Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez pasjonatka » 31 sie 2014, o 18:09

Witam, taka sytuacja:
spodobał mi się pewien facet, dałam mu swój numer telefonu, on odpisuje zaczynamy rozmawiać, poznawać się. Po pewnym czasie dowiaduję się (nie od niego), że ma dziewczynę i wygląda na to, że już długo są razem. Później pytam się go o to i przyznaje się, że ma dziewczynę. Jednak dalej do mnie pisze, rozmowy coraz ciekawsze i częstsze i nawet chce mnie odwiedzić w mojej pracy. Rozmawia ze mną jak z przyjaciółką, bez żadnych podtekstów. Na randce żadnej nigdy nie byliśmy, tylko piszemy ze sobą. Co o tym sądzicie? Nie chodzi tutaj na pewno tylko o seks, bo to nie wchodzi w grę :)
pasjonatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2014, o 18:07

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez pam » 31 sie 2014, o 18:44

osobiście wierzę w przyjaźń damsko-męską. skoro są to rozmowy czysto koleżeńskie to czemu nie, jednak ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się jak jego dziewczyna może się poczuć, zapytałabym go czy ona wie że rozmawiamy i czy nie ma nic przeciwko. jak nie ma nic przeciwko a Ty go lubisz, może warto poznać i ją? jeśli jednak chłopak będzie chciał czegoś więcej-ja bym zrezygnowała. skoro zrobił to swojej dziewczynie z Tobą byłoby to samo..
powodzenia!

pam
pam
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 sie 2014, o 00:54

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez pasjonatka » 31 sie 2014, o 19:12

Dziewczyna o tym nie wie. Gdy się go o to spytałam ,czy jej to nie przeszkadza. Odpowiedział, że on też nie sprawdza z kim ona tam pisze, że trzeba mieć trochę prywatności. No ja to się w nim zauroczyłam.
pasjonatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2014, o 18:07

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez Jamelia » 31 sie 2014, o 20:28

Dziwne... a wystarczy postawic się po jej stronie albo choćby jego... Wyobraź to sobie... jesteś z kimś poznajesz nową osobę, Twój partner o tym nie wie, ten nowy o partnerze tez...dlaczego? Jesli człowiek ma czyste intencje to nie ukrywa nowych znajomości.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez pasjonatka » 31 sie 2014, o 21:25

To uważasz, że tak po prostu powinien swojej dziewczynie powiedzieć:
''Ooo wiesz jakaś nieznajoma dała mi swój numer, odpisałem jej i teraz sobie piszemy często.''
No wszystko to jest pokręcone...
pasjonatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2014, o 18:07

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez Jamelia » 31 sie 2014, o 21:31

Sama numeru nie dałaś, zaczepil Cię.. więc chyba sama widzisz ze cos tu jest nie tak...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez pasjonatka » 31 sie 2014, o 21:32

No właśnie o to chodzi, że sama mu dałam :)
Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że ma dziewczynę.

Dlatego też uważam, że on się zachowuje w miarę w porządku.
pasjonatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2014, o 18:07

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez pam » 31 sie 2014, o 23:42

Dałaś mu numer nie wiedząc że ma dziewczyne - to ok. ale moim zdaniem to co on robi nie jest nawet w miarę w porządku...
tak jak Jamelia napisała człowiek który ma czyste intencje nie ukrywa znajomości. ja na miejscu tej dziewczyny wolałabym znać prawdę, choćby nie wiem jak była bolesna. związek opiera się przecież na szczerości czyż nie?
Zrobisz jak uważasz.. ja nadal podtrzymuje, że jeśli robi to swojej dziewczynie (z którą tak jak pisałaś jest spory kawałek czasu) to albo nie jesteś pierwsza z którą potajemnie sobie pisze albo z Tobą w przyszłości zrobi tak samo.

pam
pam
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 sie 2014, o 00:54

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez pasjonatka » 1 wrz 2014, o 22:40

