Gynalgin a współżycie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Gynalgin a współżycie

Postprzez Karo » 24 kwi 2011, o 21:13

Witam dziewczyny chciała bym się zapytać czy coś się stanie jak raz kochałam się z chłopakiem podczas brania gynalginu?? Mam zakazenie bakteryjne ktore niby nie jest przenoszone droga płciową. Ale raz z chłopakiem się zapędzilismy i teraz się boje. Mozecie mi pomóc. Plisss :oops:
Karo
 

Re: Gynalgin a współżycie

Postprzez Natalia Ephemer » 3 cze 2011, o 09:08

Post stary, ale tak na przyszłość. W czasie przyjmowania leków dopochwowych i leczenia zakażeń miejsc intymnych odpuszczamy sobie wszelkie aktywności seksualne. Raz - dla Dziewczyny będzie to nieprzyjemne, dwa - stwarza ryzyko zakażenia faceta.

Jeżeli już się zapędziliście i odwrotu nie ma: sugeruję stosować prezerwatywę.

Ale tak w ogóle to mamy swoje rozumy i myślmy. Lepiej odpuścić sobie na kilka dni niż potem leczyć powikłania i dodatkowo zarażać kochaną osobę.
Natalia Ephemer
 

Re: Gynalgin a współżycie

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 21:47

Zgadzam sie z poprzedniczka...dokladnie to samo uwazam.
gosik
 

Re: Gynalgin a współżycie

Postprzez Julcia27 » 24 cze 2011, o 21:15

Ale gynalgin nie przeszkadza - tzn. według mnie jest to trochę mało komfortowe, ale jakoś wielka tragedia nie powinna się stać, co najwyżej estetycznie wygląda to mało interesująco ;)
Julcia27
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]