Grzybica pochwy

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Grzybica pochwy

Postprzez załamana » 8 lip 2016, o 10:52

Mam straszny problem od 4 miesięcy borykam się z grzybicą pochwy.Początkowo leczyłam się u lekarza rodzinnego (nie w Polsce) dostałam Diflucan/Calvepen antybiotyk i Clotrimazole krem -żadnych efektów to nie przyniosło.Gdy byłam w kraju poszłam do mojej ginekolog dała mi antybiotyk/Genazol krem dopochwowy/Flucolazole/krem na srom i maść na odbyt,bo to paskudztwo dotarło już tam! prawie zakończyłam leczenie (dodam,że stosuję probiotyki i podmywam się rumiankiem) ale niepokoi mnie wygląd sromu i odbytu...w wyniku infekcji bardzo pociemniała skóra (stała się brązowa) nie pomyślałam aby spytać panią dr. kiedy wszystko wróci do normy? Jestem załamana bo gdy *tam zaglądam płakać mi się chce...Czy ktoś tak miał ? Proszę o pomoc!
załamana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lip 2016, o 10:26

Re: Grzybica pochwy

Postprzez madzik » 12 lip 2016, o 14:09

Niestety nigdy tak nie miałam, jednak infekcje grzybiczne zdarzały mi się często. Zazwyczaj p. doktor dawał mi Oryngal + pimafucort i spokojnie dawało radę. Po 6-7 dniach było w porządku, a po leczeniu globulki dopochwowe floragyn. Mimo to od czasu do czasu pojawiały się infekcje.

Hm.. też stosowałam sudocrem (taki krem na podrażnienia dla dzieci), ale wiadomo tylko na zewnątrz. Może to jakoś pomoże?

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzybica pochwy

Postprzez cocochanel2000 » 7 sie 2016, o 12:37

ja stosowałam jakieś tabletki kupione w rosmanie, dodatkowo kupiłam lactacyd przecwigrzybiczny i zrezygnowalam z podmywania sie ciaglego i to mi pomogło. jak na razie jest wszystko okej , odpukac w niemalowane
cocochanel2000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 12:29

Re: Grzybica pochwy

Postprzez hanetka900 » 11 sie 2016, o 21:42

Mi na grzybicę pochwy pomógł trilac lady. Jest moim zdaniem znacznie lepszy niż iladian direct plus który mi akurat wcale nie pomógł.
hanetka900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 20:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]