, o 20:30

Dziwnie bym się czuła gdyby na każdym kroku mojego domu stała jakaś nieruchoma, naga baba. :roll: Taki dom to raczej dla samotnych par lub dla singli, którzy nie chcą mieć dzieci i przede wszystkim uwielbiają erotyzm. No bo jak tu pogodzić taki wystrój... Odpada.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Erotyczny dom

Postprzez UtoleK » 31 sty 2013, o 15:23

Mój dom, byłby zupełnie inny. Musiałby być nieco bardziej przytulny, choć nowoczesność jak najbardziej trafia w moje gusta, musiałoby w nim być specjalne miejsce na książki, od których jestem uzależniony. Jednak zaadoptowałbym salę do bdsm, która schowana byłaby gdzieś w głębi domu i razem z partnerką moglibyśmy się od czasu do czasu rozerwać. Taki pokoik do intensywnych rozrywek dla dorosłych.
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Erotyczny dom

Postprzez Femalka » 1 lut 2013, o 13:10

Ja bym się czuła jak w jakimś thrillerze erotycznym, w sesnie negatywnym, brrr... :) Nie wiem, kto jest Waszym targetem?
Avatar użytkownika
Femalka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 12:19

Re: Erotyczny dom

Postprzez Gustiwa » 3 lut 2013, o 23:03

Blackfox to jak Ty byś urządziła swój dom? Jestem ciekawa Waszych opinii :) Ciesze się, że sala do bdsm trafia w Wasze gusta :D
UloteK a co Ty jako mężczyzna byś powiedział na rurkę w sypialni? Bo już wiem, że Blackfox ten pomysł się podoba :)
Gustiwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 13:41

Re: Erotyczny dom

Postprzez 456 » 4 lut 2013, o 13:44

Obrazy przedstawiające niewulgarny erotyzm są ok. Szkarłat i biel jako dominujące kolory też mogą być choć to kwestia gustu i czyjejś wyobraźni.
Natomiast jeśli miałabym urządzić taki dom wedle własnego widzi mi się... To wolę nie dzielić się swoją mroczną stroną umysłu. :lol: Ale nie obeszłoby się bez ukrytej sali bdsm, do której nikt z odwiedzających nie miałby wstępu.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Erotyczny dom

Postprzez Gustiwa » 4 lut 2013, o 23:44

Blackfox a co sądzisz o samej nazwie?
Gustiwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 13:41

Re: Erotyczny dom

Postprzez 456 » 5 lut 2013, o 11:35

Według mnie jest zbyt prosta i nie przyciąga. Kojarzy się ze zwykłą nazwą typu sexshop.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Erotyczny dom

Postprzez Armigor » 5 lut 2013, o 12:35

Blackfox napisał(a):Według mnie jest zbyt prosta i nie przyciąga. Kojarzy się ze zwykłą nazwą typu sexshop.


Racja

Ogólnie dom jest ciekawie rozmieszczony, posągi tez można było by przeżyć jednak o ile było by ich z umiarem,toalety,bidety itp. W kształcie ludzkich organów,kompletnie nie kojażą mi się z sexem tylko głupotą. Rurka w sypialni fajny gadżet choć pospolity. Napewno w tym domu brakuje zieleni. Ja bym postawiła wielkie palmy i przniegdzie anturium z dużymi czerwonymi kwiatami. Nie dawała bym czerwonych elemętów co najwyżej dodatki i to też nie za dużo,
Raczej bąbki na żyłce ze świecami i kilka ramówek,nie dawała bym drewnianych podłóg tylko marmur. Drewno zabiło by cały klimat. Takie jest moje zdanie.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Erotyczny dom

Postprzez 456 » 5 lut 2013, o 13:04

Tak, zgadzam się Armigor. Te pisuary, penisowe kibelki, umywalki i krzesełka w kształcie ludzkich pośladków to już przesada i tu cały erotyzm niestety zanika. Śmiesznie to wygląda a chyba nie o to chodzi. Gdybym miała skorzystać z którejś z tych rzeczy raczej bym nie skorzystała, bo zabiłby mnie własny śmiech.
Nie pobudzają wyobraźni raczej rozbrajają. To co powinno znajdować się w łazience powinno mieć swój pospolity kształt bądź mogłoby być w eleganckim stylu. Gadżety, obrazy, wstawki jak najbardziej -czemu nie ale żeby nie przesadzić. Rzeźby jak pisałam wcześniej są ok, ale nieco za dużo tych nagich kobiet, co powoduje że można poczuć się jak w Galerii wśród manekinów. Dobrze by było wstawić rzeźbę przedstawiającą akt, namiętność a nie "chłodne, samotne lale". I zieleń, więcej zieleni, bo dom jest bardzo ładny ale wydaje się być pusty. Taka moja skromna uwaga. :roll:

ps. ładny wizualnie dom to nie wszystko. Trzeba postawić na komfort. Co z tego, że dom będzie zachwycał skoro nawet siedzenia będą twarde, sztywne i niewygodne.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Erotyczny dom

Postprzez Armigor » 6 lut 2013, o 11:57

Racja Blackfox i kto powiedział, że żeźba musi byc biała ? To nie ta epoka.
A tak na marginesie nie jestem sobie w stanie wyobraźić usiąść tam na czym kolwiek po za łużkiem nago lub tylko w bieliźnie,to wszystko jest tam bardzo zimne.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Erotyczny dom

Postprzez UtoleK » 7 lut 2013, o 11:25

Szkarłat byłby świetnym wyborem ale biel mi już nie pasuje. Co więcej to pewnie jak bym projektował taki dom to część byłaby na co dzień, druga była by tylko dla mnie i mojej partnerki, takie dwie twarze domu jak Dr. Jeckyll i Mr Hide. BlackFox mroczne stry u innych ludzi za zwyczaj są najbardziej fascynujące :P

Nazwa Erotyczny Dom jest totalnie nie oddająca klimatu, samo miejsce powinno być zmysłowe pozwalające się domyślać, poruszające sferę emocji tych odczuwanych tylko w głębi duszy, taka sama powinna być też nazwa.

Co do rurki w sypialni... na pewno jest to jakiś pomysł ale, że się tak wyrażę "dupy nie urywa" jest trochę zbyt oklepane jak na moje gusta, co oczywiście nie oznacza, że jest złym pomysłem.
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Erotyczny dom

Postprzez Gustiwa » 7 lut 2013, o 12:33

Witam,
Posłuchałam uwagi by stworzyć coś podobnego do pokoju Greya i zaczęłam czytać książkę. Czytałam powoli strona po stronie by szukać opisu jak ten pokój wygląda i wciągłam się :) czytam, czytam i skończyć nie mogę :D
Z wszystkim co piszecie jestem zgodna i Wasze opinie pomogą mi wprowadzić konieczne zmiany :) Z tym domem jest jak z produktem spożywczym :) bez opinii i badań wśród "opinii publicznej" ciężko wprowadzić zmiany ;)
Zmiana i mi kojarzy sie z sexshopem dlatego potrzebna jest inna, lepsza :) i będzie - z Wami na pewno :)
Gustiwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 13:41
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]