Gdzie kupujecie ubrania?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez Gater444 » 20 cze 2023, o 06:16

Hej dziewczyny, szukam nowych inspiracji jeśli chodzi o stroje, więc jak jesteście w stanie polecić ciekawy butik, gdzie będzie można coś ładnego kupić to napiszcie. Zależy mi przede wszystkim na dobrych zestawieniach, by trafić jakieś komplety ubrań.
Gater444
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:46

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez GoodLook » 21 cze 2023, o 07:10

Przez to, że na rynku jest coraz więcej sklepów odzieżowych, to masz dużo różnych propozycji i coraz ciężej coś ciekawego wybrać. Zobacz sobie na ofertę facebook com/lilyatelierfashion, bo jako nieliczni stawiają na pomoc w doradztwie stylistycznym :)
GoodLook
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2 lut 2023, o 13:33

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez Kasixx_ » 27 cze 2023, o 12:09

Ja jakiś czas temu trafiłam na sklep dstreet.pl
Kupuje zarówno dla siebie jak i swojego męża. Duży wybór na wiele okazji.
Kasixx_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 cze 2023, o 14:16

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez Tama » 8 sie 2023, o 06:57

Męski ubrania to na Ombre.pl. Sprawdzony sklep - często tam kupuje rzeczy dla męża - właściwie jest wszystko co potrzebne - i ciuchy po domu, czy do pracy, a takze eleganckie ubrania na jakieś wyjścia. Jakość świetna, dobrze się noszą, a ceny nie kosmiczne.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez zamszowa » 20 sie 2023, o 20:58

Robienie zakupów zawsze zabierało sporo czasu, dopóki nie zmienił tego rozwój technologii. W dzisiejszych czasach możemy w parę minut znaleźć praktycznie wszystko czego szukamy. Dlatego musimy się w pierwszej kolejności zastanowić nad tym jakie są nasze aktualne potrzeby. Nie ma chyba nic gorszego niż kupowanie z przyzwyczajenia, a przecież wiele osób tak robi. Później znajduje się w sytuacji gdzie ma mnóstwo ubrań w swojej garderobie, a jednak nadal nie ma na siebie co włożyć. Dlatego trzeba być bardziej wybiórczym i nastawiać na jakościowe produkty. Jeżeli chodzi o jeden ze sprawdzonych sklepów to warto zajrzeć na - https://fruties.pl/ gdzie znajdziemy pełen asortyment ubrań. Kwestia by wybrać coś co wpadnie nam w oko, będąc przy tym praktycznym.
zamszowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 15:31

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez OlaMola » 29 sie 2023, o 22:26

Mój mąż zawsze sobie kupi coś fajnego i dobrej jakości, muszę przyznać, że potrafi ze sobą połączyć różne rzeczy. A kupuje w polskim sklepie internetowym Ombre https://ombre.pl/. Mają kolekcje na każdą kieszeń, dobre ceny i szybko realizują zamówienia
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez Beata111 » 31 sie 2023, o 20:50

Sporo ciuszków zamawiam na zalando i w sklepie luxusowi.pl. Kiedyś jeździłam po centrach handlowych i miałam ulubione sklepy, ale wydaje mi się, że sie w ostatnim czasie zepsuły ich kolekcje, a także materiały. Właśnie dlatego zamawiam przez internet i to w sprawdzonych miejscach.
Avatar użytkownika
Beata111
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:21

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez Kaśka99 » 13 wrz 2023, o 08:50

Ja kupuje ubrania na zalando i sklepie pradlo.pl właśnie ostatnio taką perełką jest koszula do spania z flaneli
W kratę flanela jest bardzo miła i ciepła w chłodne noce.
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez Cesme » 4 gru 2023, o 09:39

Bershka ma bardzo fajne promocje i ogólnie ciekawe kolekcje ciuszków:
https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kod ... we/bershka
Możesz tutaj zobaczyć sobie aktualne kody rabatowe do sklepu.
Poza tym Naree. To takie 2 główne sklepy. Z innych raczej sporadycznie, jak coś akurat wpadnie mi w oko. Mam ubrania z Pan tu nie stał, Bucle, Diaco, by your side, Garczyńska, zuli by Mamacita, hey Popinjay, refkaart.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez dawidekk » 22 sty 2024, o 12:22

Zazwyczaj kupie je w popularnych sklepach, a czasem przez internet. Wszystko zależy od mojego humoru oraz dostępnego czasu
https://im-koszulki.pl/jak-znalezc-idealne-buty-dla-siebie-eobuwie-podpowiada/
dawidekk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 sty 2024, o 10:23

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez andrat » 12 lut 2024, o 13:57

Solar. Bardzo dobra jakość i z wyczuciem wprowadzane modne trendy. Kolory (często ciekawe i intensywne) oraz fasony się utrzymują.
Zastrzeżenie: Staram się wybierać ubrania z tworzyw naturalnych albo choć z ich przewagą. Nie jest to tani sklep, ale dużo tańszy niż np. Patrizia Aryton. Też godna polecenia, lecz dla osób, które stać na pojedyncze wydatki od 1000 zł. (Ja do nich nie należę.) Niemniej, na wyprzedaży internetowej są niższe ceny, np. wygodnych i pięknych spódnic.
Solar ma pozytyw w postaci salonów w galeriach we wszystkich większych miastach. Jednak i sklep internetowy b.szybko realizuje zamówienia.
Inne marki można przejrzeć sobie również w tym katalogu:
https://shopngo.pl

Można zerknać sobie tutaj na promocje w sklepach.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]