Fotelik dla dziecka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Fotelik dla dziecka

Postprzez malwina11 » 1 kwi 2021, o 18:00

Cześć wraz z partnerem stoimy przed ciężkim wyborem jakim jest zakup nowego fotelika. Zależy nam na dobrej jakości ale też cenie. Zainteresował mnie fotelik space-fix od https://eplusbaby.pl Co o nim sądzicie?
malwina11
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20 lis 2020, o 12:58

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez Hadassa » 3 kwi 2021, o 22:32

Po pierwsze w jakim wieku dziecko, jaka waga, jakie auto.
A dwa, najlepiej jechac do dorego sklepu, gdzie ludzie mają wiedzę i się przymierzyć.
Polecam 8 gwiazdek, są już w dużej ilości miast

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez AgnieszkaAga » 19 maja 2021, o 13:30

Ja się dość długi zastanawiałam jaki fotelik kupić i znalazłam fajny sklep Mati z którego w końcu zamówiłam fotelik. Jestem bardzo zadowolona, Jest bezpieczny, ładnie wykonany i nie przepłaciłam
AgnieszkaAga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2021, o 13:27

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez Monisia80 » 20 sie 2021, o 16:48

W razie wątpliwości lepiej skonsultować się z obsługą sklepu. Na pewno będą w stanie Ci doradzić podczas wyboru odpowiedniego fotelika. Ja kupiłam fotelik dla swojego syna w salonie Osiem Gwiazdek ze Szczecina. Doradca wziął pod uwagę m.in. wiek dziecka, rodzaj samochodu oraz moje możliwości finansowe. Sądzę, że Tobie również będą w stanie pomóc.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez bojowniczka » 2 lis 2021, o 10:35

mój syn ma 7 lat i zrezygnowałam z tradycyjnego fotelika teraz wożę go w pasach Smart Kid Belt fajna sprawa bo fotelik zajmował mi duzo miejsca a przy kazdym przejezdzie innym autem było duzo przepinania teraz pasy raz dwa odpinam i do torebki chowam
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez Żabnik » 26 lis 2021, o 13:20

Duży wybór fotelików znajdziecie na stronie https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe ... otowe.html . Mój znajomy ma małe auto i mimo to udało mu się wybrać odpowiedni fotelik obrotowy. Trzeba przyznać, że taki fotelik znacząco ułatwia sprawę we wkładaniu i zapinaniu małego dziecka. Jeżeli poszukujecie porządnego i sprawdzonego fotelika, tam na pewno coś wybierzecie.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez simona55 » 26 lis 2021, o 20:50

Ja dla synka niedawno kupiłam pasy do auta Smart kid belt są genialne szybko można przepiąć z auta do auta.
simona55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 wrz 2021, o 17:39

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez OnieOnie » 30 lis 2021, o 17:00

Witam, a jaki fotelik polecacie dla 6 latka, który nie chce siedzieć w żadnym foteliku? Ciężko mi utrzymać syna w foteliku z oparciem. Odpina się, albo robi awanturę, że nie usiądzie i koniec. Mąż mówi, że można samą podstawkę mu dać, ale... sama nie wiem, nie do końca wydaje mi się to bezpieczne. Możecie coś polecić? Doradzić? Może ktoś był w podobnej sytuacji i podpowie, jak z niej wyjść?
OnieOnie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lis 2021, o 16:57

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez marlena77 » 19 gru 2021, o 21:18

syn już nie potrzebuje fotelika ma 10 lat ale w aucie mam dla niego pasy Smart Kid Belt, fajne i wygodne.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez miniak » 29 gru 2021, o 00:45

Dla starszego dziecka warto kupić ten pas Smart Kid Belt, alternatywa fotelika i podkładki. Oj sprawdza się doskonale a jest nie drogi , bezpieczny no i wszedzie można go ze soba zabrac choćby wrzucić do torebki
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez Aza » 19 kwi 2022, o 21:58

miniak napisał(a):Dla starszego dziecka warto kupić ten pas Smart Kid Belt, alternatywa fotelika i podkładki. Oj sprawdza się doskonale a jest nie drogi , bezpieczny no i wszedzie można go ze soba zabrac choćby wrzucić do torebki


Urządzenie jakim jest Smart Kid Belt przeznaczone jest dla dzieci w wieku 5-12 lat (15-36kg). Ma łatwą mobilność bo jest małego wymiaru i waży tylko 120 gramów. Dlatego taki idealny jest na wszelkiego rodzaju wyjazdach ale i w trakcie roku szkolnego gdy leży w schowku w aucie dziadków gdyż nigdy nie wiadomo kiedy będzie ich zaangażować w odbiór dziecka.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez Nateczka » 29 lis 2023, o 18:34

Też polecam Smart Kid Belt, swietny pas do przewozu dzieci. Sprawdzony mamy i my
Nateczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lis 2023, o 23:27

Re: Fotelik dla dziecka

Postprzez Dagmi » 5 gru 2023, o 20:43

Smart Kid Belt to rozwiązanie godne polecenia, które zapewnia bezpieczną podróż w aucie. Rodzicom bardzo ułatwia codzienne dowozy i odbiory dziecka ze szkoły, treningów itp.
Dagmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 maja 2022, o 13:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron