grupa krwi

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

grupa krwi

Postprzez icoteraz » 28 gru 2011, o 15:47

mam problem
mąż grupa krwi AB ja A a córka O
jak to wytłumaczyć ojcostwa jestem pewna na 100% chyba że to było jakieś niepokalane poczęcie
Jak macie jakieś pomysł piszcie bo ja nic w necie nie znalazlam
icoteraz
 

Re: grupa krwi

Postprzez dradziszewska » 2 cze 2017, o 10:18

Poczytaj o grupach krwi kiedyś czytałam, że jest to możliwe z medycznego punktu widzenia jednak, nie jestem już w stanie odszukać tego artykułu.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: grupa krwi

Postprzez sreberko » 8 cze 2017, o 09:42

Rzeczywiście dziwna sytuacja o.o

Na zniszczone włosy bez połysku polecam mój ulubiony salon fryzjerki Fryzjer Konin - w salonie Health & Beuaty.
sreberko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 11:27
Lokalizacja: Konin

Re: grupa krwi

Postprzez jmarzena86 » 12 cze 2017, o 11:35

słyszałam że tak sie zdarza
jmarzena86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 11:13

Re: grupa krwi

Postprzez redorange666 » 12 cze 2017, o 12:56

Po rozmowie ze specjalistą krwioznawstwa i krwiolecznictwa: dziecko może mieć AA, AB, A0 i B0. Nie ma opcji aby miało 00.
Jeżeli Twoje dziecko to niemowlak to nie ma sie co przejmować ponieważ u niemowlaków jest z tym problem a dokładniej z badaniem które jest nie dokładne. Badanie się powtarza po kilku mieisącach i już wiadomo. Jeżeli dziecko ma lat kilka... no to ojciec jest ojcem ale matka nie ta. Podmienili w szpitalu.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]