Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez LoveWhisper » 23 lut 2014, o 10:48

Mi też się bardzo podobało. :) Film jednocześnie wzrusza i bawi, ogląda się go naprawdę przyjemnie. :)
LoveWhisper
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 16:30

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Henna » 25 lut 2014, o 15:07

Ja tez oglądałam Masz Talent i polecam Ta "współczesna bajkę o kopciuszku i to facecie" - urzekła mnie bez reszty" cudna ;-) Mega optymistyczny i pozytywny film.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Izabela_91 » 3 mar 2014, o 23:38

czekamy na film 50 twarzy Greya! <3

Mój ulubiony salon kosmetyczny w Warszawie www.b-4u.pl ! :)
Izabela_91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 23:20

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez KamilaKlim » 21 kwi 2014, o 18:22

chyba jest po polsku
KamilaKlim
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 kwi 2014, o 18:20

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Alex » 22 kwi 2014, o 14:44

Obejrzałabym może nawet tą disneyowską "Czarownicę". Ciągle mi się marzy film o magii, ale gdzie jest jej dużo i nie jest to Harry Potter.:P Ale HP to pół biedy, najgorszy z tej tematyki to był ten sprzed kilku lat z J. Cagem - "Uczeń czarnoksiężnika".
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez zulkas » 22 kwi 2014, o 19:55

Ja czekam z filmów na Transcendence z Johnym Deppem, bo Johnego uwielbiam, a film też może być ciekawy...
zulkas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 16:55

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Kajda » 22 kwi 2014, o 20:45

9 maja jest premiera filmu "Powstanie Warszawskie". Tu zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=DHBtxwE_bQ0

To nie jest taki zwykły film, przekleję opis ze strony:
Powstanie Warszawskie” to pierwszy na świecie dramat wojenny non-fiction zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych, opowiadający o tytułowym wydarzeniu poprzez historię dwóch młodych reporterów, świadków powstańczych walk. Film wykorzystuje autentyczne kroniki filmowe z sierpnia 1944 roku. Posiłkując się nowoczesną technologią koloryzacji i rekonstrukcji materiałów audiowizualnych oraz zapraszając do współpracy grupę znamienitych twórców, jego autorzy zrealizowali projekt, który nie ma odpowiednika w skali światowej.
6 godzin oryginalnych kronik z Powstania Warszawskiego; 7 miesięcy pracy; zespół konsultantów ds. militariów, ubioru, architektury, również urbanistów, varsavianistów i historyków; 1000 godzin konsultacji kolorystycznych; 1200 ujęć; 1440 godzin koloryzacji i rekonstrukcji; 112.000 wybranych klatek; 648.000 minut rekonstrukcji; 22.971.520 megabajtów danych – to tylko niektóre liczby pozwalające uświadomić sobie, choćby częściowo, ogromny nakład pracy i środków włożonych w realizację projektu „Powstanie Warszawskie”.
Efektem jest 85 minut odbudowanego, pokolorowanego, ściskającego za gardło filmu, który ukazuje Powstanie Warszawskie z niespotykanym dotąd realizmem.


Odliczam dni do premiery, trzeba się będzie wybrać do kina z kimś kto potrzyma za rękę, bo będzie mi ciężko znieść emocjonalnie ten seans.

Tylko prawda jest ciekawa.
Avatar użytkownika
Kajda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 15:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Adidasowa » 23 kwi 2014, o 00:33

Również czekam na Powstanie Warszawskie. Bardzo lubię wojenne filmy :)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Hadassa » 29 kwi 2014, o 21:20

Hobbit 3 część :D heehehe.... póki co reszta mi się jakoś nie rzucila w oczy.. ale faktem nie śledze teraz co mają grac...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez wrozka-bajuszka » 3 cze 2014, o 20:56

Ja z niecierpliwością oczekuję "Pięćdziesięciu twarzy Greya" :)
wrozka-bajuszka
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 21:47

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Alison1920 » 4 cze 2014, o 17:08

Chciałabym się wybrać do kina :( Ale chwilowo brak czasu...
Avatar użytkownika
Alison1920
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 15:04

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez edziak5 » 14 cze 2014, o 23:01

czekam na 3 część "Niezniszczalnych". Pierwsza część to nadal moja "guilty pleasure". Wychowałam się z bratem na filmach sensacyjnych (chłonęliśmy wszystko) i oglądanie tych wszytskich gwiazd, którzy pokazują taki dystans do siebie po latach, to czysta przyjemność. Premiera bodajże 15 sierpnia. CZEKAM !!!!
edziak5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 22:35

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Shopping Queen. » 23 lip 2014, o 15:45

Ja niecierpliwie czekam na "Miasto 44" Jana Komasy. Odkąd w maju zobaczyłam 1 zwiastun nie mogę się doczekać Września. W zeszłym miesiącu zobaczyłam drugi i wręcz siedzę jak na szpilkach. Tematyka drugiej wojny światowej zawsze mnie interesowała i poruszała więc w sumie się nie dziwię.
Shopping Queen.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 19:04

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Henna » 28 lip 2014, o 23:20

