Fotowoltaika

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Fotowoltaika

Postprzez paatka23 » 30 maja 2022, o 10:27

Hej, niedługo planujemy zamontować fotowoltaikę u nas w domu. Zależy nam, żeby wykonano to fachowo i dokładnie, bo to inwestycja na lata. Podobno najlepsza jest firma SPR-Polska, bo robi to rzetelnie i sprawnie. Znacie, możecie polecić?
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Fotowoltaika

Postprzez krzysztofpatyra60 » 31 maja 2022, o 21:10

Powiem szczerze że nie kojarzę tej firmy, ja osobiście korzystałem z usług firmy Beein a montowałem u siebie panele fotowoltaiczne dah solar

krzysztofpatyra60
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 maja 2022, o 21:02

Re: Fotowoltaika

Postprzez Aza » 5 lip 2022, o 21:31

Fotowoltaika to inwestycja na lata więc warto zadbać by była wykonana fachowo, a jej parametry zostały dobrane na odpowiednim poziomie. Warto wybierać więc wśród firm, które maja wieloletnie doświadczenie, a do tego zajmują się kompleksową obsługą od audytu po serwis instalacji. Taką obsługę od a do z znajdziesz w Hymon https://hymon.pl/#, który działa na terenie całej Polski.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Fotowoltaika

Postprzez Xenalia » 1 sie 2022, o 20:50

Z pewnoscia warto mieć instalację fotowoltaiczna u siebie, to zawsze jest oszczędność i ekologia. Warto jednak znaleźć firmę, która ma wiele wykonanych realizacji. Działa na rynku Polenergia Fotowoltaika, mają nowoczesne panele fotowoltaiczne, wiele osób ceni sobie współpracę z nimi, jak ktoś zainteresowany montażem instalacji, to warto zajrzeć na ich stronę.
Xenalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:45

Re: Fotowoltaika

Postprzez Grekk9 » 31 sie 2022, o 08:12

Przy tych rosnących cenach prądu, wody i innych mediów sam rozważam montaż fotowoltaiki. Czy są obecnie jeszcze jakieś dofinansowania na panele?
Grekk9
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 lip 2022, o 10:14

Re: Fotowoltaika

Postprzez missi1213 » 19 paź 2022, o 14:09

U mnie właśnie instalację fotowoltaiczną robiła firma SPR-Polska. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a Panowie to profesjonaliści, którzy potrafią świetnie doradzić.
missi1213
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lut 2022, o 14:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron