facet mnie zdradza

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

facet mnie zdradza

Postprzez mycha » 22 sty 2013, o 08:49

[b][b]Witam !!!
pisze na forum bo nie chce już zanudzać koleżanek moimi problemami .
Może zacznę od początku . Z Michałem jestem 7 lat . myślałam że jesteśmy szczęśliwą parą
, jeśli chodzi o zaufanie to on mówił mi że co do mnie nie jest przekonany , ale ja za niego dała bym się pokroić że nigdy mnie nie zdradzi . Michałowi zdarzyło się 2 razy jechać do kolegi i wracał o 3 nad ranem . jak wrócił to dostał esa !! Myślę przecież Kolega o 3ciej rano by nie pisał . Ale nie sprawdzałam . Po 2 dniach zostawił telefon i sprawdziłam a tam było wiele wiadomości ale tej z 3 rano nie!!Coś zaczęłam podejrzewać ale później jakoś się uspokoiło i sama zapomniałam po jakimś miesiącu pisałam z jego komórki z moim kolegą , położyłam się spać i rano chciałam sprawdzić czy Olaf coś pisał . ja w telefon a tam kilka esów od naszej wspólnej koleżanki . esy typu ona : pragnę Cię !! Boże nie wytrzymam bez Ciebie ! Chcę Tylko Ciebie !! I jeszcze kilka innych . jak to zobaczyłam myślałam że zabije obydwoje . Ale pomyślałam poczekam . Nie minęły 3 dni a Michaś dzwoni że do kuzyna jedzie . To ja ok . Poczekałam chyba ze 2 godziny i pojechałam za nim . ja pod dom jego kuzyna a tam auta nie ma . To dzwonie do ukochanego stojąc pod domem , a on mówi zagadałem się z Marcinem , pijemy piwko także za 2 godziny będę w domu . To ja ok . Poczekałam jeszcze 2 godziny i znowu dzwonie za ile będzie no on że do 3 wróci (głupi śmiech). to już nie wytrzymałam i powiedziałam ze ma 10 minut bo jak nie to koniec . Powiedziała nie 10 ale za 25 min. jak mnie nie będzie to ok . Wrócił do domu i jak by nigdy nic . To ja w płacz i z pięściami do niego a on nawet sie nie zdenerwował , głos mu nawet nie zadrżał i powiedział że to koleżanka . Ale że ona chciała iść z nim do łóżka , tylko że to kumpla kobieta i on koledze takiego czegoś nie zrobi !!!!! Nie mi tego nie zrobi bo jak zawsze twierdził mnie kocha tylko koledze!!!! Nie spaliśmy cała noc . Powiedział mi wszystko gdzie kiedy sie spotykali . Spotykał się z nią bo facet ją bije !! A on taki obrońca kobiet ze mnie tez kilka razy szarpnął ale jak to stwierdził ja nie miałam nigdy siniaka . Wierzę mu że z nią nie spała i dlatego z nim zostałam . Ale ona teraz kupiła sobie 2 numer i piszą dalej . On ma ja zapisaną jako ''Jurek Praca '' . Dzisiaj jest nasza 7 rocznica jak jesteśmy razem . od roku mnie zwodzi ze sie oświadczy miało być na wielkanoc , pożniej w moje urodziny , w Wigilie no i niby w naszą rocznicę . Ale jakoś tego nie czuje żeby to się stało dziś !!!! Co mam robić . pomocy !!!
mycha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 08:14

Re: facet mnie zdradza

Postprzez Rabarbar45 » 22 sty 2013, o 09:01

Witaj Mycho,

Dlaczego grzebiesz w prywatnych rzeczach swojego chlopaka? To troche nie etyczne nie uwazasz? Dlaczego jestes wscipska i interesujesz sie co robi w wolnym czasie twoj chlopak? Do WC tez za nim biegasz, bo jestes ciekawa co zrobil?
Sama napisalas, ze jestescie razem 7 lat. Co zrobilas zeby on sie z toba nie nudzil? Wybacz ale wydaje mi sie, ze jestes niezaradna zyciowo panikara, ktora w najbardziej blahej musi sie dopytywac innych co ma zrobic. Dziwie sie, ze on jeszcze z toba mieszka.

Powinnas sie o niego bardziej postarac. Pokaz, ze ci na nim zalezy tylko nie w jakis banalny sposob typu "kochanie ja sie przebiore za owce a ty mnie zerznij" albo "Suprise! Przez caly tydzien bedziemy jedli twoje ulubione danie na obiad!". Zaskocz go. I dorosnij, bo z takimi problemami zatrzymalas sie mentalnie w pierwszych klasach LO.
Rabarbar45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 10:16

Re: facet mnie zdradza

Postprzez mycha » 22 sty 2013, o 09:22

Rabarbar45 , pisałam że w telefon zajrzałam bo pisałam z niego . I nigdy go nie sprawdzałam do tej pory !!! Ale nie wiem czy Ty byś chciała być oszukiwana przez faceta i koleżankę. Dla mnie to jest zdrada przez ich dwójkę !! ja robiłam zawsze wszystko żeby nie nudził się ze mną , pozwalałam mu na wiele rzeczy . Chciał z kolegami piwo wypić , na imprezę iść to nigdy nie miał zakazu . Obiadek pod nos kolacyjka , kanapeczki , romantyczne wieczory czasem . wyjazdy tu tam sami i ze znajomymi . Dlatego nie mów że że nic nie robię w związku !!
mycha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 08:14

