Facet z dzieckiem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Facet z dzieckiem

Postprzez Ewelina09 » 4 gru 2012, o 18:37

Czy mogłybyście być z facetem, który będzie miał dziecko z inną kobietą?
Ewelina09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 13:40

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez Cynamon » 4 gru 2012, o 21:10

Będąc w ciąży z jednym mogłabyś być z innym facetem?

Myślę, że zbyt mało napisałaś by móc odpowiedzieć na takie pytanie. Jeżeli jest uczucie, szczere, z obu stron to jak najbardziej. Jeżeli jest trochę "ale", to raczej nie.

Profesjonalne doradztwo Chiny, albo firmy szkoleniowe. Kliknij w to czego poszukujesz.
Avatar użytkownika
Cynamon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 16:52

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez Ewelina09 » 5 gru 2012, o 22:30

Chodzi mi o faceta, który rozstał się z dziewczyną a potem dowiedział się, że ona jest w ciąży. Uczucie jest silne,ale jest ale, myślę, że zawsze są jakieś wątpliwości. Oczywiście on zapewnia, że do niej nie wróci itd Czy potrafiłybyście zaakceptować ciągłe kontakty swojego faceta z byłą dziewczyną i oczywiście dziecko?
Ewelina09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 13:40

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez sylwuniasylwia » 6 gru 2012, o 01:20

Hej, jeśli jest uczucie z jednej i drugiej strony to jak najbardziej zaakceptowałabym takiego faceta oczywiście z dystansem na początku. Jeśli chodzi o kontakty jego ze swoją byłą postawiłam bym pewne ultimatum ( kontakt owszem ale raz na jakiś czas ). Jeśli będzie w porządku wobec Ciebie i zależy mu na Tobie to zrozumie dlaczego stawiasz Go w takiej sytuacji. Wiem coś na ten temat gdyż sama jestem matką dwójki dzieci i związałam się z facetem, który jest po rozwodzie i ma dwójkę dzieci.
sylwuniasylwia
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 00:48

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez Ewelina09 » 6 gru 2012, o 16:32

sylwuniasylwia dziękuję za odpowiedź i wsparcie :) Tobie jest pewnie łatwiej, bo już jesteś matką, a we mnie się gotuje, kiedy słyszę ciągle o tej jego byłej.
Ewelina09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 13:40

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez stas24 » 6 gru 2012, o 22:40

Ja bym chyba nie mogła.

zobacz też kredyt hipoteczny poznań

No na pewno nie kiedy on o niej gada...

Ostatnio edytowano 1 mar 2013, o 16:29 przez stas24, łącznie edytowano 1 raz

TO TYLKO NICK - NIE JESTEM FACETEM:D tamron 18-200
stas24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 22:31

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez bettti86 » 7 gru 2012, o 12:57

mogłabym, uważam, że to nic złego, jeśli spotkaliśmy swoją bratnią duszę, w jakimś momencie naszego życia to przecież ani my ani ten ktoś nie może być dyskryminowany ze względu na jakieś wcześniejsze działania, tym bardziej jeśli ten facet byłby już rozwiedziony i od jakiegoś czasu byłby sam, ważne też jaki ma stosunek z tym dzieckiem, bo to może wpływać na związek
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez bettti86 » 7 gru 2012, o 12:59

na początku tak Ci mówił, bo był na pewno pod wypływem zauroczenia i w tak zwanej pierwszej fazie związku, nie wiem ile jesteście ze sobą, ale może warto trochę poczekać zamiast naciskać, albo robić podchody innego rodzaju, moja koleżanka ostatnio mi opowiadała jak zaciągnęła swojego chłopaka do jubilera, bo przypadkiem przechodzili i chciała zobaczyć pierścionki, to może być taki subtelny sygnał
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez brunecia » 7 gru 2012, o 14:03

zdecydowanie nie moglabym byc z takim facetem. Z czego nie neguje jesli jakas kobieta na taki zwiazek by sie zdecydowala.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez Masjaa » 8 gru 2012, o 19:01

Ja byłam w związku z rozwodnikiem z dzieckiem... nie polecam... jego była wpieprzała się ciągle, była zazdrosna, dziecko nie chciało mnie znać.... wyszłam na tym związku jak Zabłocki na mydle... ale każdy jest inny i inaczej układa sobie relacje. ja trafiłam na nieodpowiedzialnego debila i dałam sobą manipulować.
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez paralotnia » 8 gru 2012, o 19:05

Ewelina09 napisał(a):Czy mogłybyście być z facetem, który będzie miał dziecko z inną kobietą?

Jeśli poznałam go po jego rozstaniu z przyszłą matka jego dziecka i jeśli by mi o tym powiedział to kto wie? Pewnie tak.
Jeśli miałby mieć dziecko z inną niż ja kobietą w trakcie naszego związku to nie.
paralotnia
 

Re: Facet z dzieckiem

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 15:41

nie wyobrażam sobie tego. Mężczyzna zawsze bedzie rozdzielony na pół. Miedzy dziecko a nowa rodzine. I zawsze bedzie konflikt. Jest dużo wolnych męzczyzn. FAntastycznych, madrych, niezajetych. WArto poszukac, albo dac sie znalezc
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot]