Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez diaana » 31 gru 2012, o 00:08

Hejka dziewczyny, jestem tu nowa i od razu mam takie pytanie - gdzie fajnie masują we Wrocku? :)

Byłam już w paru miejscach, ale bez rewelacji - albo masażyści bez umiejętności i wychodzę bardziej spięta niż wchodzę, albo z kolei cena z kosmosu, albo gabinet woła o pomstę - bez klimatu, czasem nawet jest syf.

Co polecacie? Najlepiej, żeby nie było daleko od centrum.
diaana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 gru 2012, o 00:03

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez mumue » 31 gru 2012, o 19:46

Ja chodzę do Villi Yakamoz na Berenta i bardzo sobie chwalę. Fajna atmosfera, cały domek jest przystosowany do spa, bardzo klimatyczne miejsce. Masaże są też w zestawach z sauną, fajny sposób na piątkowe popołudnie :)

Kiedyś też szukałam i nie było łatwo, ale Villę mogę z czystym sumieniem polecić.
mumue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 21:01

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez jadwinia » 1 sty 2013, o 14:40

Ale to też zależy jaki jest cel masażu ;p bo jeśli na bóle, to nawet nie trzeba wychodzić z domu ;p mi na ból pleców bardziej pomagają elektrostymulatory niż masaże... one mi bardziej pomagały się rozluźnić, ale bólu nie niwelowały :/ i musiałam zainwestować w coś innego.
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez diaana » 1 sty 2013, o 17:04

Mnie chodzi i taki masaż relaksacyjny bardziej. Na szczęście bóle mi nie dokuczają, tylko baardzo stresująca praca :)

Mumue, a jakie tam mają masaże? I jak z cenami?

I jeszcze jedno pytanie, jak oceniasz umiejętności masażystów - mnie zdarzyło się nie raz, że czułam się jak ugniatane ciasto :) Zupełnie bez zaangażowania i polotu...
diaana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 gru 2012, o 00:03

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez mumue » 2 sty 2013, o 10:13

Oj to mnie bardzo odpowiadają masażyści. Naprawdę można się zrelaksować.

Mają tam różne masaże: antycellulitowe odchudzające, stemplami, kamieniami.
Ja najbardziej lubię czekoladowy szczególnie w połączeniu z sauną.

Tutaj masz link do strony znajdziesz wszystko opisane:
SPAM

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 07:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mumue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 21:01

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez eliza15 » 17 lut 2013, o 19:41

Hej dziewczyny, Ja byłam ostatnio na masażu relaksacyjnym w gabinecie masażu
SPAM na Kościuszki i byłam bardzo zadowolona, teraz umawiam się na serie zabiegów endomasażu i mam pytanie jak myślicie czy seria 10 zabiegów wystarczy aby skóra była jędrna?

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 07:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
eliza15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 19:15

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez apollo » 1 mar 2013, o 08:39

Będę teraz robiła szkolenie masażu w New Nails - bardzo mnie zaciekawił ten zawód, szczególnie pod względem zarobków. Jak wy się przygotowaliście do tego zawodu? Studia?
apollo
 

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Misiek » 4 mar 2013, o 21:47

Nie pracuję w tym zawodzie, ale mam koleżankę, która również po samych szkoleniach pracowała w salonie spa. Więc chyba żadne studium/studia nie są tutaj potrzebne. Masażysta to bardzo perspektywiczny zawód, dający spore zarobki - uważam że warto się kształcić w tym kierunku.
Misiek
 

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez apollo » 5 mar 2013, o 08:15

Mam identyczne zdanie na ten temat - teraz z masażu korzystają już nie tylko osoby chore, również ci, którzy oczekują komfortu, chcą po prostu dobrze się czuć. Wiadomo przecież jak dobroczynny wpływ ma przecież solidny masaż ;-)
apollo
 

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Misiek » 7 mar 2013, o 19:37

Nie chodzi tylko o zdrowie - większość z nas trafia do spa, bo chodzi nam o czystą przyjemność i nie sądzę, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić.
Misiek
 

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez apollo » 8 mar 2013, o 08:14

Kluczowe jest to, że o znalezienie klienta w tej branży wcale nie jest trudno. Nawet całkowicie przeciwnie - naprawdę łatwo go znaleźć jeśli jest się dobrym. To przynajmniej wynika z informacji jakie uzyskałam od ludzi z branży. Napiszę więcej kiedy będę już po szkoleniu w New Nails.
apollo
 

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez vicky0019 » 26 mar 2013, o 23:26

Może spróbujesz SPAM

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 07:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez zagubiona1979 » 27 mar 2013, o 10:24

To jest adres pod, którym można zrobic rezerwację on -line SPAM :) lub telefonicznie 601700761.Gwarantuje 100% zadowolenia najlepiej masuje Ania Opalińska .Jak tylko wrócę z UK napewno zawitam na odrobinę relaxu:-):-)

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 07:51 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
zagubiona1979
 

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez marqiza » 4 cze 2013, o 11:47

wszystko fajnie, ale przed udaniem się na masaż należy iść na zwiad, i dowiedzieć się jakie kwalifikacje posiada masażysta i na jakim sprzęcie operuje, jeśli będzie miał kiepskiej jakości np. stół do masażu, to na moje możemy zaraz wyjść z salonu :/ bo nam taki "profesjonalista" więcej szkody narobi

Ostatnio edytowano 4 cze 2013, o 11:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Ballman » 7 cze 2013, o 19:19

mumue napisał(a):Ja chodzę do Villi Yakamoz na Berenta i bardzo sobie chwalę. Fajna atmosfera, cały domek jest przystosowany do spa, bardzo klimatyczne miejsce. Masaże są też w zestawach z sauną, fajny sposób na piątkowe popołudnie :)

Kiedyś też szukałam i nie było łatwo, ale Villę mogę z czystym sumieniem polecić.

