Gdzie kupić proste lniane sukienki?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Gdzie kupić proste lniane sukienki?

Postprzez gagarina » 9 lip 2020, o 12:02

W lecie najwygodniej jest mi w lnianych prostych sukienkach przed kolano. Kilka lat temu kupiłam parę sztuk ale już są znoszone. Teraz nie mogę nigdzie znaleźć, wszystkie są albo zupełnie bez rękawów, albo za długie albo za dużo ozdób. Nie wiem czemu jest taki deficyt na rynku ale chyba sporo kobiet lubi klasyczny prosty krój, który jest ponadczasowy i każda kobieta dobrze wygląda - i ta grubsza i ta chudsza ;-) Wiem, że te sukienki były włoskiej produkcji. Może wiecie gdzie można takie kupić?
gagarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:13

Re: Gdzie kupić proste lniane sukienki?

Postprzez staneverglow » 12 lip 2020, o 16:25

Cześć! Jakiś czas temu widziałam lniane sukienki w C&A. Przymierzałam nawet jedną i była naprawdę bardzo lekka i fajna, niestety kolor nie bardzo mi pasował, ale może Tobie się spodoba.
staneverglow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 lip 2020, o 20:27

Re: Gdzie kupić proste lniane sukienki?

Postprzez tamarajanicka » 15 lip 2020, o 12:27

Ja teraz kupuje wiele ciuchów online i jeśli chodzi o lniane to możesz sprawdzić firmę punkt.love
Powinni mieć coś w swojej ofercie teraz z tego materiału :)
tamarajanicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2020, o 12:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Gdzie kupić proste lniane sukienki?

Postprzez Sophie001 » 16 lip 2020, o 14:10

wydaje mi się, że teraz w każdej sieciówce znajdziesz lniane sukienki.
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Gdzie kupić proste lniane sukienki?

Postprzez AnnA89 » 15 paź 2020, o 14:07

Widziałam w promodzie i hm, teraz juz pewnie nie sezon na takie sukienki, ale w outlecie powinnaś jeszcze znaleźć i za lepsze ceny
AnnA89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 13:52

Re: Gdzie kupić proste lniane sukienki?

Postprzez Samborka22 » 1 paź 2021, o 09:34

Ja jeśli nic nie mogą stacjonarnie w sklepach znaleźć to najczęściej zaglądam na lejdi.pl. Sporo ubrań w sprzedaży więc zawsze coś tam znajdę dla siebie. Oczywiście nie każdy lubi kupowanie w sieci, gdy nie można tego na żywo zobaczyć. Ale tutaj już po kilku zakupach dość spokojnie się mogę decydować bo te ubrania, które już od nich miałam wypadają pozytywnie.
Samborka22
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 wrz 2021, o 09:07

Re: Gdzie kupić proste lniane sukienki?

Postprzez Nataczka » 1 lis 2021, o 11:09

Witajcie, jeśli chodzi o tanie sukienki damskie to mam swój ulubiony sklep on-line, można w nim znaleźć także ekskluzywne sukienki damskie idealne na wyjątkowe okazje. Już nie raz zakupiłam tam kreację, która zrobiła na prawdę duże wrażenie. Dla miłośniczek znajdzie się w tym sklepie także klasyczna mała czarna która jak wiadomo jest uniwersalna. Mało tego, w ofercie tego sklepu są także sukienki na wesele oraz hit tego sezonu a mianowicie sukienki rozkloszowane i nie mogę nie wspomnieć o tym, że są dostępne też kombinezony damskie
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Pigue595