Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 28 wrz 2014, o 19:07

Czworo do pary juz 3 paździenrika, zapowida się genialnie, akurat na moim etapie... Kryzys małżenski :D
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Pomarańczka » 29 wrz 2014, o 13:38

Jeżeli ktoś z tych czekających na "Miasto 44" jeszcze się nie wybrał, to polecam nie przegapić. Świetny film warto obejrzeć.

Teraz czekam na Hobbita, bo to otwarte zakończenie w poprzedniej części chociaż mnie zirytowało, to jednak swoje osiągnęło. Ciekawość zżera. ;)
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 2 paź 2014, o 17:03

Ja czekam na Dziń dobry kocham cię, widziałam zwiastun w kinie, przesypmatcyczna Kurdej - Szatan w nim gra :)
A z tego, co tu pisałyście, to miasto 44 mną rąbneło mocno, naprawdę... Jeden z takich filmów, których nie zapomina się. cos jak układ zamknięty, jęlsi chodiz o poziom wrażeń, tylko oczywiście tematyka inna, efekty specjalne itd. ale chodiz o to, ze tak trudno uwierzyć, że to działo się naprawdę... A Zofia za rolę Biedrionki w pełni zasłużyla na tę nagrodę w gdyni.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez weranika » 3 paź 2014, o 13:25

ja czekam na film o profesorze Relidze.
weranika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 13:18

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Madlen » 7 paź 2014, o 18:18

Ja czekam na film "Sędzia", od 17 października w kinach
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Rachella » 15 paź 2014, o 14:44

Macie niedługo jakieś ciekawe premiery? Dawno w kinie nie byłam, a od listapada zakładam kartę nc+ i raz dziennie mogę iść za darmo do kina :D

"Gdyby tak pani zabiła
Przewrotną w sobie kobietę,
Tę niebezpieczną panterkę,
Tę chytrą, wieczną heterkę,
To głupie, fałszywe zwierzę"

J. Tuwim
Avatar użytkownika
Rachella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 14:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Hadassa » 16 paź 2014, o 22:40

Może nie film, ale w niedziele na Ale kino + zaczyna się serial Fargo :D już nie mogę się doczekać

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 21 paź 2014, o 12:37

Rachella napisał(a):Macie niedługo jakieś ciekawe premiery? Dawno w kinie nie byłam, a od listapada zakładam kartę nc+ i raz dziennie mogę iść za darmo do kina :D

Zbileżenia może być dobrym filmem i tak jak pisałam, ja czekam na komedią z Basią Kurdej-Szatan.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Malinowo » 21 paź 2014, o 14:33

Hadassa napisał(a):Może nie film, ale w niedziele na Ale kino + zaczyna się serial Fargo :D już nie mogę się doczekać

nie slyszalam , o czym to?
Kusicielka , a co to za film, lubie te aktorke, widzialam ja ostatno w teatrze, bardzo dobrze zagrala:)
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez marchewka92 » 22 paź 2014, o 11:43

kusicielka napisał(a): ja czekam na komedią z Basią Kurdej-Szatan.


to jest ta blondynka z play co teraz nagrywa coś z Strachy na Lachy ?
marchewka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 07:42

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 22 paź 2014, o 13:07

Mogę być o wujkiem Googlem - tak to ta sama osoba - Basia Kurdej - Szatan. Blondynka z reklam playa, która gra w filmie dzień dobry kocham cię, do ktorego najwyraźniej nagrywa piosenkę o tym samym tytule z Liberem. ;)
Z informacji prasowej o filmie:
„Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.
Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego… zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
Premiera 7 listopada.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez marchewka92 » 23 paź 2014, o 11:44

kusicielka napisał(a):Mogę być o wujkiem Googlem - tak to ta sama osoba - Basia Kurdej - Szatan.


a dziękuje ale sama sobie sprawdziłam ;P w sumie to ciekawe jak się będzie prezentować nowa wersja utworu.
marchewka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 07:42

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez docha » 28 paź 2014, o 16:57

To nie zapowiedź kinowa co prawda, ale czekam i nie mogę się doczekać "Drakuli" Coppoli z 1992, będzie w halloween na Alekino+
]:-)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Theila » 30 paź 2014, o 16:13