Również polecam, strzał w dziesiątkę :)

Avatar użytkownika
Ballman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 19:12

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez ania82 » 8 cze 2013, o 13:39

ja mogę Wam polecić Wrocławskie Centrum SPA, które znajduję się w samym centrum Wrocławia, chodziłam tam na zabiegi masaże - bardzo fajne warunki i miły personel!

Ostatnio edytowano 29 lis 2013, o 16:34 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
ania82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:19

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Maddy_lena » 17 lip 2013, o 10:04

Moja znajoma chodzi do Rehafitu, to jest chyba na pl. Solidarności (ten placyk przy pl. JPII), czyli w samym centrum Wro. Prowadzą to ludzie po Akademii Medycznej, rehabilitanci. Ona szukała masażu na kręgosłup, ale mówi że jest też np. masaż relaksacyjny.
Maddy_lena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 12:09

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Vagabond » 17 lip 2013, o 11:11

ja chodzę do Pani Kamili z Rehafitu na masaż bańką chińską. 2 razy w tygodniu od 3 tygodni, to dość często, ale zależy mi żeby dojść do siebie przed wyjazdem na wakacje, bo moje uda przypominały budyń. Wiadomo, oprócz tego ćwicze i mniej żrem :) ale masaże są rewelacyjne!
Vagabond
 

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Konczita » 13 sie 2013, o 12:33

Vagabond napisał(a):ja chodzę do Pani Kamili z Rehafitu na masaż bańką chińską........


hello wrocek... vagabond... a w tym rehafit są masaże breussa? ja lubie taki relaks po serii treningów... (jestem fanatcyzną biegaczką :witch :witch )
Konczita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:24

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Vagabond » 13 sie 2013, o 12:46

Konczita napisał(a):..........są masaże breussa?



no ja tego nie brałam... ale luknelam szybciutko na ich stronke SPAM i tam w dzialce odnowa jest ten masaż Breuss'a (a tak baj de uej --> jak się to pisze breussa czy Breuss'a????)

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 07:51 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Vagabond
 

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Jadzia2 » 21 lis 2013, o 23:34

Świetny jest masaż lodem! Byłam w Erudio w ramach kursu masażu,
SPAM
trwa taki masaż krótko około 15 minut Taki masaż można zrobić sobie nawet w domu tylko nie robi się tego taką kostką jak na zdjęciu tylko dużą kostką z uchwytem. Robisz sobie normalnie nad wanną bo będzie kapało;p. Szybkie ruchy, na początku dobrze najpierw schłodzić rękę i ręką dotykać żeby przyzwyczaić skóre.

Ostatnio edytowano 22 lis 2013, o 07:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Jadzia2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 23:34

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Adwokatka1 » 28 lis 2013, o 15:16

ja byłam tu SPAM jak dla mnie wszystko ok.

Ostatnio edytowano 28 lis 2013, o 18:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Adwokatka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 09:04

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez CalineczkaMaja » 25 lut 2014, o 18:58

Hej dziewczyny!
Dosyć często korzystam z masaży. Już od roku kilka razy w miesiącu pozwalam sobie na chwilę relaksu. Ostatnio zmieniłam miejsce gdzie mnie masują i przyznam szczerze, że dawno tak się rewelacyjnie nie czułam. Na Rydygiera, w Symbio, dwie dziewczyny, fizjoterapeutki dobrze masują. Muszę przyznać, że znają się na tym, dostałam jeszcze instrukcję jakie ćwiczenia mam wykonywać na mój obolały kręgosłup, widać że mają wiedzę. Ceny nie są drogie, bo za masaż pleców dałam 30zł bo był w promocji.

Znalazłam ich strone
SPAM

Ostatnio edytowano 25 lut 2014, o 23:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
CalineczkaMaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 18:47

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez mmarysia » 21 mar 2014, o 22:31

Ja polecam skorzystać z serwisu SPAM Baardzo duża ilość salonów z całej Polski (z Wrocławia również :) Dokładnie wypisane usługi z cennikiem i czasem trwania poszczególnych zabiegów i PRZEDE WSZYSTKIM - możliwość rezerwacji wizyty przez internet. Wybieramy interesującą nas usługę, datę i godzinę a potem klikamy rezerwuj. Potwierdzenie dostajemy smsem. Dzięki temu oszczędzamy i czas i pieniądze, bo możemy porównywać oferty różnych salonów. Zdecydowanie polecam :)

Ostatnio edytowano 24 mar 2014, o 11:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mmarysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 22:26

Re: Gdzie na masaż we Wrocławiu?

Postprzez Piomanus » 26 mar 2014, o 14:42

Jeśli szukacie dobrego fizjoterapeuty-masażysty to zapraszam do gabinetu Piomanus. Obecnie objęte są promocją 4 bardzo fajne usługi: zabieg antycellulitowy bańką chińską, masaż leczniczy pleców, masaż relaksacyjny oraz kinesiotaping. Wystarczy poszukać na facebooku i pobrać 50-procentowy kupon rabatowy. Zapraszam!

Ostatnio edytowano 26 mar 2014, o 14:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Piomanus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 14:28
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]