Gra edukacyjna dla dzieci - prośba o pomoc

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Gra edukacyjna dla dzieci - prośba o pomoc

Postprzez rosette » 20 sie 2016, o 13:06

Chciałabym Wam przedstawić moja aplikację dla dzieciaczków (od 3 do 5 lat), którą nazwałam Learn Kids: Explore and Match (Poznaj i dopasuj - gra edukacyjna dla dzieci). Stworzoną po to, aby małe dzieci bawić, ale przede wszystkim rozwijać. Gra jest dostępna całkowicie za darmo na system android i jest po polsku.

Zadaniem maluszka jest dopasowanie kształtów lub pasujących do siebie przedmiotów. Dla przykładu maluch uczy się, że wiewiórka pasuje do drzewa, farby do obrazu, a smoczek do bobasa.

Tworząc aplikację zależało mi na tym, aby rozwijać pamięć dziecka, umiejętności kojarzenia faktów, uwagę oraz zdolność rozpoznawania kształtów.

Zachęcam do podzielania się ze mną Waszymi opiniami na temat gry, a szczególnie opiniami Waszych dzieci. Będę wdzięczna za każdy komentarz.

Grę można pobrać w google play przez telefon wpisując: Kids Learn: Explore and Match

Z góry dziękuję za każdą opinię!
rosette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 sie 2016, o 13:04

Re: Gra edukacyjna dla dzieci - prośba o pomoc

Postprzez pikaczuu » 20 gru 2016, o 13:07

dla dzieci w jakim wieku dedykowana jest gra? sądząc po podanych przykładowych zadaniach - dla maluchów poniżej 2 lat. Nie sądzę, aby jakakolwiek aplikacja była dobra dla dzieciaków w tym wieku. A starsze dzieci - 3 letnie, 4 letnie taki etap poznawania świata i nauki mają już za sobą... więc??
pikaczuu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 13:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]