Ale kino+ zrobiło w ogóle fajną ramówkę na jutro , bo przed Drakulą będzie Frankenstain, a zaraz po Drakuli będzie mój ukochany Krzyk. W prawdzie III i nie I, ale i tak uwielbiam ten film.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez VivienneWestwood » 31 paź 2014, o 09:22

Ja czekam na piratów z karaibów :diabel
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez marchewka92 » 3 lis 2014, o 15:43

Theila napisał(a):Ale kino+ zrobiło w ogóle fajną ramówkę na jutro , bo przed Drakulą będzie Frankenstain, a zaraz po Drakuli będzie mój ukochany Krzyk. W prawdzie III i nie I, ale i tak uwielbiam ten film.


nie jestem w stanie przejść obok tego obojętnie - jak dla mnie istnieje tylko pierwsza cześć krzyku ... pozostałe są naciągane i w stylu piły ... (jak na horror to bardzo naiwne)

----

Kusicielka, tutaj masz utwór o którym mówiłam https://www.youtube.com/watch?v=bSEHayJCalE
marchewka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 07:42

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Henna » 11 lis 2014, o 00:13

Na piratów to i ja czekam (ale za 2 lata chyba dopiero) Byłam dziś na Dzień Dobry, Kocham cię, - i wiecie co? Podobało mi się bardzo, świetna, pozytywnie zakręcona komedia na jesień. Aż się zdziwiłam po wyjściu z kina, że tak poprawiła mi humor, muszę jeszcze coś w ten deseń obejrzeć.
P.S. A teraz nucę I'm to sexy...
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Malinowo » 16 lis 2014, o 22:12

kusicielka napisał(a):Mogę być o wujkiem Googlem - tak to ta sama osoba - Basia Kurdej - Szatan. Blondynka z reklam playa, która gra w filmie dzień dobry kocham cię, do ktorego najwyraźniej nagrywa piosenkę o tym samym tytule z Liberem. ;)
Z informacji prasowej o filmie:
„Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.
Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego… zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
Premiera 7 listopada.

Widzialam juz:)
bardzo optymistyczny film, usmialam sie na nim niezle:)
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Pomarańczka » 19 lis 2014, o 14:46

Znajoma też mi polecała ten film, ale się zawahałam bo polskie komedie jakoś średnio mi się kojarzą. Ale skoro i tutaj tak pozytywnie to się wybiorę! :)
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Kara133 » 23 lis 2014, o 23:42

Ja oczywiście czekam na 50 Twarzy Grey'a :) Oraz na Uprowadzoną 3. W piątek byłam na Głupim i głupszym bardziej. Polecam :) Cały film uśmiech nie schodził mi z buzi ;)
Kara133
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 20:45

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Pomarańczka » 26 lis 2014, o 18:48

Po obejrzeniu zwiastunu Głupi Głupszy, nie żałuje, że jednak poszłam na Dzień Dobry Kocham Cię. Było warto :)
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 2 gru 2014, o 17:55

Ja mam teraz ochotę na Mów mi Vincent, no a potem to wiadomo Hobbit 26 grudnia :)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez inek » 3 gru 2014, o 14:16

Mów mi Vincent, też bym zobaczyła. Fajnie się zapowiada ze zwiastuna.
Ma też być - Pani przedszkolanka - też w sumie bym zobaczyła.
Hobbit to standardowo już mi Połówek zapowiedział co robimy 26 grudnia.
No i potem Grey.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez laelia » 4 gru 2014, o 18:06

ooo, na piratów ja też czekam 8-)
ja ostatnio mam fazę na filmy dla dzieci ;-) byłam na Piorun i magiczny dom (starszego syna podstępem nakłoniłam żeby ze mną poszedł, sama bym przecież nie poszła a on 11 latek nie bardzo chciał, a drugi syn za mały) i mam chętkę iść na Wielką szóstkę

A z takich 'normalnych' filmów to strasznie chciałam iść na Zaginioną dziewczynę z Benem Afleckiem, ale nie mamy z kim dzieci zostawić a sama jakoś się nie mogę wybrać.. Ktoś oglądał? Fajne?

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez a_gatka » 4 gru 2014, o 21:13

Moja siostra mówi, ze super. Sama się wybieram, wrócę z wrazeniami. :)
a_gatka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]