Re: facet mnie zdradza

Postprzez Rabarbar45 » 22 sty 2013, o 09:39

Widac za malo sie starasz.
Rabarbar45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 10:16

Re: facet mnie zdradza

Postprzez mycha » 22 sty 2013, o 09:43

Ta widać męskie myślenie !! kobieta : sprzątaczka , bogini sexu , modelka , i jeszcze showwomen żeby rozrywki nie brakowało .
mycha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 08:14

Re: facet mnie zdradza

Postprzez Rabarbar45 » 22 sty 2013, o 09:48

mycha napisał(a):Ta widać męskie myślenie !! kobieta : sprzątaczka , bogini sexu , modelka , i jeszcze showwomen żeby rozrywki nie brakowało .


Zapomnialas o: kucharce i kierowcy (ale tylko gdy jestesmy pijani). Co do reszty sie zgadzam. Moze jednak nie bedziesz taka beznadziejna jesli wcielisz to w zycie?
Rabarbar45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 10:16

Re: facet mnie zdradza

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 12:49

Rabarbarku poszukaj sobie mezczyzny z nim stworzysz ideal
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: facet mnie zdradza

Postprzez 456 » 22 sty 2013, o 12:58

Mycha nie przejmuj się Rabarbarem. On usiłuje się tu dowartościować tylko coś mu nie wychodzi. :lol:
Nie złapałaś swojego faceta na gorącym uczynku, więc nie masz 100% pewności czy Cię zdradził... Jednak to go z niczego nie tłumaczy. Dostaje pikantne smsy, więc gdyby mu naprawdę zależało powiedziałby Ci o nich i porozmawiał z tą swoją koleżanką, że sobie nie życzy takich wiadomości. No i przede wszystkim nie traktowałby Cię w ten sposób. Zastanów się czy chcesz być z takim facetem. 7 lat to naprawdę długo, ale skoro facet wywija takie numery to czy chcesz to znosić? Umiałabyś mu wybaczyć te jego wybryki? Pomyśl o sobie, bo nie jeden wartościowy facet jest na tym świecie. Moja rada -przestań myśleć o uczuciach do niego, zachowaj klasę i rozstań się z nim. Dzięki temu dowiesz się co on czuje do Ciebie. Jeśli od razu pobiegnie do tamtej, to będziesz mieć odpowiedź. Jeśli zrozumie swój błąd i zacznie się o Ciebie starać -sama zadecydujesz co z wami dalej.
Z drugiej jednak strony, gdybym była Tobą to zakończyłabym ten związek na amen i nie byłoby "przebacz". Oczywiście to Twoje życie i Twoje wybory. Głowa do góry dziewczyno. Powodzenia.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: facet mnie zdradza

Postprzez paula » 22 sty 2013, o 13:04

odwieczne pytanie:
sprawdzić ukochanego i przekonać się że wszystko jest w porządku czy jednak lepiej zaufać i nie sprawdzać???
ja zrobiłam tak raz, sprawdziłam wiadomość którą (podobno - ja chcę w to wierzyć) nie wysłał do niej. Pokarałam się tym tak samo jak ty sprawdzając telefon.
Ale już było - minęło. Nie wiem co ci doradzić w tej sytuacji. Takie zmuszenie do oświadczyn też nic nie da bo wyjdziesz później za kogoś kto może cię zdradzać. To on sam ma być pewny swoich uczuć do ciebie.
Wiadomo że każda z nas czeka na ten moment by jej ukochany w najmniej spodziewanym momencie uklęknął przed nią i poprosił o rękę. Tylko tak naprawdę nic na siłę. Bo czasem lepiej po 7 latach zerwać znajomość i poszukać sobie kogoś komu możemy zaufać, niż cierpieć całe życie!
paula
 

Re: facet mnie zdradza

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 13:05

Tak RABARBAREK miesza bo jest sfrustrowany .

A ja bym sie rozstala bo na kłamstwie nie zbuduje sie zwiazku
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: facet mnie zdradza

Postprzez 456 » 22 sty 2013, o 13:23

paula.x111 napisał(a):odwieczne pytanie:
sprawdzić ukochanego i przekonać się że wszystko jest w porządku czy jednak lepiej zaufać i nie sprawdzać???

