Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez Jagoda31 » 20 sie 2015, o 06:57

"Feromony są to substancje wydzielane i odbierane przez osobniki tego samego gatunku wywołujące specyficzną reakcję, w przypadku feromonów płciowych – seksualną. Ich cechą charakterystyczną jest bezwonność. Produkowane są m.in. przez skórę [gruczoły ekranowe w całej skórze, apokryfowe – głównie pod pachami, w pachwinach, w okolicy narządów płciowych, odbytu, ust], obecne są również w innych wydzielinach [sperma, wydzielina pochwowa, ślina]. Jedną z dróg ich przekazywania jest pocałunek. Feromony działają poprzez narząd lemieszowy poza naszą świadomością. Wpływają na rytm alfa mózgu, poziom hormonów i neuroprzekaźniki. U ludzi działają na różnych poziomach np. mężczyzna-kobieta, mężczyzna-mężczyzna, kobieta-kobieta, rodzice-dziecko.

Feromony należą do głównego elementu tzw. chemii miłości i wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu. Są nazywane ‘narkotykami miłości’. Od niedawna są bardziej doceniane i wykorzystywane w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego. "

prof. Zbigniew Lew-Starowicz


Zauważyłam obecnie,że bardzo wiele firm posiada w ofercie zapachy z feromonami. Zastanawia mnie jakie macie zdanie na ich temat. Czy próbowałyście może jakiegoś zapachu?
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez lulumiranda » 21 sie 2015, o 08:53

Miałam dwa podejścia do feromonów.Pierwsze totalna klapa bo były to jakieś tanie feromony zamówione z allegro i tym samym działanie było bardzo średnie. Drugie podejście już o wiele bardziej udane. Feromony nie były tanie bo zawierały naturalne pochodne ludzkich feromonów. Jak miałam je na sobie miałam wrażenie,ze ludzie są do mnie o wiele przyjaźniej nastawieni. Szczególnie w pracy. Łatwiej mi sie pracuje z klientami. Takie feromony nie są tanie bo za jakość oraz za działanie trzeba jednak zapłącić ale z drugiej strony jestem zdania,że warto jest zainwestować.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez Jagoda31 » 24 sie 2015, o 06:18

Właśnie problem jest taki,że jest naprawdę wiele przeróżnych feromonów na rynku. Weszłam sobie wczoraj na allegro i było tego naprawdę sporo. Od takich bardzo tanich do tych bardzo drogich .i jak tutaj wybrać najlepsze? Oczywiście każdy sprzedawca chwali,że jego feromony są najskuteczniejsze oraz najlepsze. Czy możesz napisać tutaj jakich konkretnie feromonów używasz? Oraz jakie konkretnie związki zawierają skoro tak działają na inne osoby?
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez lulumiranda » 25 sie 2015, o 06:37

Kilku. Wcześniej używałam Love & Desire ale jakiś czas temu przerzuciłam się na Pheromone essence.Jest to już skoncentrowana esencja feromonów. Są dzięki temu bardzo skuteczne. Wystarczy jedynie jedna kropla na ciepłe miejsca ciała ( szyja czy nadgarstek) aby zaczęły działąć.Nie mają zapachu tak wiec można je przykryć swoim ulubionym. Zawierają w sobie Androstenon oraz Androsterol.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez iwonamilak » 6 lis 2015, o 12:14

Według mnie nie istnieją takie substancje sa to tylko chwyty marketingowe

iwonamilak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 12:10

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez bluepens » 22 lis 2015, o 13:57

Nie wiem skąd te podekscytowanie. Osobiście w to nie wierzę.

Avatar użytkownika
bluepens
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2015, o 19:09
Lokalizacja: Lubartów

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez Pam_ela » 15 gru 2015, o 17:30

Ja tez niekoniecznie w to wierzę, ale nie próbowałam w sumie...

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez KasiaMar » 19 gru 2015, o 17:58

Efekt wyłącznie placebo, nawet jeśli coś takiego jak feromony naprawdę może na nas wpływać, to na pewno te sztucznie syntetyzowane takiej mocy nie mają, a innych w sprzedaży nie uświadczysz :)

Obrazek
Avatar użytkownika
KasiaMar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 gru 2015, o 17:44
Lokalizacja: Toruń

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez Anastazja099 » 18 lut 2016, o 13:40

Też jakoś średnio w to wierze, poza tym chyba jest taż że te feromony (te własne, prawdziwe), działają różnie na różnych ludzi, przecież dla jednego jest się bardzo pociągającą, a dla innego faceta już nie. Nigdy nie używałam feromonów wiec nie wiem na 100% ale na razie nie jestem przekonana.
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez ScarletLukia » 19 lut 2016, o 14:11

Ja również srednio wierze w takie rzeczy... Sama nie wiem dlaczego ale do większości rzeczy które nie są "udowodnione" podchodzę dość sceptycznie.
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: Feromony. Jakie macie zdanie na ten temat

Postprzez eRozkosz_pl » 12 kwi 2016, o 12:45

Zamiast zdać się tylko na feromony,powinnyśmy same przejąć inicjatywę i np wybrać dobre afrodyzjaki czy generalnie gadżety erotyczne które w znacznym stopniu urozmaicą nasze życie seksualne,to naprawdę działa:)
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]