:( hej i przepraszam jeżeli To nie tumiałam napisać :(

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

:( hej i przepraszam jeżeli To nie tumiałam napisać :(

Postprzez LenAla » 12 lis 2018, o 07:56

Proszę o pomoc :/ mam 26lat męża i 2 dziećmi. Postanowiłam odejść od męża gdy tylko pojawił się na mojej drodze ten jedyny oszalalam na jego punkcie nigdy w życiu nie czułam sie tak jak mężem o 10lat starszym . Męża nie obecność przebywał za granicą .pojawił się on .. ! Wiedząc że jestem mężatka Z dziećmi . Nie chciałam seksu bez zobowiązań .. Nie chciałam zdradzać męża . Spotykaliśmy się u mnie pomagał mi w obowiązkach wysłuchał po miesiącu napisałam Mu SMS ze nie mogę go widuwac bo zaczęłam coraz częściej myśleć o nim .. spoglądać na telefon czy pisze czuć zazdrość gdy widzialam go x kumplami .No nie udało się to jest silniejsze tak naprawdę nigdy nie kochałam męża ^# to rodzina mi wybrała . Bo bezpieczne Zycie . Itp ..tak by było do dziś .. . No ślę już nie jpostswialam się rodzinę . Powiedziałam że Po raz pierwszy czy je s ię zakochana ..złośliwość hsmstwo z ich strony doprowadzają mnie do łez .. komentarze ze młodość przemija .że jestem głupia mając wszystko odeszam do kochanka w tym samym wieku . Ale to nic . Jesrem przerażona tą sytuacją nie wiem co mam kocham go bardzo Ale nie raz mam straszne myśli ze on mnie zostawi bo młody ja z 2 dzieci . To jedxcxecnje nie wszystko jod nie dawna moja pseudo koleżanka 23lata zaczęła się eypytywac co nirgo przychód do mnie wieczorem jak on wróci z rscy wcześniej nie może . Kiedyś to nie robiło problemu . No ale cóż może jestem przewrazliwiona kurze nie wiem . :( ostatnio zauważyłam jak w sibir patryeali gdy tylko się popstrxalam na nią zaraz uciekła wzrokiem I w odwrotną stronę . Dziwne mam przeczucia .:(

Jak Mam sprawdzić czy oni są wobec mnie fer :(

Jak chcesz coś jeszcze dodać zaraz po umieszczeniu postu to zrób to za pomocą edycji.

Ostatnio edytowano 19 lis 2018, o 20:55 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Łączenie postów
LenAla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lis 2018, o 07:25

Re: :( hej i przepraszam jeżeli To nie tumiałam napisać :(

Postprzez elthi » 12 lis 2018, o 15:51

Po pierwsze następnym razem postaraj się pisać bardziej zrozumiale i bez błędów. A co do powyższej sytuacji to właściwie czego od nas oczekujesz? W czym mamy Ci pomóc? Jeśli chodzi o Twoją koleżankę to może faktycznie jej się Twój chłopak podoba, ale to nie znaczy od razu, że on Cię z nią zdradza. Nie myśl za dużo o tym i nie podchodź do tego emocjonalnie, a postaraj się po prostu obserwować ich i chłodno oceniać sytuację, zamiast od razu sobie dopowiadać. A jeśli uważasz, że z Twoją przyjaciółką możesz szczerze pogadać to zapytaj się jej wprost i obserwuj reakcję. Jeśli będzie się stresować i widocznie coś ukrywać to wtedy dopiero możesz nabierać jakichkolwiek podejrzeń. Ze swoim chłopakiem też możesz o tym pogadać. Ale na spokojnie, bez nerwów, żebyś nie wyszła na podejrzliwą desperatkę w ich oczach. Po prostu się wyluzuj :) Jeśli będziesz chciała pogadać prywatnie to napisz do mnie ;)

"Jesteśmy więźniami własnego ja. Żyjemy w niewoli własnych poczynań."
elthi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 15:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]