Ja tez czekam na Miasto44 (dla mnie drugi zwiastun jeszcze lepszy od pierwszego) pięknie to zgrane w czasie będzie z 70 rocznicą Powstania Warszawskiego, zresztą obchody już się w sumie powoli zaczynają.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Mirabella » 7 sie 2014, o 22:07

Wybieram się jutro do kina na Monty Python Live. To retransmisja występu z O2 areny w Londynie, prawdopodobnie ich ostatni wspólny spektakl. Uwielbiam angielski humor. A co do "Miasta 44" to podobnie jak Shopping Queen i Henna planuje się wybrać. Zanosi się na nową jakość w polskim kinie. Zwiastuny faktycznie bardzo amerykańskie. Fajnie, że ktoś tak ważną historię próbuje opowiedzieć współczesną narracją. Bardzo cenię Janka Komase.
Avatar użytkownika
Mirabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 23:00

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Penelopa » 10 sie 2014, o 20:41

Dla mnie najważniejsze w tym filie Miasto 44 nie są efekty specjalne, bo amerykanie są tutaj mistrzami i my ich nie prześcigniemy, a jednak sama fabuła i opowiedziana historia. Chciałabym poczuć więź z bohaterami oraz wczuć się w te wydarzenia. Mam nadzieję, że tak będzie faktycznie. Jak czytałam recenzje, to dużym plusem jest na pewno to, że Powstańcy mocno chwalili film, że jest to historia naprawdę o nich.
Avatar użytkownika
Penelopa
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 20:16

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez skarbnica » 11 sie 2014, o 10:26

co sądzicie o najnowszym trailerze Hobbita? Ja nie mogę się doczekać
skarbnica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 10:23

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Lotka » 11 sie 2014, o 16:43

często to nie efekty specjalne świadczą o jakości filmu ale scenografia ,w której to Polacy są naprawdę mistrzami (patrz. Allan Starski) więc raczej można być spokojnym o realizm w 'miescie 44' tym bardziej,że było w ten film zaangażowane grono chyba najlepszych filmowców w Polsce. Film pozytywnie odebrany przez Powstańców więc tylko czekać na ostateczną wersję filmu we wrześniu. teraz jeszcze w wakacyjnym klimacie to osobiście gorąco czekam na 'Lucy' i mam zamiar nadrobic 'Franka' ( samymi imionami sypię ;p)
Lotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 21:56

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Penelopa » 12 wrz 2014, o 11:41

Fakt, scenografia i charakteryzacja jest tam dobrze dobrana. Już widzę jak szafiarki inspirują się dziewczynami z tego filmu :-) Jak oglądałam jakieś fragmenty tego filmu, to wszystko wygląda na bardzo dopracowane. Już nawet mam wykupiony bilet do kina na przyszłą sobotę, więc sama się przekonam.
Avatar użytkownika
Penelopa
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 20:16

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez redorange666 » 12 wrz 2014, o 14:07

Ja czekam na Sin City... :) jak pojawi się na blue Ray-u
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Fas_Olka24 » 12 wrz 2014, o 19:22

A ja czekam na najnowszych Piratów z Karaibów chociaż jeszcze zapowiadane nie były.. tak czy tak czekam z nieopisaną niecierpliwością :)
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Pomarańczka » 14 wrz 2014, o 22:44

Lotka napisał(a):Film pozytywnie odebrany przez Powstańców więc tylko czekać na ostateczną wersję filmu we wrześniu.


W sumie nie słyszałam jak "Miasto 44" został oceniony przez Powstańców, ale podejrzewam, że to była dla filmu najcięższa próba - więc jeśli udało się ją przejść, to nie ma się do obawiać o "jakość i realizm", o którym wspomniałyście :) Ja osobiście nie mogę się już doczekać tej premiery ;)
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez nikola88 » 23 wrz 2014, o 11:31

Ja czekam na najnowszą część Szybkich i Wściekłych :)

nikola88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 10:23

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Mirabella » 26 wrz 2014, o 00:06

Ja już byłam na "Mieście 44", ale tak się złożyło że wcześniej przeczytałam książkę napisaną przez Marcina Mastalerza na podstawie scenariusza. Swoją drogą mega ciekawie napisana. Także niby wiedziałam co się wydarzy i nawet kiedy, bo ilustracjami są fotosy z filmu. Ale co innego jest wyobrażać sobie a co innego to zobaczyć "w ruchu". Efekty naprawdę super, sama fabuła zostawia dużo przestrzeni na interpretacje widza. Komasa przedstawia historię, ale nie ocenia. Tu fajnie sięgnąć do książki, żeby na spokojnie coś przeanalizować. Ale generalnie bardzo spoko i film i książka.
Na szybkich i wściekłych oczywiście tez pójdę. Zawsze na to chodzę do kina. Genialny odmóżdżacz. A jutro w multikinie grają całą noc filmy z Batmanem. I też pójdę, chociaż najciekawszy - Tima Burtona zostawili na koniec :evil:
Avatar użytkownika
Mirabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 23:00

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Fas_Olka24 » 26 wrz 2014, o 09:50

Ja z niecierpliwością czekam na następny maraton. Bo Batman mnie wcale nie jara. Może nastepny enemef zrobią ciekawszy.
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]