Hmm no ok dziękuję za odpowiedź. Może on najpierw gdy zaczął ze mną pisać, uważał mnie za zwykłą koleżankę a później coś się podziało, że chciał mnie zobaczyć. A z drugiej strony przecież nie odpisywałby mi na mój numer, gdyby nie pomyślał o mnie jak o kobiecie, a o koleżance. Czas pokaże o co tutaj chodzi
pasjonatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2014, o 18:07

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez oOosylwiaoOo » 7 wrz 2014, o 15:52

Nie pakowałabym się w takie coś. Później dziewczyna tego chłopaka, może dowiedzieć się o tym wszystkim i może mieć pretensje do Ciebie. Zgadzam się z Jamelią. Tu jest coś nie tak....i nigdy nie wiadomo, jak później zachowa się gdyby np. był z Tobą. Przecież z tą dziewczyną co jest musiało go coś łączyć, jakieś uczucie...
oOosylwiaoOo
 

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez Paula_s22 » 8 wrz 2014, o 16:54

Daj sobie spokoj. To moze skonczyc sie na dwa sposoby wykorzysta cie i zostwawi albo mu sie znudzisz. Druga wersja jest taka ona sie dowie on ja udobrucha mowiac ze jestes dla niego nikim i beda dalej szczesliwi albo dowie sie i go zostawi i to wy bedziecie szczesliwi do czasu az znajdzie sobie druga przyjaciolke taka jak ty? Fajnie Ci wtedy bedzie?

( tych wersji wyszlo chyba wiecej niz dwie) :)
Avatar użytkownika
Paula_s22
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 08:53

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez Luna » 9 wrz 2014, o 09:28

Wersji moze byc kilka ale ja na twoim miejscu nabrałabym troszke dystansu do niego. Mi by taki układ nie odpowiadał poniewaz zle bym sie z tym czuła ze wzgledu na jego dziewczyne ...jak myslisz co ona czuje , a czy ona wogole wie o waszych relacjach?

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez oOosylwiaoOo » 10 wrz 2014, o 09:15

W poprzedniej wiadomości pisała, że nie wie w ogóle o ich relacjach.
oOosylwiaoOo
 

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez Astra » 11 wrz 2014, o 12:16

A ja mysle, ze w samej znajomosci i rozmowach z pewnoscia nie ma nic zlego.
Ale najwazniejsze w tej calej historii jest to co jest tematem tych Waszych bardzo czestych rozmow i kontaktow.
Bo jesli rozmowy sa scisle zwiazane z Wasza ew przyjaznia i rozmawiacie o wszystkim i o niczym to powiedzialabym , ze nic zlego w tym nie ma.
Natomiast, jesli rozowy miedzy Wami sa namietne z perspektywa ich rozwoju to juz nie jest to w porzadku
wobec jego dziewczyny.
Zreszta chyba nie trzeba Ci tego wykladac jak kawe na lawe, czym dalsze kontynuowanie takiej niejasnej
znajomosci moze skutkowac.
Tobie tez nie byloby milo i do smiechu, gdyby Twoj np. partner byl w podobnej sytuacji jak Ty teraz.
Pomysl i zastanow sie, czy kontynuowanie tego ma jakikolwiek sens w kontekscie Waszych dwuznacznych
pogawedek.
Chce tez Ci powiedziec, ze czasami nieswiadomie krzywidzimy innych, bo otrzymujemy zupelnie inne
sygnaly od danej osoby , a pozniej okazuje sie , ze rzeczywistosc i realia sa zupelnie inne.
Ja na Twoim miejscu wycofalabym sie z tej podejrzanej w skutki gry. :diabel
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Facet często ze mną rozmawia, a ma dziewczynę

Postprzez AiShA » 17 wrz 2014, o 18:33

To jest okropne co on robi i co Ty robisz...
On rani ją a Ty pomagasz mu w tym.
W jakiej miejscowości są tacy zryci faceci którzy ani troche nie są wporzadku ?? z kad wogole jesteś?

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Niedfvgtg