Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez crushonka » 8 maja 2020, o 13:04

Dobry dziewczyny piszę bo w sumie bez te pandemię w końcu mam czas 8-) 8-) W sumie nigdy jakoś się tym nie przejmowałam ale jako że mi się nudzi i mam w wolnej chwili tak staram sobie coś poradzić na moje problemy pierwszego świata to zaczełam czytać o tym jak pozbyć się worków pod oczami... No i jedne próba, druga, dziesiąta i nic się nie zadziało :evil: Niby tylko jakieś wiadomo opcje wzięte z internetu które można zrobić z domowych produktów czyt. kuchennych ale jednak no nic nie zdziałało. Jako że mam dość spory problem z ogólnie nakładaniem czegokolwiek na okolice oczu bo zaraz mnie coś podrażnia (kremy, cienie, korektory, maskary itp.) to też z brau ograniczeń czasowych zaczełam szukać kosmetyków no i tak znalazła się garisell ale jako że nie chcę tak robić wszystkiego na hop siup wole sie podpytać czy ktoś miał z nim styczność? 8-) Jakie są wrażenia? Nic nie podrażnia i nie doprowadza do płaczu? Jak idzie u was usuwanie worków pod oczami? Czekam na każde info :kwiatek
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez maluutka » 14 maja 2020, o 15:25

jest bardzo w porządku. jest delikatny i w całkiem dobry sposób skomponowany. prędzej widziałam kremy u siebie w drogerii, które na początku miały dość dziwne składniki, które potrafiły zapychać, albo w dużych stężeniach mogą podrażniać, a gdzie coś takiego pod oko? o.O co do tego kremu to nie mam go jakoś stosunkowo długo, ale tak po ok. 2 tygodniach widziałam, że się polepsza tzn. mniejsze były te poduchy na oczach.. nie wiem też czy cienie pod oczami też automatycznie nie są lekko mniejsze, ale to jest na inny typ problemu z oczami, więc jednak nie oczekiwałam jakiś rzeczy tego typu po tym kremie.
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez crushonka » 20 maja 2020, o 10:10

Ile razy dziennie nakładasz sobie ten krem z garisell? Dwa tygodnie to nie jest jakiś długi czas, więc wiadomo, że to nie zniknie 8-) Poza tym w sumie też mnie w sumie dodałaś że nie ma złego składu. A orientujesz się może co tam jest dokładnie?
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez maluutka » 26 maja 2020, o 15:07

2xdziennie po umyciu twarzy czyli nawet pod makijaż dobrze się trzyma. co do tych 2 tygodniach to powiem szczerze, że niby nie jest to długi czas, ale wydaje mi się wystarczający by w ogóle ocenić jakieś takie pierwsze efekty. jak dla mnie jest w porządku.... co do składu to moge jedynie powiedzieć ci, że według opisu to na pewno ma olej ze słodkich migdałów, wit. C, ekstrakt z ruszczyka kolczastego i ogórka plus też takie rzeczy jak bisabobol, ale akurat co to jest za twór to ja nie wiem hahaha...
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez guarana » 29 maja 2020, o 12:52

Od siebie dodam ze jest tam w srodku duzo rzeczy na bardzo delikatna cere. Poza tym polska firma i do tego CF wiec mega super. Pewnie bede dalej kupowala jak osiagne denko.
Avatar użytkownika
guarana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 maja 2020, o 11:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez crushonka » 2 cze 2020, o 16:18

A możne jesteście w stanie mi powiedzieć czy są jakieś próbki tego kremu? Tzn. nie wiem czy jest w ogóle opcja i sens kupować jakąś miniaturkę, bo nie wiem czy zobaczę u siebie jakąkolwiek zmianę po jednym razie albo w dwóch..
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez irracjonalna_alducha » 9 cze 2020, o 09:24

w pytaniach i odpowiedziach na stronie garisell jest ostatni punk, który brzmi:

Czy są dostępne próbki kremu Garisell Eye?
Niestety nie, nie posiadamy próbek kosmetyku.

..., ale tak szczerze to po jednej próbce nie zauważysz czy coś ci pomaga to na skóre czy rejczel nie xDDD
co do kosmetyku to mnie zachęciłyście. 10-go wypłata to może się szarpnę na niego :D
Avatar użytkownika
irracjonalna_alducha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 15:24

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez crushonka » 12 cze 2020, o 14:48

To ja się może pochwalę, wczoraj zamówiłam przez necia a dzisiaj potwierdziłam także idzie do mnie moje opakowanko <3 Dam znać kiedyś co i jak, a tak czy inaczej jestem super szczęśliwa, że znalazłyście dla mnie chwilę i chęć by mi pomóc. Buziaki :*
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]