Gdzie na kurs fryzjerstwa

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez oliwkazz » 28 gru 2012, o 15:10

W ostatnich dniach uświadomiłam sobie że chcę zostać fryzjerką. Jak myślicie czy w wieku 29 lat jest jeszcze sens? Jaki kurs polecacie? I jaki jest jego koszt?
oliwkazz
 

Re: Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez krysia19 » 2 sty 2013, o 19:53

Jesteś jeszcze młodą dziewczyną, oczywiście powinnaś zaryzykować. Jak będziesz dobra to można na tym niezłe pieniądze robić. A co do szkoły to nie znam lepszej jak ECK z Pruszcza Gdańskiego (300h nauki około 600 zł/miesięcznie)
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez Sallyx » 26 sty 2013, o 00:26

Bardzo fajny, profesjonalny, skupiający się na prawie samej praktyce, jest ten kurs fryzjerski. Od uczących się sporo się tam wymaga, ale za to ma się dużą gwarancję na wyrobienie świetnych umiejętności.
Sallyx
 

Re: Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez vicky0019 » 11 lut 2013, o 17:44

Dobre kursy fryzjerstwa prowadzi GoWork - byłam na kilku i sobie chwalę ich podejście do nauki kursantów. Uczą naprawdę dużo i to ciekawych rzeczy.

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 18:52 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez scarlet » 14 lut 2013, o 11:02

Jeśli chcecie się naprawde nauczyć zawodu i iśc na kurs gdzie przede wszystkim stawiają na praktykę to mogę polecić Europejską Akademię szkoleniową z Koszalina. Dowiedziałam sie o niej właściwe przypadkiem będąc u fryzjera ale to naprawde fajna opcja. Szkolenie trwa rok (fryzjerstwo lub kosmetyka). Po skonczeniu uzyskuje się certyfikat a szkoła pomaga w znalezieniu pracy w zawodzie :)
Avatar użytkownika
scarlet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:09

za darmo!!

Postprzez dobraprzyjaciolka » 14 lut 2013, o 19:01

Witam wszystkie kobietki :)
gdy moj dwumiesieczny synek spi ja przegladam fora internetowe w poszukiwaniu fajnych porad.przypadkiem natrafilam na cos bardzo interesujacego.:):)
To link do stronki na ktorej po zarejstrowaniu bedziecie otrzymywac darmowe pudelka z kosmetykami.:
http://shinybox.pl/?ref=5f3f073

ja juz przetestowalam.to sprawdzone zrodlo.my kobiety musimy sobie pomagac :))wiec zrobmy cos dla siebie.
Gdy listonosz przyniosl mi pieknie zapakowane pudelko az sie usmiechnelam -no bo kto nie chce dostac czegos za darmo?:)
polecam
dobraprzyjaciolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 16:57

Re: Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez sexy28 » 18 mar 2013, o 15:45

Hejka:):). Na Pomorzu są doskonałe kursy fryzjerstwa:):)w Pruszczu Gdańskim. A co do Twojego Wieku Oliwka zz to 29 lat Najlepszy wiek na zaczęcie fachu fryzjerskiego:):) http://eck.edu.pl
sexy28
 

Re: Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez roxy159 » 26 mar 2013, o 11:22

Ja polecam kurs fryzjerski w europejskiej akademii szkoleniowej w koszalinie. BARDZO dobre kursy, ponadto naprawde super atmosfera!
roxy159
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 10:43

Re: Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez Roksi8 » 17 maja 2013, o 02:23

Jeśli mogę coś polecić to na pewno szkołe policealną. Wiesz na takim kursie nie nauczysz się wszystkiego.. a jednak w takiej szkole masz większe możliwości. Zobacz z resztą sama jakie sa szkoły i co oferują. Niżej zerknij sobie na przykładową szkołe, słyszałam, że bardzo fajna ;]
http://www.omega.szkola.pl
Roksi8
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:13

Re: Gdzie na kurs fryzjerstwa

Postprzez Bestobej » 17 maja 2013, o 02:40

Popieram, właśnie kończę w tej szkole kierunek technik usług fryzjerskich. Nauka zawodu na poziomie i dobre praktyki i pewna praca.
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]