facet kryminalista

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

facet kryminalista

Postprzez gusia1755 » 4 sty 2018, o 22:26

Witam, rok temu poznalam faceta ktory wyszedl z wiezienia, pare miesiecy pozniej zaczelismy sie spotykac najpierw jako przyjaciele potem jako para. Ostatnio siedzial ponad dwa lata ale juz wczesniej tez jakis czas i lacznie chyba z 5 lat. Ostatni raz za pobicie policjantow, wczesniej to dokladnie nie wiem ale mu sie nazbieralo, opowiadal to, mial tez sprawe o znecanie sie nad rodzina(bracia). Gdy byl w wiezieniu zostal wymeldowany z domu przez brata aby matka miala spokoj. Jakis czas u niej mieszkal, potem u kolehow a obecnie na noclegowni. Jest tez alkoholikiem i mial wszystekie przestepstwa po alkoholu. Nie ukrywam ze przy nim zaczelam pic wiecej i chyba tez sie uzaleznilam. Byl na terapii ale przerwa. bo zapil i teraz idzie od nowa. Po alkoholu zachowuje sie agresywnie, obraza mnie i dwa razy uderzyl w twarz(bez siniakow).Jak jest trzezwy jest spokojny i dobry dla mnie. Ostatnio rodzice (mieszkam z rodzicami) dowiedzieli sie ze siedzial w wiezieniu i chca abym zakonczyla to definitywnie. Szkoda mi go i zal, pomagam mu a on zawsze ze mna tez sie wszytskim dzieli. Czy sadzicie ze jest szansa ze on przestanie pic, ze sie zmieni i wynajmie mieszkanie? Przez niego wyczyscilam sie z kasy totalnie, nigdy wczesniej nie mialam takiej biedy. Obecnie nie pracuje od wrzesnia a on w ostatnim rou pracowal 1,5 miesiaca lacznie reszte siedzial na L4 na ktorym pil. Prosze mnie nie oceniac bo wiem ze to brzmi strasznie i sama bym jeszcze z poltorej roku nie uwierzyla ze sie w takie cos wpakuje ale jest mi ciezko to skonczyc i nie jestem pewna czy dobrze zrobie?
gusia1755
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 sty 2018, o 22:22

Re: facet kryminalista

Postprzez Emilllia » 7 sty 2018, o 22:09

Ciebie oceniać nie będę, bo o sobie nic nie napisałaś, poza tym, że masz bardzo miękkie serce;) Jeżeli o niego chodzi (obrażaj się lub nie) to jest on totalnym śmieciem za podniesienie ręki na kobietę, znęcanie się nad KIMKOLWIEK, za żerowanie na Tobie. Człowiek bez niczego, bez mieszkania, pieniędzy, pracy, rozumu, ale za to z pełną paletą wad i nałogów. Sama widzisz, że ma na Ciebie zły wpływ skoro już zaczęłaś więcej pić. Zmanipulował Cię i dlatego ciężko Ci zrozumieć, że dla niego już nie ma ratunku i on się nie zmieni. Jeżeli chcesz sobie zmarnować życie i zdrowie to próbuj dalej. Życzę powodzenia cokolwiek postanowisz!
Emilllia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sty 2018, o 21:43

Re: facet kryminalista

Postprzez karinka897 » 8 sty 2018, o 14:51

Kobieto oprzytomnij.. Facet powinien znać swoje granice nawet po alkoholu, a nie że Cię uderzył. To że napisałaś bez siniaków to niby zmienia fakt czy go usprawiedliwia?!
karinka897
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 14:47

Re: facet kryminalista

Postprzez Pysiana » 12 sty 2018, o 20:29

Nigdy nie zatraca się siebie pod wpływem drugiego człowieka. Nie ma nic gorszego od tego, jak ktoś Cię ściąga w dół. Według mnie powinnaś to jak najszybciej zakończyć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: facet kryminalista

Postprzez gusia1755 » 13 sty 2018, o 22:14

z tym znecaniem to nie wiem jak bylo ale taki mial wyrok, bracia tez nie byli bez winy (są jeszcze gorsi od niego),ciezko to skonczyc jak to zrobic bezbolesnie?
gusia1755
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 sty 2018, o 22:22