O tak, to jest odwieczne pytanie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: facet mnie zdradza

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 13:28

odwieczne pytanie o wiernosc i uczciwosc
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: facet mnie zdradza

Postprzez mycha » 22 sty 2013, o 13:29

Wiem że mnie nie zdradził jestem na 99%przekonana , bo on nie potrafi kłamać . jej mąż nie wie o tym że oni się nie spotykali . Sama stwierdziłam że lepiej jak się nie dowie bo to furiat i nawet niechce myśleć co by było . na dodatek jestem chrzestną ich synka haha także tak czy owak muszę się z nią widywać . Wiem że to by tak nie bolało gdybym nie znała jej . A ona do ostatnich chwil udawała koleżankę , myślałam że mogę jej wiele powiedziec i jej zaufałam . Ona siedząc z moim facetem w moim samochodzie potrafił zemną rozmawiać prze telefon . Dopiero fakty posklejałam po jakimś czasie . Nie potrafie go zostawic , bo oprócz tych kilku złych miesięcy było tyle dobrych i szcześliwych lat . Chyba porozmawiam z nim tak otwarcie i powiem co o tym myślę . zagrożę że wszystko powiem jej mężowi . I że go zostawie . Albo dam mu tydzień na zastanowienie kogo wybiera definitywnie . Co wy o tym myslicie ??
mycha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 08:14

Re: facet mnie zdradza

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 13:32

tak porozmawiaj o tym . powiedz co myslisz na ten temat bo najlepiej w rozmowie wyjasnic sobie wszystko a nie domyslac i tym zyc . a potem podjac decyzje
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: facet mnie zdradza

Postprzez 456 » 22 sty 2013, o 13:36

Jeśli chcesz z nim nadal być to spróbuj porozmawiać. Myślę, że przydałaby się rozmowa nie tylko z nim ale też tą koleżanką.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: facet mnie zdradza

Postprzez Rabarbar45 » 22 sty 2013, o 13:40

paula.x111 napisał(a):odwieczne pytanie:
sprawdzić ukochanego i przekonać się że wszystko jest w porządku czy jednak lepiej zaufać i nie sprawdzać???


To tak samo jak: jesli ktos ci wklada palec/penis w tylek to on ma palca/penisa w tylku czy ty?

mycha napisał(a):iem że mnie nie zdradził jestem na 99%przekonana , bo on nie potrafi kłamać . jej mąż nie wie o tym że


A w tytule tego tematu: "facet mnie zdradza". Kobiety to podludzie i dno. Gdyby nie to, ze rodza to juz dawno by wyginely procz kilku okazow w muzeach antropologicznych.
Rabarbar45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 10:16

Re: facet mnie zdradza

Postprzez mycha » 22 sty 2013, o 13:43

Blackfox napisał(a):Jeśli chcesz z nim nadal być to spróbuj porozmawiać. Myślę, że przydałaby się rozmowa nie tylko z nim ale też tą koleżanką.


Nie chcę z nią rozmawiać , bo boję sie że cos jej zrobię. ona wie co ja o niej myślę
mycha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 08:14

Re: facet mnie zdradza

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 13:43

Najpierw z nim bym porozmawiala , A zalezy co by było w odpowiedzi to tez i z kolezanka taka rozmowe bym odbyła
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: facet mnie zdradza

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 13:44

a moze chce ci faceta odbic wiesz w tym to niema kolezanek
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: facet mnie zdradza

Postprzez mycha » 22 sty 2013, o 13:48

Ona mówiła że cos do niego czuje że wariuje przy nim . póżniej mówiła że go nienawidzi a za 2 dni pisała że nie potrafi żyć bez esów od niego !! Za jakiś czas że niechce z nami kontaktu utrzymywać a po tygodniu na kawę nas zapraszała . Wiec albo ja jestem nie normalna albo ona
mycha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 08:14

Re: facet mnie zdradza

Postprzez paula » 22 sty 2013, o 13:50

Rabarbar45 napisał(a):
paula.x111 napisał(a):odwieczne pytanie:
sprawdzić ukochanego i przekonać się że wszystko jest w porządku czy jednak lepiej zaufać i nie sprawdzać???


To tak samo jak: jesli ktos ci wklada palec/penis w tylek to on ma palca/penisa w tylku czy ty?

mycha napisał(a):iem że mnie nie zdradził jestem na 99%przekonana , bo on nie potrafi kłamać . jej mąż nie wie o tym że


A w tytule tego tematu: "facet mnie zdradza". Kobiety to podludzie i dno. Gdyby nie to, ze rodza to juz dawno by wyginely procz kilku okazow w muzeach antropologicznych.


Pozwól, o zacny "Rabarbar45", że nie zniżę się do twojego poziomu i nie skomentuję tego co napisałeś :)

-------------------------------------------------------------------
sytuacja jest dość trudna i naprawdę proponuję dobrze wszystko na początku przemyśleć a dopiero potem podjąć jakąś decyzję ;)
paula
 

Re: facet mnie zdradza

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 14:05

chce nam rabarbarek zagrac na nerwach , i mysli ze znizymy sie do jego poziomu ,,0"
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: facet mnie zdradza

Postprzez 456 » 22 sty 2013, o 14:12

O rety co za baba wstrętna. Myszko a może z jej mężem sobie porozmawiasz?


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: facet mnie zdradza

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 14:21

da sobie rade nasza myszka
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: facet mnie zdradza

Postprzez mycha » 22 sty 2013, o 16:19

jeśli już to zrobię tak żeby oni jemu to powiedzieli. nie będę im odbierała tej przyjemności heh ;) .
mycha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 08:14
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]