Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez nati18 » 5 sie 2013, o 14:09

Mam wlosy za łopatki prawie do łokcia mam z natury falowane. mam grzywke na bok czasami nie musze jej prostowac ale zazwyczaj wychodzi taka potrzeba ze musze chcialam isc do fryzjera zeby przyciac toszke bo juz od tego prostowania strasznie mi sie poniszczyly i zaczely mi wiecej wypadac ;/. Jak myslicie warto wycieniowac i zeby male loczki sie robily wtedy bym je nie prostowala tylko grzywke bo ladnie wygladaja drobn loczki czy tylko koncowki zciac i prostowac je bo nie znosze falowanych nie ladnie to wyglada poprostu czuje ze mam na glowie '' szope'' bo nawet te fale nie ukladaja sie ciekawie. Albo macie jakies pomysly na falowane wlosy aby codzinnie nie narazac ich na prostowanie ani takie dlugie ukladania , lakiery itp? o wg sadzicie na tematy falowanych wlosow>? I co na o na mocniejsze wlosy polecałybyście>kosmetyki itp ? ;)

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 12 sie 2013, o 22:02

Ja również mam długie włosy, kiedyś prostowałam je codziennie, a teraz wcale. Jeżeli masz długie włosy to polecam ci kupić sobie wypełniacz i wiązać je w koczek. Dzięki niemu można przeżyć straszliwe upały:)
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez PaniM » 16 sie 2013, o 12:49

Kiedyś też prostowałam włosy codziennie, jednak zrezygnowałam, bo stały się bardzo zniszczone i osłabione. Zdecydowałam się na zabieg prostowania włosów keratyną w salonie Sekrety Piękna w Krakowie. Polecam gorąco, bo efekt jest widoczny od razu- włosy są naprawdę odżywione!
PaniM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 12:40

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez Jamelia » 16 sie 2013, o 12:58

Też mam kręcone a wolę się w wersji na prosto. Ale teraz prostuję je bardzo rzadko , za duzo czasu to zajmuje ale przede wszystkim wypadają a musze o nie dbać :(

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez AiszaPerfumy_pl » 18 sie 2013, o 20:16

Stosujesz coś na wypadanie? Mi wypadają dosłownie garściami.. nie wiem co mam robić.
Ja prostuję się może ze 3 razy w miesiącu, ale i tak widzę że prostownica ma potworny wpływ na moje włosy...
AiszaPerfumy_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 sie 2013, o 19:28

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez biszka » 28 sie 2013, o 10:49

Na początek radziłabym podciąć to, co najbardziej zniszczone. Jeśli masz falowane włosy to spróbuj wydobyć z nich skręt, może nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ładne loki uda Ci się uzyskać! Jeśli chodzi o regenerację to polecam odżywkę oraz kurację do pielęgnacji końcówek Biokap, u mnie ta marka sprawdza się rewelacyjnie.
biszka
 

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez banarna » 28 sie 2013, o 15:05

polecam prostowanie kreatynowe u fryzjerki. nie jest tanie, ale możesz zapomnieć na kilka tygodni o prostowaniu włosów i o problemie ich puszenia się ;)

banarna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 sie 2013, o 15:01
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez Catherine » 28 sie 2013, o 20:03

nie prostuj kup sobie odżywki z hgliskur są dobre i jedwab łądnie lśnia włosy :)
prostowałam z 4 lata alob i dłużej teraz kręcę sobie włosy ze takl powiem na palce skręcam zostawiam aż do wyschnięcia i kręcone włosy są świetne :)

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez Jamelia » 5 sie 2014, o 22:06

Można tez prostować na szczotce :) ale wiadomo że efekt nie bedzie taki jak po prostownicy, tym bardziej jesli ma sie podatne włosy :)
aishaPerfumy, trochę rychło w czas odpowiadam ale... odpowiadam he :)
Stosowalam szampony specjalne, wcierki i nic nie pomogło. Teraz wybieram sie do endokrynologa.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez Asiaa » 8 sie 2014, o 08:31

Ja mam włosy może nie tyle kręcone co puszące się...szału dostawałam.
Teraz po szamponie odżywka wygładzająca np. Dove (biało- złota) albo Gliss Kur i super jest.
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez maciek0zielinski » 18 sie 2014, o 12:13

Codzienne prostowanie włosów jest na pewno bardzo meczące. Jeśli same się falują to nie warto, bo to jest walka z wiatrakami.

Mam straszny ból nóg, co robić?
maciek0zielinski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 sie 2014, o 11:55

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez Fas_Olka24 » 18 sie 2014, o 12:16

Eh... dziewczyny a ja mam proste jak nie wiem co. Ile bym dała żeby się chociaż trochę kręciły :)
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Falowene włosy a codzinne prostowanie ich

Postprzez Kornelka00 » 20 sie 2014, o 13:40

Fas_Olka24 napisał(a):Eh... dziewczyny a ja mam proste jak nie wiem co. Ile bym dała żeby się chociaż trochę kręciły :)



ja też! oddam piegi za kręcone włosy :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]