fryzura na wesele

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

fryzura na wesele

Postprzez Luśka » 24 lip 2009, o 18:56

nie wiem jak się uczesać na wesele...a raczej wesela... bo w następnym miesiącu wyskoczyły nam aż dwa ;) nie wiem czy upiąć czy rozpuszczone..a moze loki?jakie teraz w ogóle są trendy hyhy?
Luśka
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez agat » 24 lip 2009, o 22:10

Luśka... na tej fotce co jest w dziale "nasze fotki" masz świetną fryzurkę i moim zdaniem nic jej nie brakuje by tak iść na wesele :)
agat
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez Luśka » 26 lip 2009, o 11:17

eeee....ona taka codzienna jest:P chciałabym jednak coś z nimi zrobić:)
Luśka
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez evka » 26 lip 2009, o 11:38

A myslalas o wizycie u fryzjera ? ic i pogadaj co ci doradza bez stresu i tyle moze loczki sobie zrobisz? tez by ci bylo ladnie ;)
evka
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez Luśka » 28 lip 2009, o 20:34

co sądzicie o czymś takim?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Luśka
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez Anka24 » 24 sie 2009, o 13:17

Szczerze?
mi się bardzo podoba to uczesanie wyżej :) ma w sobie jednocześnie klasę i styl.
Najważniejsze jest jednak to żeby dana fryzura pasowała do naszej osobowości, do stroju i makijażu który chcemy sobie sprawić na daną uroczystość. Wiele się trzeba natrudzić żeby jednego wieczoru wyglądać olśniewająco
Anka24
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez evka » 24 sie 2009, o 20:25

A moze cos takiego?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez jagoda » 24 sie 2009, o 20:40

bardzo ładny a mi się podobają fryzurki z kwiatami :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
jagoda
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez evka » 24 sie 2009, o 21:33

Ta pierwsza mnie sie podoba ;)
evka
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez hanka32 » 24 sie 2009, o 22:23

Ta na górze jest ładna :woman
hanka32
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez Anka24 » 25 sie 2009, o 09:32

jagoda napisał(a):bardzo ładny a mi się podobają fryzurki z kwiatami :)

potwierdzam, bo nadają fryzurze powiew lekkości i takiej świeżości
Anka24
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez jagoda » 25 sie 2009, o 12:15

ja marzę o ciemnopomarańczowych różach we włosach ale bez zadnych dodatków zieleni :serca
jagoda
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez Anka24 » 26 sie 2009, o 10:59

podpatrzyłaś u kogoś?
Anka24
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez jagoda » 26 sie 2009, o 18:43

tak tak :) podpatrzyłam dokładnie i panna młoda wyglądała cudnie :)
jagoda
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez babsko » 24 wrz 2009, o 05:46

Ja jak bede brala slub, zasiegne rady kogos, kto sie na tym zna. Najlepiej jeszcze z papierami ukonczenia dobrej szkoly (najlepiej Dziewulskich). Bo sama bym zwariowala, gdybym miala sie zastanawiac i wybierac. Przy kazdym wyborze myslalabym, ze tamto przed chwila moze byloby lepsze... i tak w kolo Macieju.
babsko
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez madzia1.35 » 12 lip 2010, o 17:00

każda fryzura która ma modelka jest świetna poniewaz tak stylista dopasował fryzure aby jak najlepiej modelka ja pokazała a to wcale nie oznacza że tobie będzie ona pasowała ja kiedy chcę zrobić fryzurę na wypad to idę do salonu fryzjerskiego juz takiego sprawdzonego futuro w wawie i tam mi robia odpowiednią fryzurę do mojej twarzy i żebym ja też sie wniej dobrze czuła.
madzia1.35
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez Bielizna-Anna » 7 wrz 2010, o 13:58

Mnie rowniez podobają się fryzury z kwiatami:) Bardzo ładnie to wygląda w zestawieniu kolorów kwiata z sukienką:)
Bielizna-Anna
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez m.orkan » 21 wrz 2010, o 09:14

Luśka napisał(a):co sądzicie o czymś takim?



Ta fryzurka którą dodała Luśka bardzo mi się podoba. Niby nic szczególnego a jest w niej pewna elegancja i szyk. Delikatna ale bardzo gustowna... pasuje nie tylko na przyjęcie weselna .. :) chętnie zachowam to zdjęcie na przyszłość.. kto wie, może kiedyś się przyda ;)
m.orkan
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez anioł12345 » 15 lis 2011, o 14:38

wszystko zależy od tego jaką sukienkę wybierzesz i wogóle od całokształtu
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: fryzura na wesele

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:48

Pamiętajmy dopasować do tego odpowiednie dodatki,jak np biżuteria czy buty,uważam że jest to równie ważna sprawa. A fryzura to oczywiście bardzo indywidualna kwestia,najlepiej skonsultować się z kimś z rodziny zanim przystąpimy do dzieła:)
E-lejdis
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez PychaxD » 1 cze 2012, o 17:25

ojoj... jak pomyślę co mnie czeka za rok to juz mnie głowa boli...

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: fryzura na wesele

Postprzez Avlo_pl » 2 cze 2012, o 11:16

Luśka napisał(a):nie wiem jak się uczesać na wesele...a raczej wesela... bo w następnym miesiącu wyskoczyły nam aż dwa ;) nie wiem czy upiąć czy rozpuszczone..a moze loki?jakie teraz w ogóle są trendy hyhy?



Jeśli planujesz tańce, to praktycznie i elegancko będzie gdy upniesz włosy do góry. Nie musi to być klasyczny kok, ale raczej bardziej luźne upięcie z delikatnymi opadającymi kosmykami włosów. Taka fryzura sprawdzi się w przy każdym typie włosów i do każdego stroju. Pomyśl także nad delikatnym irokezie zaczesanym na gładko.
Avlo_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 09:59

Re: fryzura na wesele

Postprzez Lumena » 13 sie 2012, o 19:19

Jeżeli masz długie włosy to polecam tę fryzurę: ........ Naprawdę wygląda świetnie. Uczesałam tak siostrę na jakieś wesele i wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. Chyba chodzi o to, że ta fryzura jest nie jest symetryczna (sztuczna) i po prostu wygląda bardzo kobieco :)



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Lumena
 

Re: fryzura na wesele

Postprzez Oczarovana_pl » 18 sie 2012, o 12:38

Bardzo modne są ostanio rozpusczone wlody. Szczegolnie latem. Do tego mozna zrobic luzne fale i eket jest super kobiecy;) Koki wyszly z mody.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: fryzura na wesele

Postprzez Tinuviel » 19 sie 2012, o 20:33

Ja uwielbiam "banany" ;-) Wygląda to mniej więcej tak: http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/36352.jpg

Z tym że ja wolę może trochę dyskretniejsze i nie tak mocno podtapirowane do góry. Ale nie każdy fryzjer potrafi :/ Trzeba znaleźć dobrego. Na swoją studniówkę taką chciałam to rozpadła się po 2h tańców. A 2 lata temu jak byłam świadkową, zrobiłam u mojej ulubionej fryzjerki i się trzymało przez 2 dni ;-) No i też musi być estetycznie zrobione, bo na studniówce jak mi zrobiła tamta fryzjerka, to spinki mi wystawały z fryzury... :/

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]