Re: facet kryminalista

Postprzez akacja » 12 lut 2018, o 16:10

ja bym osobiście uważała z takim facetem. Może najpierw przyjaźn, nie mówię żeby gościa skreślać od razu ale ciężko komuś zaufać po takich przeżyciach

akacja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 15:29

Re: facet kryminalista

Postprzez evado » 21 lut 2018, o 16:00

Krótko i zwięźle - Twoi rodzice mają rację, a ty zachowujesz się bardzo niemądrze. Facet cię bije a Ty jeszcze się zastanawiasz jak mu pomóc. On NIE przestanie pić, NIE zmieni się i będzie taki przez całe życie bo taką ma osobowość. zrozumcie w końcu - NIE wiążemy się z takimi facetami, bo same sobie na własne życzenie robimy krzywde!!!! Dziewczyno, jak najszybciej z tym skończ i sama zastanów się czy w Twojej psychice jest wszystko w porządku że chcesz się spotykać z takimi facetami zamiast normalnymi, psychicznie zrównowazonymi mężczyznami. Może warto skonsultować to ze specjalistą? To żaden wstyd szukać fachowej pomocy.

evado
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2018, o 15:44

Re: facet kryminalista

Postprzez babeczka » 20 mar 2018, o 17:46

gusia1755 napisał(a):Witam, rok temu poznalam faceta ktory wyszedl z wiezienia, pare miesiecy pozniej zaczelismy sie spotykac najpierw jako przyjaciele potem jako para. Ostatnio siedzial ponad dwa lata ale juz wczesniej tez jakis czas i lacznie chyba z 5 lat. Ostatni raz za pobicie policjantow, wczesniej to dokladnie nie wiem ale mu sie nazbieralo, opowiadal to, mial tez sprawe o znecanie sie nad rodzina(bracia). Gdy byl w wiezieniu zostal wymeldowany z domu przez brata aby matka miala spokoj. Jakis czas u niej mieszkal, potem u kolehow a obecnie na noclegowni. Jest tez alkoholikiem i mial wszystekie przestepstwa po alkoholu. Nie ukrywam ze przy nim zaczelam pic wiecej i chyba tez sie uzaleznilam. Byl na terapii ale przerwa. bo zapil i teraz idzie od nowa. Po alkoholu zachowuje sie agresywnie, obraza mnie i dwa razy uderzyl w twarz(bez siniakow).Jak jest trzezwy jest spokojny i dobry dla mnie. Ostatnio rodzice (mieszkam z rodzicami) dowiedzieli sie ze siedzial w wiezieniu i chca abym zakonczyla to definitywnie. Szkoda mi go i zal, pomagam mu a on zawsze ze mna tez sie wszytskim dzieli. Czy sadzicie ze jest szansa ze on przestanie pic, ze sie zmieni i wynajmie mieszkanie? Przez niego wyczyscilam sie z kasy totalnie, nigdy wczesniej nie mialam takiej biedy. Obecnie nie pracuje od wrzesnia a on w ostatnim rou pracowal 1,5 miesiaca lacznie reszte siedzial na L4 na ktorym pil. Prosze mnie nie oceniac bo wiem ze to brzmi strasznie i sama bym jeszcze z poltorej roku nie uwierzyla ze sie w takie cos wpakuje ale jest mi ciezko to skonczyc i nie jestem pewna czy dobrze zrobie?



Nie rozumiem,nad czym tutaj się jeszcze zastanawiać,sama widzisz jaki on jest,bo to że siedział za POBICIE POLICJANTA ,czy znęcał się nad rodziną nic Ci nie mówi?? Już Ty zaczęłaś zaglądać do kieliszka, już Ci przyłożył, na co jeszcze chcesz czekać? aż Ciebie pobije??.Ile Ty masz lat, że nie wiesz co to znaczy pijący ,agresywny kryminalista. A może Ty zwyczajnie chcesz mieć kolorową twarz i połamane żebra. Skończ tę znajomość póki czas i posłuchaj dobrych rad Twojej mamy, oby tylko nie było za późno.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Wakowaha