Czy mieliście problem z zakupieniem foteli? Ja znalazłam ciekawe propozycje np......- co sądzicie na ich temat?
treść zmieniona przez moderatora
proszę nie spamować
Fotele jakie kupić?
Re: Fotele jakie kupić?
fajne fotele sako są tu.........zobacz, może i dla siebie coś znajdziesz.
Ja mam fatty 3XL i bardzo jestem zadowolona
treść zmieniona przez moderatora
proszę nie spamować
Ja mam fatty 3XL i bardzo jestem zadowolona
treść zmieniona przez moderatora
proszę nie spamować
-
pomcia
Re: Fotele jakie kupić?
Nazwa kojarzy mi się z amerykańskimi dziećmi makdonalda i potrzebą 3XL. Czy któraś z was kupowała fotelik do biurka w marketach? Jak z wytrzymałością?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość