Etiopia. Czy uderzać w egzotykę?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Etiopia. Czy uderzać w egzotykę?

Postprzez ketma » 26 lut 2018, o 15:30

Przyszło nam na myśl zrobienie jakiejś totalnej egzotyki, ale raczej z biurem podróży.
Podpowiedzcie proszę - czy ktoś z Was był w Etiopii?
Czego się można spodziewać po tym kierunku?
Czy jest co zobaczyć? Mąż sobie wymyślił. W sumie to sam nie wiem czemu, bo tak naprawdę poza Europą i kilkoma krajami Afryki, to nigdzie więcej jeszcze nie byliśmy.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Etiopia. Czy uderzać w egzotykę?

Postprzez Haska » 27 lut 2018, o 18:02

Kierunek znam tylkoz z opowieści. To nie jest kierunek typowo komercyjny - tam nie ma takiej turystyki, jak np. w Egipcie.
Mnóstwo ciekawych miejsc. A chyba największe wrażenie w tym wszystkim robią plemiona - to mogłaś widzieć w telewizji.
Ogólnie - całkowicie inna kultura. Czy kierunek do zrobienia na własną rękę? Pewnie są tacy, którzy go robią - w moim przypadku to by się na pewno nie sprawdziło.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Etiopia. Czy uderzać w egzotykę?

Postprzez ketma » 28 lut 2018, o 15:34

No właśnie wyjazd jest normalnie z biura podróży Logostour. Szukam tylko innych turystów, którzy byli na dokładnie tej samej wycieczce, ale jakoś nie mogę ich specjalnie znaleźć. Albo może ktokolwiek z was zaliczył wyjazd z tym samym biurem podróży?
Interesuje mnie przebieg takiej wycieczki, jej intensywność.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Etiopia. Czy uderzać w egzotykę?

Postprzez Haska » 1 mar 2018, o 18:01

Zobacz po osobach, które ich lubią na Facebooku, albo zapytaj w komentarzach.
Znam Logostour z wycieczki do Kenii. Organizacja była genialna, nie ma się czego czepiać.
Genialni piloci, genialni przewodnicy, fajnie zorganizowane transfery.
Tutaj raczej żadnych negatywnych niespodzianek nie będzie.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Etiopia. Czy uderzać w egzotykę?

Postprzez ketma » 2 mar 2018, o 15:20

Na razie z kim nie rozmawiam to jakieś tam drobne uwagi podaje - faktycznie na FB większy odzew.
Ale ty robiłaś Kenię? Samą Kenię? Bo sprawdziłam i tam jest wycieczka, ale nie do samej Kenii.
Kiedy to było? Swoją drogą - zrobienie na jednym wyjeździe Kenii, Tanzanii i Zanzibaru musi być wyjątkowym doświadczeniem ;-)
Gdyby ktoś jeszcze miał coś ciekawego do dodania, to piszcie.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Etiopia. Czy uderzać w egzotykę?

Postprzez Haska » 5 mar 2018, o 18:15

Nie, nie sama Kenia - dokładnie robiliśmy takie samo połączenie. Tanzania jest niesamowita.
Zresztą - najlepiej Zaliczyć kilka takich miejsc na raz, w sensie - tak jak tutaj, trzy kraje.
Każdy w innym klimacie, każdy z całkiem inną ofertą, ale wszystkie są naprawdę niesamowite.
Jedźcie. Wrócicie z mega wspomnieniami.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Etiopia. Czy uderzać w egzotykę?

Postprzez lanna » 2 maja 2018, o 17:35

O Etiopii słyszałam różne opinie. Nie jestem pewna, że to jest bezpieczny kraj.

lanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 16:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Kone7904