Gry podobne do memo

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Gry podobne do memo

Postprzez kusicielka » 7 kwi 2014, o 13:42

Hej, dziewczyny! Gracie z dzieciakami w planszówki itp?
U nas to ulubiona wspólne rozrywka ostatnio z naszą 6latką. typowe planszowki rzuć kostką i kto pierwszy na mecie są slabe - niczego za bardzo nie rozwijają, a dwa szybko się nudzą.
Fajne jest memo, mamy dwa rodzaje - ćwiczy pamięć i można grać tak samo fajnie we dwójkę co we trójkę. Znacie jakieś inne gry pamięciowe, albo na spostrzegawczość?
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Gry podobne do memo

Postprzez ennie » 7 kwi 2014, o 15:08

Świetną grą jest "Time's up!", ale to raczej dla większych dzieciaków, bo tam trzeba w formie kalamburów odgadywać różne sławne postaci. Fajne jest też "5 sekund", gdzie w ciągu 5 sekund trzeba wymienić różne 3 rzeczy, np. trzy rzeczy, które zabiera się na piknik albo trzech sławnych Adamów :)

Avatar użytkownika
ennie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 11:04

Re: Gry podobne do memo

Postprzez Malinowo » 8 kwi 2014, o 10:14

My ostanio odkrylismy swietna gre Pizza XXL- memory ale w duzo ciekawszej formie. Trzeba skomponowac pizze z pojawiajacych sie na stole skladnikow. Fajnie sie z mloda przy tym bawilismy:) No i cena bardzo przyjazna dla kieszeni:)
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: Gry podobne do memo

Postprzez Henna » 9 kwi 2014, o 16:45

Graliśmy w to i to przy zamówionej pizzie - pysznie było. W ogóle ta seria jest super, mnie się podobał jeszcze "Owocowy wyścig".
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Gry podobne do memo

Postprzez kusicielka » 11 kwi 2014, o 13:32

Times-up chyba jeszcze za trudny dla naszej. Dzięki za pizzę, znalazłam za 16,5 zł obie, to chyba będą najtańsze gry jakie kupiłam, ale już się przekonałam, że cena nie gwarantuje dobrej zabawy.
Henna napisał(a):Graliśmy w to i to przy zamówionej pizzie - pysznie było. W ogóle ta seria jest super, mnie się podobał jeszcze "Owocowy wyścig".

a o jakiej serii mówisz?
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Gry podobne do memo

Postprzez Henna » 15 kwi 2014, o 15:10

To jest taka seria "Dobra Gra w dobrej cenie" i tam jest sporo różnych tytułów jeszcze.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Gry podobne do memo

Postprzez kusicielka » 6 maja 2014, o 13:17

Henna napisał(a):To jest taka seria "Dobra Gra w dobrej cenie" i tam jest sporo różnych tytułów jeszcze.

Sprawdziłam, faktycznie bardzo fajna seria. Gry są przeważnie drogie, a tu za 20 zł kupa zabawy - kupiłam Pizza XXL i wyprawę do dżungli, młoda chce jeszcze Rycerze i zamki, juz obmyśliłam, że wróżka zębuszka przyniesie ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Gry podobne do memo

Postprzez Malinowo » 9 maja 2014, o 10:06

My z tej serii mamy jeszcze Rycerze i zamki- swietna gra , nie tylko dla chlopakow. Moja L ja uwielbia. Mi oprocz swietnej ceny tej serii bardzo podoba sie wielkosc gier. Spokojnie zapakowalysmy je na majowke, nie trzeba bylo z czegos rezygnowac, zeby sie zmiescily...
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: Gry podobne do memo

Postprzez WielkiZbyszek » 9 maja 2014, o 12:24

ja ze swoim synkiem bardzo lubie grać w gry planszowe, jakieś zręcznościowe. gry podobne do memo masz na SPAM to tam poszukaj są takie memo bryloczki to dobre moze być do zabawy solo ;p

Ostatnio edytowano 9 maja 2014, o 15:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
WielkiZbyszek
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 15:50

Re: Gry podobne do memo

Postprzez kusicielka » 12 maja 2014, o 13:45

Dziewczyny szybko donoszę, kto zainteresowany pgrami egmontu na dniach ma być promocja - 50% ceny, wypatrzyłam na facebooku. Jak juz będą po 10 zł to nie ręcze za wielkosć mojego koszyka, nawet na zapas na jakieś urodziny wezmę ]:-)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Gry podobne do memo

Postprzez Malinowo » 13 maja 2014, o 12:53

kusicielka napisał(a):Dziewczyny szybko donoszę, kto zainteresowany pgrami egmontu na dniach ma być promocja - 50% ceny, wypatrzyłam na facebooku. Jak juz będą po 10 zł to nie ręcze za wielkosć mojego koszyka, nawet na zapas na jakieś urodziny wezmę ]:-)

To super wiadomosc:) A ja sie wlasnie zastanawialam nad prezentami na Dzien Dziecka:) no i problem z glowy i do tego zaoszczedze:)
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: Gry podobne do memo

Postprzez kusicielka » 30 maja 2014, o 14:09

Wyszedł duuuży karton, jak za 250 zł to szok. W szafei ledow upchałam. Na razie graliśmy w "plask" - a na dzień dziecka jakieś dwie wybierzemy na niespodziankę po powrocie z zoo :ok:
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]