Pytanie jak w temacie
w miarę miłego i "normalnego" ?
bo mam dość bab które siedzą za tym biurkiem
i mają pretensje do całego świata że wybrały taki a nie inny zawód.
już mam dość serdecznie. Może macie kogoś do polecenia
będę wdzięczna
Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 1 gość