firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez karolinkasz » 21 lut 2012, o 18:47

Witam
Ostatnio w poszukiwaniu taniego kuriera trafiłam na strone strefapaczek.pl i bylam zaskoczona ze maja tak niskie ceny w porównaniu do juz znanych mi stron tego typu. Czy ktoras z was korzystala juz z tej strony? Chyba nie moga byc zli jak wysyłaja paczki UPSem. Zdarza sie że wystawiam ciuchy i zabawki po moich dzieciach :baby na allegro wiec zalezy mi na taniej wysyłce. A oni naprawde maja tanie wysyłki, co Wy o tym sadzicie? Znacie ta strone? Pomozecie? :D



treść zmieniona przez moderatora
karolinkasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:41

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez dzo » 21 lut 2012, o 19:10

ale w czym mamy pomóc ? w spamowaniu ? :evil:
dzo
 

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez karolinkasz » 21 lut 2012, o 19:13

Przepraszam, ale porada a spam to chyba jednak różnica.Poprosiłam o opinie, jak inaczej niby mialam to zrobic. Jesli nie jestes zainteresowana tematem ani pomoca to nie pisz. Z reszta myslalam ze od tego jest forum, jak widac sie mylilam. Dziekuje za przypomnienie dlaczego nie korzystam z takich miejsc
karolinkasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:41

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez dzo » 21 lut 2012, o 19:16

bardzo prosze ;)

pierwszy Twój post na forum i już w nim link do innej strony ;/ jak niby mam to odebrać ?
dzo
 

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez karolinkasz » 21 lut 2012, o 19:23

Przepraszam jesli kogos uraziłam tym ze podalam adres strony o ktora pytam. Zapamietam na przyszlosc zeby tego wiecej nie robic. A co do tego ze jest to moj pierwszy post, mam pytanie wiec je zadaje. Nie zagladam tu zeby sie przedstawiac i pisac o swoich problemach z cera itp. napisalam watek o rzeczy ktora mnie akurat interesuje i tyle. Nie widze problemu
karolinkasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:41

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez karolinkasz » 21 lut 2012, o 19:46

zakupy-grupowe-t1155.html ten watek rozumiem ze nie jest spamem!?
karolinkasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:41

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez dzo » 21 lut 2012, o 19:51

a gdzie tam widzisz spam ?
dzo
 

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez karolinkasz » 21 lut 2012, o 19:57

a gdzie u mnie widzisz spam? jesli podanie jakiejs strony jest spamem to i ten watek ( zakupy-grupowe-t1155.html )powinien za spam zostac uznany.
karolinkasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:41

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez quillathee » 21 lut 2012, o 20:14

Temat jest na pewno przydatniejszy niż ten o ulubionym kolorze paznokci, który jest lekkim fajnym tematem, ale tutaj dziewczyna potrzebuje naszej opinii, więc nie rozumiem czepiania się o informacje dot. firmy kurierskiej. Ceny są podejrzanie niskie to pojawia się ograniczone zaufanie...
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez karolinkasz » 21 lut 2012, o 20:56

Dziekuje za zrozumienie:) I zgadzam sie z Toba,ze ceny sa podejrzanie niskie.Ale w sumie dlatego tez pytalam czy ktos korzystal z tej strony. Ja jednak mimo wszystko sprobuje, najwyzej sie przejade :/ ale od czego sa reklamacje :)
karolinkasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:41

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez chewleciara » 21 lut 2012, o 21:05

najczęściej dostaje paczki z siodemki. Możliwe więc, że mają tanio
chewleciara
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 20:56

Re: firmy kurierskie- jak tanio wysyłać paczki

Postprzez karolinkasz » 21 lut 2012, o 21:13

Ja akurat z siódemka nie mam milych wspomnien :( Kiedys korzystalam bezposrednio z dhla ale u nich ceny sa mega wysokiei wlasnie dlatego szukalam w necie czegos tanszego i trafilam na strony posredniczace ktore maja nizsze ceny. (przepraszam ze uzylam nazw firm, mam nadzieje ze nie zostanie to uznane za spam)
karolinkasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Devgan04, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

cron